blog

Dermis Garcia Wiki: wiek, statystyki, obrażenia, umowa, rodzina, życie osobiste

Baseball to dla wielu nie tylko gra, ale religia. A tym, który czyni ten sport jeszcze bardziej elitarnym jest Dermis Garcia, który jest wybitnym zawodnikiem, który prowadził drużynę na czele zwycięstwa, był w stanie wiele osiągnąć w swojej karierze, która trwa zaledwie cztery lata. Dla niego gra jest jak tlen, bez którego nie może żyć, bez którego często widuje się na boisku, gdy się bawi.

 Dermis Garcia Wiki: wiek, statystyki, obrażenia, umowa, rodzina, życie osobiste

Wynagrodzenie i zarobki:

New York Yankees prawdopodobnie uczynili Garcię, najbardziej opłacalnym gwiazdorem w historii gry. Umowa kontraktowa jest apetyczna dzięki imponującym rekordom statystyk. Z 3,2 miliona dolarów, część jego kontrakt , oczekuje się, że wartość netto młodego, energicznego gracza wyniesie miliony dolarów. Umowa o wynagrodzenie z pewnością wzrośnie, gdy gracz ma niesamowity sezon.

Życie osobiste skóry właściwej:

Garcia ma zaledwie dwadzieścia lat i najczęściej widuje się, jak cieszy się czasem spędzonym na boisku. Oprócz swojej niesamowitej kariery i statystyk, Garcia jest chłopcem rodzinnym, który uwielbia spędzać czas z rodziną.

Żyje samotnie i nie ujawnił żadnych plotek o swojej historii randek. Skupienie i poświęcenie w grze może być powodem, dla którego gracze nie angażują się w żadne możliwe sprawy. Garcia jest bardzo lojalny wobec gry i mamy nadzieję, że gracz odniesie sukces w swoim życiu miłosnym, ilekroć w mediach zaczną krążyć wiadomości o jego związku.

Rodzina Dermisa:

Pani Garcia była widziana bardziej niż zachwycona przebywaniem u boku syna w jego pomyślnych dniach. Wsparcie i zachęta ze strony rodziny były niesamowite, aby młody chłopak odniósł sukces.

Krótkie Bio Dermis:

Dermis Garcia urodził się 7 stycznia 1998 roku w Santo Domingo na Dominikanie i obecnie ma 20 lat. Baseballista ma 6 stóp i 3 cale wzrostu i waży 200 funtów. Garcia posiada obywatelstwo dominikańskie i należy do afrykańskiego pochodzenia etnicznego.

Zalecane