blog

DeRon Horton Wiki, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Wartość netto

Kiedy ktoś musi przejąć rolę innego aktora, powinien być drobiazgowy, aby móc wydobyć to, co zrobiła poprzednia osoba. DeRon Horton jest aktorem najbardziej znanym z roli Lionela Higginsa w oryginalnym serialu Netflixa Dear White People. Zagrał w wersji filmu na małym ekranie i kontynuował postać, którą Tyler James Williams wcielił się w filmie, i osiągnął to.

 DeRon Horton Wiki, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Wartość netto

DeRon w aktorstwie

Po ukończeniu studiów w zakresie sztuk scenicznych w Savannah College of Art and Design, zaczął grać od roli w krótkometrażowym filmie Consultation. Zrobił trochę więcej, zanim dostał niewielką rolę w filmie Brudny dziadek. Również w serialu Zabójcza broń , dostał rolę w 2016 roku, ale miał przełom w swoim występie w Drodzy Biali. DeRon wcielił się w postać Lionela Higginsa.

Wywarł dobre wrażenie na ludziach swoją rolą w nim i niedawno podpisał kontrakt z niezależnym filmem Dirt, w którym zagra główną rolę.

Ile jest wart netto DeRona?

Nie minęło wiele czasu, odkąd pojawił się na ekranie. Szczególnie zyskał uznanie na początku tego roku i trudno powiedzieć, czy zarobił dużo netto w karierze. Nie zagra jeszcze w wielu innych filmach i serialach.

W nadchodzących latach ma również wystąpić w dwóch produkcjach, są to Nieśmiertelny i Strzelba.

Czy DeRon z kimś się spotyka?

Oprócz bycia utalentowanym aktorem jest także znakomitym muzykiem. Młody i czarujący aktor potrafi podbić serca ludzi błyskotliwym aktorstwem i śpiewem. Będąc osobą z bractwa rozrywkowego, nie jest mu trudno znaleźć kogoś, w kim można się zakochać.

Chociaż jest młodą i wschodzącą gwiazdą, wydaje się, że unika mediów społecznościowych i naprawdę niewiele jest szczegółów na temat jego życia osobistego. Aktor był aktywny na Facebooku, Instagramie i Twitterze, które zazwyczaj zawierają aktualizacje jego pracy. Jednak nie ujawnił jeszcze, czy spotyka się z kimś, czy nie.

Z dobrym wyglądem i niesamowitym talentem ludzie w tym wieku są na ogół w związku, a on mógłby być jednym z nich. Jest to jednak sprawa tajemnicy do dnia, w którym zdecyduje się ujawnić światu o swojej dziewczynie.

Krótki życiorys

DeRon Horton, obecnie w wieku 24 lat, urodził się 25 listopada 1992 roku w Houston w Teksasie. Zgodnie z wiki, jego rodzice przenieśli się do Arabii Saudyjskiej, ponieważ praca jego ojca wymagała od nich przeniesienia się do kraju i tam dorastania. Po powrocie stamtąd studiował sztukę sceniczną i specjalizował się w niej. American National należy do grupy etnicznej Afroamerykanów. Przystojny młody aktor ma również smukłe i idealne ciało o odpowiednim wzroście.

Ostatnia aktualizacja 27 maja 2018 r.

Zalecane