blog

Devin Brugman Wiki: Wiek, Narodowość, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Amerykańska modelka Devin Brugman ma nie tylko oszałamiające rysy twarzy, ale ma wszystko, czego potrzeba, aby wspiąć się po szczeblach kariery w branży modowej. Krótko mówiąc, jest damą o urodzie i mózgu. W młodym wieku Devin założyła własną firmę; Blog Bikini A Day wraz ze swoją przyjaciółką. W rzeczywistości jest inspiracją dla milionów młodych kobiet, które chcą stanąć na własnych nogach.

  Devin Brugman Wiki: Wiek, Narodowość, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Amerykańska modelka Devin Brugman ma nie tylko oszałamiające rysy twarzy, ale ma wszystko, czego potrzeba, aby wspiąć się po szczeblach kariery w branży modowej. Krótko mówiąc, jest damą o urodzie i mózgu. W młodym wieku Devin założyła własną firmę; Bikini na dzień bloga wraz z koleżanką. W rzeczywistości jest inspiracją dla milionów młodych kobiet, które chcą stanąć na własnych nogach.

Kariera i wartość netto

Po pierwsze, Devin rozpoczęła karierę jako modelka. Zajmowała się małymi przesyłkami modelek, a także zapewniała wsparcie jako fotograf przed wyjazdem na wakacje ze swoją przyjaciółką Nataszą. Tylko spakowali walizkę bikini, a później Devin zaczął wrzucać ich zdjęcia w bikini na Instagram, który spodobał się milionom ludzi. Ich atrakcyjna, olśniewająca figura ciała sprawiła, że ​​stały się znane jako dziewczyny w bikini.

Devin Brugman jest modelką, bizneswoman i blogerką modową. Rozpoczynając karierę zawodową jako modelka bikini, Devin szybko przekształciła się w przedsiębiorcę, a obecnie jest współzałożycielką „ Bikini na dzień , ' ' Poniedziałkowe stroje kąpielowe ' i jej najnowsze przedsięwzięcie ' Poniedziałek aktywny ' w pobliżu jej najlepszej przyjaciółki, Natashy Oakley. Wraz ze swoją przyjaciółką założyła jeden z największych internetowych rynków bikini i planuje w przyszłości rozszerzyć swoją działalność o bardziej sezonowe kolekcje.

Devin Brugman z dnia na dzień zyskuje ogromną sławę. Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie odnosi sukcesy w prowadzeniu marki online, jej obecną wartość netto szacuje się na

Emma Crosby Żonaty, Mąż, Chłopak, W Ciąży, Związek

randki z Danielem Yaro; Świętujemy razem urodziny!

Dobrze znany bikini dziewczyny Devin Brugman to hollywoodzka celebrytka, która regularnie znajduje się w centrum uwagi ze względu na jej bajeczność, która jest błogosławieństwem dla świata mody. Swoją urodą, a także oszałamiającym ciałem skutecznie zawładnęła ogromną liczbą serc.

Ale w jej życiu musi być ktoś wyjątkowy, ten, kogo uwielbia, z kim jest związana. Cóż, wszyscy się zakochują i to oczywiste, prawda? Podsumowując, czy potrzebujesz odpowiedzi na temat jej życia uczuciowego, jej statusu randkowego?

Według doniesień bloger modowy był w związku z Gregiem Little'em, profesjonalnym amerykańskim graczem NFL. Para spotykała się w 2013 roku.

Nie ma zbyt wielu wiadomości na temat życia miłosnego pary, ale według źródeł para rozstała się w tym samym roku, w którym oddali się romansowi, a powodem ich rozstania był status finansowy Grega.

Przeczytaj także: Lorianne Crook Wiki, Bio, żonaty, mąż, rozwód i wartość netto

Po rozstaniu Devina z Gregiem Little, Devin Brugman zaczął spotykać się z Danielem Yaro. Jak podaje Mail Online, ona i jej chłopak Daniel publikują zdjęcia od lutego 2016 r.

Co zaskakujące, w 26 urodziny Devin, Daniel udostępnił jej zdjęcie na Instagramie 27 grudnia 2016 roku, życząc jej urodzin. Jej chłopak, Daniel, również nigdy nie waha się obnosić swojego życia miłosnego w mediach społecznościowych. W Walentynki 2017 roku zamieścił nawet zdjęcie Devina na Instagramie i napisał „moje” w podpisie. Ponadto z okazji urodzin Devina w 2017 roku obchodził z nią urodziny. Życzył jej również na Instagramie i wspomniał o niej jako o swoim podziwie.

W roku 2018 gołąbki rzadko robią sobie zdjęcie. Chociaż nie spotyka się ich razem, Devin często oznacza swojego mężczyznę Daniela na swoich postach na Instagramie.

Powiązane z modelem: kaczka Thot Wiki: prawdziwe nazwisko, randki, pochodzenie etniczne – wszystko o australijskim modelu

Krótki życiorys

Devin obchodzi swoje urodziny co roku 26 grudnia. Urodziła się w 1990 roku w Oakland w Kalifornii, zgodnie z wiki. Obecnie ma 27 lat, a jej znakiem urodzenia jest Koziorożec. Ma siostrę, która woli trzymać się z dala od światła reflektorów.

W wieku czterech lat Devin przeprowadziła się z rodziną na Hawaje, gdzie ukończyła przedszkole i liceum. Po ukończeniu szkoły średniej przeniosła się do Los Angeles, aby kontynuować edukację. Należy do narodowości amerykańskiej.

Zalecane