blog

Diane Addonizio Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o żonie Howie Longa

Za każdym mężem, który odnosi sukcesy w swoim zawodzie, stoi wyrozumiała i zachęcająca żona. Podobnie Diane Addonizio, znana jako żona ulubionego gracza futbolu amerykańskiego, Howie Long, zawsze wspierała swojego partnera. Długa kariera Howiego była również warta obejrzenia ze względu na hojny komfort, jaki para ma w związku przez wiele dziesięcioleci.

 Diane Addonizio Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o Howie Long's Wife

Profesjonalna kariera

Diane Addonizio jest prawnikiem niepraktykującym. Poza tym brak jest szczegółowych informacji związanych z pracą adwokata. Prowadzi życie prywatne, jeśli chodzi o etykę i moralność pracy zawodowej. Jej szczegóły związane z karierą zawodową są zdecydowanie mniej, co czyni ją odpowiednio mniej rozpoznawalną jako prawnik.

Idealny związek z mężem

Dianne Addonizio jest żoną Howiego Longa, byłej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Para wyszła za mąż 27 czerwca 1982 roku i minęło ponad trzy dekady, kiedy para pielęgnuje swoje życie małżeńskie.

Diane zawsze była wspierającą żoną męża. Howie miał pasję i miłość do gry od najmłodszych lat, kiedy w wieku czternastu lat został przeniesiony do podmiejskiego liceum. Przypadkowo gracz spotkał Diane na jednym z jego drugiego roku w liceum.

Podczas jednej z zimowych przerw Diane zabrała Howie na spotkanie z rodziną. Howie poznał rodziców Diane na jednym z przyjęć bożonarodzeniowych organizowanych przez ojca Diane, byłego dyrektora ds. bezpieczeństwa ITT w lokalnym klubie wiejskim. Od tego czasu związek pary został zaakceptowany przez rodziców Dianne.

Pięcioosobowa rodzina

Urocza para ma troje dzieci, Chrisa Longa, Kylie Long i Howarda Longa Jr. Są już dorośli i są wystarczająco dojrzali, by być z własną rodziną. Chris i Kyle poszli w ślady swojego ojca i weszli do lig piłkarskich.

Kyle pracuje jako strażnik futbolu amerykańskiego dla Chicago Beers, podczas gdy Chris jest zawodowym piłkarzem dla Philadelphia Eagles i zajmuje pozycję defensywnego końca. Rodzina rzadko widuje się razem na żadnym z wydarzeń, a w Internecie nie pojawiło się ostatnio ani jedno wspólne zdjęcie.

Ale było to jedno ze zdjęć z 2000 roku, kiedy para wraz z dziećmi została sfotografowana.

Diane Addonizio z rodziną w sali chwały dla męża w 2000 r. (Zdjęcie: people.com)

Zdjęcie zostało zrobione podczas imprezy zorganizowanej na cześć Howie w klasie Hall of Fame w 2000 roku.

Wartość netto Diane Addonizio

Była prawniczka nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących jej zarobków. Ale wartość netto jej męża Howie szacuje się na około 16 milionów dolarów.

Jej krótki życiorys

Diane Addonizio urodziła się w 1960 roku, co oznacza, że ​​według wiki ma pięćdziesiąt osiem lat. Wychowała się w Red Bank w stanie New Jersey i w czasie studiów podjęła studia klasyczne. Diane jest absolwentką USC School of Law. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy kaukaskiej. Prawnik stoi na przyzwoitym wzroście z odpowiednimi wymiarami ciała.

Zalecane