blog

Dianna Russini Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Służył w wielu miejscach, takich jak NBC Connecticut, NBC Washington DC i Comcast Sports w Seattle, a ostatnio widzimy w sieci ESPN jako prezenterkę SportsCenter, Dianna Russini, ale ta dama była również sławna w swoich wczesnych latach jako piłkarz, a nawet narodowy piłkarz. Urodziła się dokładnie 11 lutego 1983 roku w Nowym Jorku.

  Dianna Russini Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Jaka jest jej kariera i postęp?

Dołączyła do ESPN w lipcu 2015 roku, jako gospodarz SportsCenter, ale zanim dołączyła do ESPN, ta dama była głównym reporterem sportowym w WRC-TV.

Czytaj więcej: Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Dianna służyła jako gospodarz i dziennikarka zarówno dla wiadomości, jak i sportu dla NBC Connecticut przed wyjazdem do Waszyngtonu i relacjonowała bombardowanie Boston Marathon, relacjonowała również na żywo z Boston Garden na pierwszym profesjonalnym wydarzeniu sportowym po ataku i była jednym z dziennikarzy na scenie przez cały czas strzelanina. Ale ta pani rozpoczęła swoją karierę telewizyjną jako staż w ABC News.

Ile zarabia Dianna?

Gospodarz NFL, Dianna, zarabiał na życie i wyzyskiwał swoją wartość netto ze swojej kariery reporterskiej. Nie ujawniła w mediach dokładnej wartości netto, ale możemy się o tym dowiedzieć z jej pensji. Jak podają źródła, średnia pensja reportera w ESPN wynosi 85 000 USD rocznie. Podobnie Dianna musiała gromadzić średnią pensję z jej znakomitych raportów.

Jednak zarabia na mediach, a także wywodzi się z innego zawodu, takiego jak spiker meczów i ekspert gry. Ale niektóre wiki media poinformowały również, że otrzymała również od biznesu i innych działań, takich jak nauczycielka klasy sportowej itp. Z pewnością zarobi ogromne pieniądze w nadchodzących dniach.

Nie przegap: Jesse Lee Soffer Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Sophia Bush, Single

Czy Dianna jest zaręczona ze swoim chłopakiem?

Piękna prezenterka sportowa i prezenterka, Dianna nie wyszła za mąż do dnia dzisiejszego, ponieważ nie zdradziła szczegółów męża ani z kim się zaręczyła. Wygląda więc na to, że może być samotna, a także nie umawiała się na randki ani życie miłosne. Ale niektórzy ludzie powiązali ją jako zamężną kobietę, a także już rozwiedzioną kobietę, ale nasze dogłębne badania nie są nią.

Jednak kilka chwil temu za pośrednictwem mediów społecznościowych Jessica McCloughan, żona dyrektora generalnego Washington Redskins, Scotta McCloughana, oskarżyła dziennikarkę ESPN i tę piękną kobietę Dianna na Twitterze o dawanie „BJs” w celu uzyskania historii o zespole. Po plotkach ludzie obwiniali Szkota jako jej chłopaka, a także twierdzili, że chcą wkrótce być ślubem. Ale do tej pory nie zaakceptowali niczego w swoim związku.

Krążyły plotki, że ta piękna reporterka spotyka się z Davidem Wrightem. Jest byłym zawodowym baseballistą. Może gracz nie mógł oderwać wzroku od pięknej reporterki i zakochał się w niej. Ich związek był zgłaszany w całym Internecie, ale para nie mogła długo trwać ich związku. Po separacji podobno była zaręczona z menedżerem Manhattan Hedge Fund.

Jest tweet, który napisała 25 maja 2018 r., Kiedy jej siostrzenica zapytała ją, dlaczego jeszcze nie jest mężatką. Odpowiedziała, że ​​nie znalazła tej osoby w swoim życiu, a dzieciak zasugerował jej, aby odwiedziła każde drzwi u sąsiada i zapytała, czy w domu jest pan młody.

Ostatnio ta piękna reporterka mieszka ze swoją szczęśliwą rodziną, przyjaciółmi i krewnymi w Waszyngtonie, a także spędziła swój luksusowy, samotny styl życia.

Wiedzieć więcej: Cher Calvin Żonaty, Zaręczony, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Wynagrodzenie

Krótki życiorys

Jest jedną z pięknych i oszałamiających kobiecych kotwic sportowych na świecie, a jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 11 cali przy smukłej sylwetce. Osiągnęła wiek 35, a także szczęśliwa utrzymała figurę ciała i prawidłowo ukształtowała, co również widziałeś na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane