blog

Dianne Buckner Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Wartość netto

Jako kanadyjska dziennikarka telewizyjna, najbardziej znana ze swoich programów biznesowych i licznych gościnnych występów w programach związanych z jej pracą, jest Dianne Buckner. Była w wielu telewizorach przez całe życie i ma wiele doświadczeń oraz jest twórcą wielu Poszukiwaczy Fortuny dla CBC Newsworld pomagających w nowych i produktywnych produktach.

 Dianne Buckner Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Wartość netto

Kariera i postęp:

Zanim dołączyła do obecnego zawodu, przez pięć lat pracowała w CTV w CTV Television Network. Była wtedy dość popularna w programie „Live It Up!” Nie tylko zrobiła to, że pracowała również w National News i była zastępczą hostem dla Canada AM. Wkrótce w 1991 roku dołączyła do telewizji CBC jako reporterka, szybko wygrywając wielokrotnie nagradzany program o tematyce biznesowej „Venture”.

Po tym, jak program przestał być emitowany w 2007 roku, Dianne współtworzyła Fortune Hunters dla CBC Newsworld. Pokaz koncentrował się na przedsiębiorczości. Oprócz „Dragon's Den” Dianne relacjonuje najświeższe wiadomości ze świata biznesu dla lokalnych wiadomości CBC o godzinie 18:00. Obecnie prowadzi Dragons' Den, przebojowy program telewizyjny CBC i jest członkiem zespołu biznesowego CBC News. Jest również mówcą publicznym, współpracując z obydwoma National Speakers Bureau

Ile jest warta netto Dianne Buckner?

Chociaż nie pokazuje publicznie ani paparazzi swojej prawdziwej biznesowej strony, w swoim zawodzie zarabia wystarczająco dużo. Większość dziennikarzy zarabia w sumie od 40 do 50 tysięcy rocznie, ale ze względu na jej popularność. Zdobycie sławy pomogło jej w karierze, a teraz, według niektórych źródeł wiki, ma ona z dużym prawdopodobieństwem wartość netto rzędu kilku milionów dolarów. Żyje najważniejszym punktem swojego życia, jak widać w jej mediach społecznościowych, gdy wychodzi na wakacje z rodziną i przyjaciółmi.

Jest żonaty czy samotny?

Bycie bardzo cichym, jeśli chodzi o dzielenie się swoim życiem osobistym z mediami, dzięki czemu jej życie prywatne jest bardzo bezpieczne. Rzadko trzyma posty o swoim mężu, jeśli ma je w swoich mediach społecznościowych, i nie chce pokazywać więcej osobistych zdjęć z jej randki lub po prostu wychodzić z przyjacielem.

W jej życiu jest jednak inny mężczyzna, który czasami pojawia się na jej stronie w mediach społecznościowych. Jest prawdopodobnie mężem, jak opowiada w innych wywiadach o wspólnym jedzeniu poza domem. Chociaż jest mężatką, nie powiedziała, kiedy i gdzie miała swoje szczęśliwe okazje. Ma też dziecko z rodziną i prawdopodobnie dwoje dzieci, o których również mówi lekko w wywiadzie.

Krótki życiorys:

Dorastała w Scarborough w Toronto w Kanadzie w roku 1961, chociaż Dianne nie podała swoich urodzin, sama ma teraz 56 lat, jej narodowość jest amerykańska, a jej pochodzenie etniczne jest białe. W jej wywiadach nie padły żadne nazwiska jej rodziców, ponieważ rzadko o nich mówi. Dobrze sprawdza się w swojej pracy, stojąc na wysokim pomiarze z obcasami lub bez.

Zalecane