blog

Diego Klattenhoff Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Randki, Wywiad

Mike Faber, najbardziej znany z tej roli, a także Donald Ressler, odpowiednio z Homeland Showtime i The Blacklist NBC, ten kanadyjski aktor pojawił się również gościnnie w 24, Psych i Supernatural, Diego Klattenhoff. Jego wczesne programy telewizyjne przypisywały takie odcinki, jak Doc i Wildcard, a także na początku jego kariery aktorskiej; pomagał sobie służąc jako barman. Diego wcielił się w rolę Wstydu Oman w filmie Wredna dziewczyna.

 Diego Klattenhoff Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Randki, Wywiad

Jaka jest jego kariera i postęp?

W 2007 roku ten przystojny aktor wystąpił jako Derek w programach telewizyjnych Whistler, a później pojawił się w serialu Men in Tress jako Ivan Palacinke w 2008 roku. Od 2011 do 2013 roku Diego występował jako Mike Faber w programach telewizyjnych Homeland od 2013 roku ten mężczyzna pojawił się jako Donald w „Czarnej liście” stacji NBC. Jednak poza tym grał także w filmach takich jak Cube Zero, a ostatnio zagrał Alan w filmie „Lawenda”. Niemniej jednak był również nominowany do nagrody Gildii Aktorów Ekranowych dla Ojczyzny w 2013 roku.

Jaka jest jego wartość netto?

Aktor, Diego oszacował, że majątek netto wynosi 2 miliony dolarów i cieszy się z wysokich płatności oraz ogromnych zarobków i pensji. Jest jednym z utalentowanych i najbardziej odnawialnych aktorów, a także dał kinowe hity, a także seriale telewizyjne. Wygląda więc na to, że dzięki swojej udanej karierze chłopaki zasługują na figurową formę wartości netto. Oprócz aktorstwa, działa również w branży nieruchomości, a także w branży restauracyjnej, a także inwestuje na rynkach akcji, co również pomaga mu zarabiać ogromne sumy pieniędzy. Niemniej jednak ten utalentowany hollywoodzki aktor zarobi w niedalekiej przyszłości ogromne pieniądze.

Potajemnie żonaty ze swoją dziewczyną: Dlaczego wciąż nie ujawnił o niej?

Urodzony w Kanadzie aktor Diego poślubił swoją ukochaną ze studiów, z którą spotykał się od dekady. Wiki podaje, że jego żona do dziś pozostaje poza zasięgiem wzroku opinii publicznej, a kiedy przeprowadzał wywiad, dlaczego nigdy nie pojawiła się na ekranie lub nie pojawiła się z nim podczas wydarzeń, odpowiedział: „jest typową damą, która ani trochę nie lubi uwagi On i jego tajemnicza żona mają wspólne dziecko jako syna, który urodził się pod koniec 2012 roku. chłopczyk. Jego żona pochodzi z Kanady i jest znana z tego, że większość roku spędza w domu z synem. Klattenhoff powiedział też, że kocha swoją żonę i syna i robi wszystko, co może poświęcić im więcej czasu. Jednak jego życie -partner spędza większość roku w domu w Kanadzie, a nie w Los Angeles. Diego powiedział, że pochodzą z chłodniejszych klimatów i wolą to w ten sposób. Jednak ludzie również określają go jako geja, ale jest znany z tego, że jest doskonałym kucharzem i uwielbia gotować dla żony, więc nie jest gejem szczęśliwie mieszka z rodziną i przyjaciółmi.

Krótki życiorys:

Obdarzony przez Boga aktor, Diego posiada obywatelstwo kanadyjskie, ponieważ urodził się 30 listopada 1979 roku w Nowej Szkocji w Kanadzie jako syn swoich rodziców i jest pochodzenia białego. Wzrost Diego to ponad 5 stóp 11 cali, a także średnia waga, sprawność i zdrowie. Ma też dobrze uszyte ciało z sześcioma upakowanymi kształtami ciała, które również widziałeś na jego koncie w mediach społecznościowych, polub i śledź go.

Zalecane