blog

Diego Tinoco Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Pochodzenie, Dziewczyna, wesoły

Serial telewizyjny Netflix On My Block przedstawia różnorodną obsadę, fabułę i występy, które zostały nawet docenione przez krytyków. Wraz z Jasonem Genao aktor Diego Tinoco zdołał podbić serca wielu widzów swoją rolą Cesara Diaza. Jest jednym z aspirujących nastolatków, którzy byli w stanie zdobyć masową liczbę obserwujących na platformie mediów społecznościowych. Z jego wieczną popularnością wiele osób chce poznać jego życie za ekranem.

  Diego Tinoco Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Pochodzenie, Dziewczyna, wesoły

Jest jednym z aspirujących nastolatków, którzy byli w stanie zdobyć masową liczbę obserwujących na platformie mediów społecznościowych. Z jego wieczną popularnością wiele osób chce poznać jego życie za ekranem.

Ile jest warte netto Diego?

Diego pojawił się w niektórych udanej serii, więc prawdopodobnie zarobił sporo pieniędzy z jego osiągnięć aktorskich. Podobnie znany serial telewizyjny, Nastoletni wilk był w stanie być nominowany do 34 nagród i zdobył 19 nagród od czasu premiery w 2011 roku. Jego występy w różnych programach telewizyjnych i filmach, a jego niedawna popularność na Na Mój Blok być może pomogła gwieździe zdobyć rozsądną sumę wartości netto, która nie jest jeszcze dostępna.

Przeczytaj to: Ja'Net DuBois Mąż, dzieci, wartość netto, teraz

Diego rozpoczął swoją karierę jako aktor w 2015 roku, gdzie zagrał swoją rolę Marco w krótkim dramacie Mżawka Nadziei . W 6. sezonie serialu telewizyjnego Nastoletni wilk wcielił się w postać Mateo, który wystąpił jeden raz w 2016 roku. W krótkometrażowym filmie kryminalnym z 2017 roku Witamy w Walhalli, wcielił się w postać Diego.

Diego jako Ceaser na Netflixie Na moim bloku

W serialu komediowym Netflixa Na moim bloku , Diego Tinoco słynie z roli Cesara Diaza. Serial został wyemitowany 16 marca 2018 roku, a on zagrał Cesara Diaza. Podzielił się swoim ekranem z utalentowanym duetem Jason Genao i Sierra Capri.

Jego ekranową postacią Ceaser jest 14-letni nastolatek, który wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi wszedł do liceum. Jego celem jest ukończenie szkoły średniej i kontynuowanie kariery architekta po wstąpieniu do college'u. Ale jego życie zostaje wykręcone, gdy jego brat Spooky został zwolniony z więzienia i zaangażował się w działalność gangów.

Zobacz też: Ruth Goodman Wiki, żonaty, mąż, córka, kwalifikacje, wykształcenie

Drugi sezon On My Block rozpoczął się 29 marca 2019 roku, przynosząc kilka zwrotów akcji w postaciach Diego i jego partnera. Na początku kwietnia 2019 r. Diego i jego koleżanki zagrali w grę „I Dare You” z Moda dla nastolatków . Podczas grania w zabawną grę Diego ujawnił, że nie jest fanem czekoladek.

Czy Diego ma dziewczynę czy jest gejem?

Diego jest najlepszym przyjacielem swojego towarzysza Na moim bloku aktorka Sierra Capri, który grał rolę Monse Finnie w serialu. Duet jest rzadko widywany na zdjęciach udostępnionych na ich kontach w mediach społecznościowych.

Diego po raz pierwszy ujawnił swojego ekranowego kochanka i najlepszego przyjaciela, Sierrę, na swoim Instagramie 8 lutego 2018 roku. 21-letni przystojniak udostępnił ujęcia zza kulis ( Na moim bloku , ), gdzie objął Sierrę i wspomniał, że nie może się doczekać, aby złapać swoją ekranową kochankę i jej niesamowity talent.

Wcielają się w postać dwojga szalonych kochanków, którzy mają w swoim życiu problemy z dorosłymi. Chemia, którą para dzieliła się na ekranie, sprawiła, że ​​fani pomyśleli, że mogą umawiać się również w prawdziwym życiu.

Diego Tinoco ze swoją najlepszą przyjaciółką Sierra Capri, 31 marca 2018 (fot.: Instagram)

24 marca 2018 r. widziano, jak Diego i Sierra wychodzą razem na pomarańczowy dywan na Nagrody Nickelodeon Kid's Choice 2018 w Inglewood w Kalifornii. Mówiąc o swojej postaci jako Monse z serialu Netflix, Sierra opowiada, że ​​z pomocą przyjaciół, zwłaszcza Cesara, była w stanie jeszcze bardziej się otworzyć i wyrwać się ze swojej skorupy.

Byli w stanie zebrać mnóstwo pochwał za odgrywanie postaci wśród publiczności. Ale aktor nie ujawnił jeszcze swojego prawdziwego związku z najlepszym przyjacielem. Wygląda na to, że nie ma dziewczyny, przynajmniej na razie.

Dowiedz się więcej: Kylie Morris Wiki, wiek, narodowość, żonaty, mąż, rodzina, kanał 4

Co więcej, w kwietniu 2018 roku aktor napisał na Twitterze, zwracając się do fanów, że bardzo chciałby iść z nimi na bal. Nie wydaje się to jednak możliwe, ponieważ „ Na moim bloku” gwiazda mówi, że jego menedżer nigdy by do tego nie dopuścił.

Diego łączy także dobra więź z Jasonem i innymi gwiazdami. Widać też, jak umieszcza z nimi kilka zdjęć w serwisach społecznościowych. 23 maja 2018 r. Jason udostępnił na Twitterze kilka starych zdjęć ze swoimi gwiazdami z podpisem „Przeglądam stare zdjęcia”. Na zdjęciach, które udostępnił Diego, widać jego ramiona zawsze wokół Jasona.

Oprócz swojego najlepszego przyjaciela, Sierry, Diego uznał swoje życie osobiste i wydaje się, że nie ma żadnego statusu związku, który dodatkowo podniósł pytania dotyczące jego seksualności. Ponieważ wydaje się, że wzmacnia swój związek z Sierrą, prawdopodobnie nie jest gejem.

Biografia Diego, rodzice i pochodzenie etniczne

Diego, którego obecny wiek to 21 lat, urodził się w 1997 roku w Anaheim w Kalifornii i należał do narodowości amerykańskiej. Świętuje swoje urodziny 25 grudnia. Diego ma mieszane pochodzenie etniczne z Kolumbii, Meksyku i Ekwadoru, zgodnie z jego postem w mediach społecznościowych.

Osiąga wysokość 5 stóp 7 cali (1,7 m). Jego znakiem urodzenia jest Strzelec, jak na wiki. Jego rodzice są Meksykanami i Kolumbijczykami. Mówiąc o swojej rodzinie, aktor ma brata.

Zalecane