blog

Dion Graham Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzina

Nie każdy aktor chce występować w najważniejszych wydarzeniach swojego życia osobistego; niektórzy wolą być pamiętani wyłącznie za swoją pracę i zobowiązania. Dio Graham, narracyjny głos najbardziej intrygującego amerykańskiego serialu dokumentalnego, „First 48”, zebrał ogromną rzeszę fanów dzięki swoim czynom. Poza tym artysta nigdy nie pojawia się w wiadomościach z niewłaściwych powodów lub osobistych spraw.

  Dion Graham Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzina

Kariera i wartość netto

Dion Graham przywołuje swoją wartość netto, pracując jako amerykański aktor. Chociaż Graham wykonał bardzo niewiele prac, już stworzył dużą bazę fanów, którzy desperacko chcą zobaczyć jego działania. Podobno Dion otrzymuje zapłatę od co najmniej 150 000 USD do maksymalnie 20 milionów USD za swoją pracę jako aktor. Oprócz bycia aktorem, pracuje również jako aktor głosowy i z tego otrzymuje pensję około 150 dolarów za godzinę. Jego osiągnięcia i starania pokazują, że musiał zarobić ponad milion dolarów netto.

Zobacz też: William Jackson Harper Wiki, żona, rodzice, wartość netto, programy telewizyjne

Nazwa stojąca za imponującym głosem i narracją „The First 48” A & E to nikt inny jak Dio Graham. Wniósł nieoceniony wkład do amerykańskiego serialu dokumentalnego, który był emitowany przez siedemnaście długich sezonów z trzystoma dwudziestoma sześcioma odcinkami. Niektóre z jego innych najlepszych osiągnięć aktorskich w branży filmowej w 2017 i 2018 roku to: Ślepa uliczka (2017), Love Her Madly (2017), Niebezpieczna atrakcja; Cukierkowa Pani (2018), Katastrofa (2018), Ręka w rękę (2018), Zimne i zrogowaciałe/ciemne kąty (2018) itd. Spośród wszystkich głos Dominika in Żywe trupy: Michonne i głos bohaterów w Gwiezdne Wojny to jedne z jego najbardziej znanych i cenionych dzieł.

Oprócz doskonałych umiejętności narracyjnych Graham znany jest również z niektórych ról filmowych, takich jak Malcom X (1999), The Wire (2002), The Secret Life of Walter Mitty (2013) i kilku innych.

Za swoje wyjątkowe umiejętności i niesamowitą ciężką pracę otrzymał również wiele nagród, takich jak nagroda Publishers Weekly Listen Up, kilka nagród Audie, nagroda ALA Odyssey, nagroda IBPA Ben Franklin, a także nagroda AudioFile Golden Voice.

Javicia Leslie Wiki, Rodzice, Wzrost, Wartość netto, Programy telewizyjne

Czy Graham jest żonaty, czy umawia się z kimś?

W przeciwieństwie do swojej kariery zawodowej, Graham był bardzo skryty w swoim życiu osobistym. Aktor do tej pory nie ujawnił żadnych szczegółów na temat swojego związku i miejsca pobytu w mediach społecznościowych ani w wywiadach.

Graham uwielbia dostarczać fanom wiadomości o swojej ambitnej pracy i zobowiązaniach, ale powstrzymuje się od pojawiania się w plotkarskich kolumnach. Szczegóły dotyczące tego, czy aktor spotyka się z kimś, nigdzie nie można znaleźć w mediach.

Chociaż Graham wydaje się być singlem, są szanse, że może dzielić tajemnicze życie małżeńskie lub może mieć dziewczynę, która do tej pory nie dotarła do wiadomości. Ciszą zaciekawił swoich fanów, a pytanie o kolejną połówkę lub żonę stało się zagadką.

Może ci się spodobać również: Rory Culkin randki, żona, rodzeństwo, wartość netto

Mówiąc o jego seksualności, jego pojedynczy związek często skłania publiczność do podejrzeń, że może być gejem, ale poza tym nie wykazał żadnych takich cech.

Krótki życiorys

Zgodnie z jego wiki, Dio Graham urodził się 8 sierpnia, ale jego dokładny rok urodzenia i wiek nie zostały jeszcze ujawnione. Jest bardzo mniej informacji o jego rodzicach i pochodzeniu rodzinnym. Artysta ukończył studia magisterskie w Szkole Sztuk Pięknych Mason Gross. Graham stoi na dość imponującej wysokości i ma idealną budowę ciała. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do grupy etnicznej afroamerykańskiej.

Zalecane