blog

DJ Ruckus Wiki: Wiek, urodziny, żona z narzeczoną, która została żoną, ślub, wzrost, wartość netto — szczegółowe bio!

Greg Andrews AKA: DJ Ruckus to amerykański DJ, który w młodym wieku zaczął kręcić w klubach. Był rezydentem DJ w różnych zatłoczonych klubach Stanów Zjednoczonych. Pochodzący z Nowego Jorku był również DJ-em na kilku imprezach znanych celebrytów. Niedawno ożenił się ze swoją długoletnią narzeczoną, która jest modelką Victoria's Secret.

  DJ Ruckus Wiki: Wiek, urodziny, żona z narzeczoną, która została żoną, ślub, wzrost, wartość netto — szczegółowe bio!

Życie małżeńskie z Shaniną Shaik

Greg związał ślub ze swoją narzeczoną Shaniną w kraju położonym na Karaibach na Bahamach 28 kwietnia 2018 r. Ceremonia ślubna odbyła się na wyspie Eleuthera, której świadkami byli najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny. W ceremonii uczestniczyły również gwiazdy, takie jak Ashlee Simpson, Paris Hilton i Nadine Leopold.

Kuzyn Grega, Lenny Kravitz, jest właścicielem wyspy, na której odbyły się zaślubiny. Greg i Shanina planowali w zeszłym roku wziąć ślub na plaży, ponieważ pochodzi z Australii i kocha plażę.

Greg zaproponował australijską modelkę w tym samym miejscu pod koniec grudnia 2015 roku i zaprezentował jej dwie Lotaryngia Schwartz pierścionki zaręczynowe, aby mogła wybrać jeden z nich. Później Shanina ogłosiła swoje zaręczyny z Gregiem w mediach społecznościowych, udostępniając wspólnie kliknięte zdjęcie, które zostało zrobione tuż po oświadczeniu.
Przed zaręczynami para umawiała się prawie rok po tym, jak zostali przedstawieni przez przyjaciela Grega Hilton na Festiwalu Muzyki i Sztuki Coachella Valley w Kalifornii w kwietniu 2015 r.

Przeczytaj także: Kelley Jakle Wiki, wiek, chłopak, wartość netto

Rozwód?

Rok związku DJ-a Ruckusa z żoną kończy się legalnie!

Greg Andrews, znany pod pseudonimem DJ Ruckus, łączyła roczna więź małżeńska ze swoją modelową żoną Shaniną Shaik. Jednak ich związek zanikł, nazywając ich przyjaźń różnicami nie do pogodzenia i niemożliwymi do pogodzenia z utrzymaniem małżeństwa. Rozstali się w czerwcu 2019 r.

Jego żona, Shanina, złożyła pozew o rozwód w sądzie hrabstwa Los Angeles w dniu 2 lipca 2019 r. po miesiącu separacji, powołując się na niedające się pogodzić różnice jako powód rozłamu.

Przedstawiciel Shaniny stwierdził, że para zdecydowała się rozwiązać związek małżeński po starannym przemyśleniu i posunąć naprzód wzajemną miłość i szacunek dla zwiększenia swojej prywatności.

Na razie nie ma doniesień, czy Shanina zażądała wsparcia małżeńskiego u DJ Rukusa, czy też innego, ale zgodnie z TMZ prawdopodobnie chce wsparcia małżeńskiego, ponieważ podobno mieli przedwstępne w czasie ich małżeństwa.

DJ Rukus ujawnił swoje objawienie, mówiąc swoim fanom, że nigdy nie spodziewał się rozpadu swojego życia małżeńskiego, ale teraz ma nadzieję, że pokona przeciw sobie i Shaninie szanse.

Zobacz: Toby Kebbell żona, wartość netto, rodzina, pochodzenie etniczne

Wartość netto

Greg cieszy się łączną wartością netto wraz ze swoją australijską modelową żoną Shaniną, której majątek wynosi około 10 milionów dolarów. Co więcej, osiągnął znaczne zarobki w swoim zawodzie jako DJ. Według Forbesa, podobnie jak DJ Ruckus, płaci się około 30 000 USD za imprezę nocną.

Greg miał zaledwie 15 lat, kiedy był rezydentem DJ w Crobar w Miami Beach. Jego urzekająca mieszanka hip-hopu i miejskich przebojów zafascynowała wielu odbiorców i wkrótce stał się jednym ze słynnych DJ-ów w swojej lokalizacji. Był również rezydentnym DJ-em występującym w nocnym klubie Hakkasan w Las Vegas.

Greg występował na przyjęciach znanych osobistości: Adriena Brody'ego, Christiny Aguilery, Diddy'ego i Stevena Tylera. Jego życiorys obejmuje również aktorstwo w filmie ATL w 2006 roku. Utalentowany artysta został nazwany przez magazyn GQ „najbardziej poszukiwanym DJ-em na świecie”.

Dowiedz się więcej: Molly McNearney Wiek, wartość netto, mąż, dzieci

Krótki życiorys

Greg urodził się w 1983 roku w Nowym Jorku, a jego urodziny przypadają na 10 października, jak podają źródła wiki. Jest kuzynem amerykańskiego muzyka Lenny'ego Kravitza i aktorki Zoe Kravitz. Greg otrzymał swój pierwszy zestaw gramofonów jako prezent urodzinowy w wieku 14 lat i zaczął pracować jako DJ na kilku imprezach. 35-latek jest nieco wyższy od swojej żony Shaniny, która stoi na wysokości 1,75 metra (5' 9 cali).

Zalecane