blog

Dlaczego Chip Hailstone jest w więzieniu? Jego zbrodnia, aresztowanie, wartość netto, życie osobiste, bio

Reality program telewizyjny „Life Below Zero” dotarł do globalnej publiczności dzięki podupadłemu życiu swojej obsady w ekstremalnych warunkach pogodowych. A jeśli regularnie oglądasz program, jak możesz być nieświadomy głównej obsady, Chipa Hailstone'a i jego żony Agnes Hailstone? Ale pomimo ogromnej sławy Chip pod swoim nazwiskiem stanął w obliczu wielu zarzutów i nakazu aresztowania.

 Dlaczego Chip Hailstone jest w więzieniu? Jego zbrodnia, aresztowanie, wartość netto, życie osobiste, bio

Zbrodnia Chipa Hailstone'a: ​​co zrobił?

Edward „Chip” Hailstone z serialu dokumentalnego BBC, ‘ Życie poniżej zera” 27 lipca 2012 roku został skazany na 15 miesięcy więzienia w Anchorage Correctional Complex. Aresztowanie było wynikiem dwóch przestępstw, za które został oskarżony i skazany w 2012 roku.

Chip został dwukrotnie oskarżony i skazany za krzywoprzysięstwo i dwukrotnie za składanie fałszywych zeznań funkcjonariuszom policji w Drugim Sądzie Sądowym w Kotzebue. W 2011 roku myśliwy twierdził, że policjant stanowy fizycznie zaatakował jego najstarszą córkę, Tingmak, która miała zaledwie 17 lat.

Dodał również, że policjant stanowy umieścił jego córkę w uległym uścisku, kiedy wyciągnęła rękę. Podobnie twierdził, że ktoś wycelował karabin w jego córkę po kłótni, w której uczestniczył także jego syn Jonathan.

Droga do sławy

„Życie poniżej zera” jest niewątpliwie niekompletny bez Chipa Hailstone. Chociaż jego żona, Agnes Hailstone, została uwzględniona w dziewiątym sezonie programu w 2017 roku, nie wiadomo, czy Chip kiedykolwiek wróci do programu, czy nie.

Głównymi bohaterami serialu są Sue Aikens , Glenn Villeneuve , Andy Bassich , Erik Salitan , James Franzo i sami para. Wszystkie osoby biorące udział w pokazie walczą podczas polowania i polegają na sobie, aby przetrwać pogodę, burze i ludożerne bestie.

Życie osobiste: Rodzina siedmiorga dzieci!

Ekstremalne warunki klimatyczne Alaski z pewnością sprawią, że czytelnicy wyobrazą sobie przetrwanie jednej wielkiej rodziny z siedmiorgiem dzieci. Od 20 lat Chip i członkowie jego rodziny zarabiają na życie polowaniem, łowieniem ryb i zbieraniem surowców. Do polowania używają zabytkowego karabinu, kalibru 12, a nawet łuku i strzały.

Chip poślubił Agnes, która już była zaangażowana w życie małżeńskie z tajemniczym mężczyzną o nazwisku Carter. Źródło wiki Agnes nie mówi wiele o jej pierwszym mężu, ale para miała razem syna. Jednak Chip i Agnes są teraz rodzicami siedmiorga dzieci, w tym Iriqtaq, Tinmiaq, Mary, Qutan, Carline, Jonathan i Douglas.

Ile jest wart netto Chipa?

Chip i Agnes Hailstone to traperzy, myśliwi i gwiazdy rzeczywistości, którym razem udało się zarobić wartość netto szacowaną na około 100 000 USD. Oboje mają doświadczenie, by żyć i przetrwać pomimo warunków pogodowych. Zyskali ogromną sławę dzięki BBC Documentary, która również dodaje wielką fortunę do ich salda bankowego.

Krótkie biografie Chipa Hailstone'a

Chip Hailstone ma około 48 lat, urodził się w 1969 roku w Kalispell w stanie Montana. Hunter dorastał, polując i łowiąc ryby w swoim rodzinnym mieście, aż trzy dekady temu przeniósł się na Alaskę, gdzie był zachwycony radzeniem sobie z życiowym środowiskiem Alaski.

Zalecane