blog

Dolores Catania Wiki, wiek, żonaty, mąż, dzieci, pochodzenie etniczne

Często słyszymy historie par, które po rozstaniu toczą zaciekłe kłótnie i pozostają w niekomunikatywnych słowach. Jednak Dolores Catania i jej były mąż to tak rzadkie pary, które pomimo rozwodu pracują jako partnerzy biznesowi od piętnastu lat. Dolores Catania to osobowość telewizyjna i przedsiębiorca, znana z występów w reality show „The Real Housewives of New Jersey”.

 Dolores Catania Wiki, wiek, żonaty, mąż, dzieci, pochodzenie etniczne

Kariera i postęp:

Dolores Catania pracowała wcześniej jako korektor, a następnie jako technik chirurgiczny i pośrednik w handlu nieruchomościami. Zyskała na znaczeniu po tym, jak pojawiła się w obsadzie popularnego programu telewizyjnego „The Real Housewives of New Jersey”. Gwiazda jest także filantropem i aktywnym członkiem wielu organizacji charytatywnych.

Oprócz tego Dolores jest przedsiębiorcą i posiada kilka centrów fitness. Niedawno otworzyła swoją pierwszą siłownię przy wsparciu byłego męża w Whippany i oficjalnie rozpoczęła działalność 16 grudnia 2016 r. Nazwała nową siłownię „Powerhouse Fitness Center of Whippany” położoną przy 50 Route 10 west Whippany, New Jersey.

Ile jest warta netto Dolores?

Według bustle.com, Dolores Catania podobno cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 3,5 miliona dolarów. Celebrytka zarobiła tę kwotę z dochodów współzakładanego przez nią centrum fitness, występów telewizyjnych, własnej siłowni i innych projektów. Podobnie wartość Dolores prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących dniach ze względu na zarobki z jej nowej siłowni.

Dzieli przyjazne stosunki z byłym mężem!!

W przeciwieństwie do jej usprawnionej kariery, życie osobiste Dolores jest całkowicie niekonwencjonalne, ale bardzo interesujące. Dolores była wcześniej żoną Franka Catanii, amerykańskiego przedsiębiorcy od prawie dekady. Para zaczęła swój związek dwadzieścia siedem lat temu i po piętnastu latach wspólnego życia rozstali się.

Jednak w przeciwieństwie do zwykłych par, związek Dolores i Franka nie zakończył się całkowicie po rozwodzie. Para zerwała więź osobiście, ale nadal pracowała razem jako partnerzy zawodowi. Nawet dzisiaj jest partnerem biznesowym i towarzyszem swojego byłego męża, który włożył wiele wysiłku w rozwój jej kariery.

Co więcej, były duet ma razem dwoje dzieci; córka Gabby i syn Frankie Catania, którzy są już dorośli. Chociaż dzieci zostały z matką, Gabby i Frankie nigdy nie musiały mierzyć się z brakiem miłości i uczucia ojca w rodzinie. Dolores i Frank wspólnie wychowywali dzieci i nadal mają z nimi świetne relacje.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Dolores Catania urodziła się 28 grudnia 1970 roku, co oznacza, że ​​ma 46 lat. Studiowała prawo hazardowe z tytułem doktora na renomowanym Uniwersytecie Seton Hall. Gwiazda przeszła operację, którą określa jako „operację pełnej rekonstrukcji piersi” w październiku 2016 roku. Należy do włosko-irlandzkiej grupy etnicznej i ma idealny wzrost, który podkreśla jej wspaniały wygląd.

Zalecane