blog

Domani Harris Wiki: wiek, urodziny, dziewczyna, randki, rodzeństwo, mama, wartość netto

Domani Harris, lat 17, jest dobrze przyjmowany przez jego bystry sposób myślenia i odwagę, by zbudować własną karierę z dala od rosnącej popularności ojca. Mając na młodych barkach ciężar kontynuowania spuścizny po ojcu, to, czego dokonał do tej pory, jest warte tysiące oklasków. Twój utalentowany raper swoją ciężką pracą wspina się na drzewo sławy z każdym mijającym dniem, a tysiące obserwujących na Instagramie pokazuje, że ma to, czego potrzeba, aby w nadchodzących dniach stać się legendą.

  Domani Harris Wiki: wiek, urodziny, dziewczyna, randki, rodzeństwo, mama, wartość netto

Kariera z dala od cienia ojca

Domani Harris woli kształtować swoją karierę na podstawie własnej tożsamości niż tożsamości ojca. Już jako nastolatek zainteresowanie Domani muzyką wzrosło, gdy zainspirował go tata. To było odważne dla Domaniego, aby utrzymać uznanie, które jego ojciec już zdobył.

I w końcu odnalazł swoją tożsamość z dala od cienia ojca. W wieku dziesięciu lat Domani po raz pierwszy zadebiutował w telewizji reality show TI & Tiny: Rodzinny zgiełk przez sześć sezonów premiera odbyła się 5 grudnia 2011 r.

W 2011 roku zadebiutował jako raper na trasie koncertowej ze swoim ojcem. 17-letni nastolatek Domani w jakiś sposób zdołał przyciągnąć uwagę, gdy 29 lipca 2016 r. wydał swój album zatytułowany The Process, który zawiera sześć głównych piosenek. Wkrótce przybył z kolekcją introspekcyjnych piosenek i wydał swój album The Konstelacja 10 marca 2017 r., który zawiera jeszcze dziesięć utworów.

Wartość netto jutra

O ile nie inni nastolatkowie, Domani w swoim młodym wieku przytłoczył rzesze fanów, a wszystkie zasługi należą do jego wiedzy i motywacji do kariery. Być może w młodym wieku zgromadził imponujące fortuny. Cóż, zagłębiając się w jego Instagram, może cieszy się luksusowym życiem. Opublikował zdjęcie na Instagramie jeżdżąc zabytkowym samochodem 1 kwietnia 2018 roku, co odzwierciedla jego styl życia i wyjątkowy styl.

Domani ukrył jednak wartość netto, ale nie trzeba być geniuszem, aby przewidzieć, że ma hojny dochód ze swojej kariery. W przeciwieństwie do majątku Domaniego, jego taty, legendarny raper zgromadził w swojej karierze ponad 50 milionów dolarów.

Domani randkuje czy nadal jest singlem?

Jeśli chodzi o osobistą relację ulubionej gwiazdy, kto nie byłby zainteresowany tym, by o tym wiedzieć? Cóż, to samo dotyczy Domani. Ma zaledwie 17 lat, a tysiące jego fanów chcą wiedzieć o jego miłości. Ale w przeciwieństwie do innych celebrytów trzymał swoje życie miłosne za zasłoną.

Jednak Domani w jakiś sposób dał wskazówki, jakby był w tajnych romansach za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Udało mu się utrzymać romantyczne życie w tajemnicy. Ale po ogromnej presji fanów zrobił aluzję do swojej dziewczyny.

Spekulacje dotyczyły jego życia miłosnego, kiedy opublikował zdjęcie dziewczyny w swoich mediach społecznościowych. Potem jego fani zaczęli uważać ją za swoją ukochaną. Jeden z jego fanów nakręcił nawet film, na którym Domani ze swoją dziewczyną twierdzi, że para się ze sobą spotyka.

Jednak dowody nie zostały jeszcze ujawnione. Jeden z jego fanów, Breanna Gracia, opublikował zdjęcie dziewczyny i zapytał Domani, czy jest jego dziewczyną. Jednak potwierdzenie lub zaprzeczenie ze strony Domaniego ma dopiero nadejść.

Rodzina i rodzeństwo

Mówiąc o rodzinie Domani, jest synem rapera Clifford Joseph Harris Jr i jego matki LaShon Thompson, gwiazdy reality show. Jego mama pojawiła się w serialu Bravo Reality Fundatorzy Matki.

Jak na wiki, ma sześcioro rodzeństwa; trzej bracia o imionach Major, Messiah i King oraz trzy siostry, Heiress, Deyjah i Zonnique. Wśród których Major, King, Heiress, Deyjah i Zonnique są jego przyrodnim rodzeństwem, które urodziło się jego macosze Tamece Harris.

Krótki życiorys

Urodzony w 2001 roku Domani Harris obchodził swoje 17. urodziny 16 marca 2018 roku. Domani urodził się i wychował dla swoich rodziców w Gruzji. Ojciec Domaniego ma 5 stóp 8 cali wzrostu i jest kilka cali niższy od swojego ojca, więc prawdopodobnie ma około 5 stóp i 6 cali wzrostu.

Zalecane