blog

Dominic Chu Wiki: CNBC, wiek, żona, dzieci, rodzina, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie

Nic innego nie ma znaczenia, gdy w Twoim domu czeka na Ciebie młode życie. Dominic Chu, reporter targowy, rzadko robił sobie wolne od pracy, ale teraz, po przedstawieniu swojej uroczej córki Elizabeth, celowo zarządza swoim napiętym harmonogramem, aby spędzać z nią czas. Reporter CNBC cieszy się wymarzoną pracą i ustabilizowanym życiem osobistym z żoną.

 Dominic Chu Wiki: CNBC, wiek, żona, dzieci, rodzina, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Nic innego nie ma znaczenia, gdy w Twoim domu czeka na Ciebie młode życie. Dominic Chu, reporter rynków, rzadko robił sobie wolne od pracy, ale teraz, po przedstawieniu swojej uroczej córki Elizabeth, celowo zarządza swoim napiętym harmonogramem, aby spędzać z nią czas. Reporter CNBC cieszy się wymarzoną pracą i ustabilizowanym życiem osobistym z żoną.

Kariera i życie zawodowe:

Absolwent Cornell University, Dominic Chu posiada tytuł licencjata w dziedzinie administracji hotelarskiej. Karierę telewizyjną rozpoczął w Bloomberg Television, gdzie przeprowadzał wywiady z najlepszymi menedżerami finansowymi i dyrektorem biznesowym. W swojej znakomitej karierze w Bloomberg Television zajmował się rynkiem finansowym, giełdowym, walutowym i towarowym.

Chociaż miał doświadczenie jako handlowiec i inwestor na Wall Street, trafił do zespołu, który zajmował się huraganem Sandy i bombardowaniem Boston Marathon.

Renomowany reporter rozstał się następnie z Bloomberg Television, kiedy CNBC ogłosiło, że Chu dołączy do utalentowanego zespołu od 12 sierpnia. Od tego czasu przejął odpowiedzialność za reportera rynków.

Ile zarabia Dominic Chu?

Zwycięzca 2011 TVNewser March Madness Bracket Challenge jest kultowym reporterem w swojej dziedzinie i otrzymuje kolosalną wypłatę od CNBC. Chociaż CNBC niechętnie otwiera na jego temat pensja Paysa.com poinformowało, że średnia pensja reportera w CNBC wynosi 61 tys. dolarów. Ale biorąc pod uwagę jego doświadczenie i wyjątkową jakość, jaką wnosi w swoich reportażach, rzeczywiście zarabia apetyczną pensję.

Dlaczego ukrywa szczegóły swojego małżeństwa?

Już 14 lutego 2012 r. znalazł zabawną stronę pakietu ślubnego Pizza Hut i powiedział, że chce wziąć ślub w Walentynki.

26 lipca 2013 r. Julie Hyman napisała na Twitterze, że był to dla niej smutny dzień, ponieważ widziała, jak Dominic wyrósł na świetnego reportera i ożenił się z @megharita33.

Chociaż wciąż waha się, czy podać prawdziwe imię swojej żony, często wspomina o swojej żonie na swoim koncie na Twitterze i uświadamia publiczności ich cudowną więź.

Dziewczynka, która oświeci życie!

Tak często ludzie czerpią inspirację i witają świeżość w swoim życiu po przybyciu dzieci. Dokładnie to wydarzyło się w życiu reportera finansowego.
W marcu 2017 został dumnym ojcem uroczej córki Elżbiety wraz z żoną. Po przybyciu córki do rodziny on… wprowadzony jego córka do swojego zespołu w CNBC.

mówi, że jest jak dotąd ojcem 1 córeczki, co wskazuje na jego plan posiadania większej liczby dzieci.

Jego krótka biografia:

Wiki Dominika nie zdradza jego wieku, ale co roku obchodzi swoje urodziny 6 czerwca. Nowojorski reporter urodził się w San Ramon w Kalifornii. Niewiele ujawniono o wczesnym życiu i rodzinie. Dominik prawdopodobnie należy do mieszanego pochodzenia etnicznego i posiada narodowość amerykańską. Ma wzmocniony kształt ciała.

Zalecane