blog

Dominique Fishback Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Sprawy, Rodzice, Wzrost

Aktorka „The Deuce”, Dominique Fishback, jest uwielbiana przez publiczność i jest poszukiwana przez producentów do swoich filmów i programów telewizyjnych. Jest jedną z tych aktorek skoncentrowanych na karierze, które wolą oddzielać życie osobiste od życia zawodowego i nie pozwalają, aby żaden romans lub osobisty dylemat przejął jej karierę zawodową.

 Dominique Fishback Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Sprawy, Rodzice, Wzrost Kim jest Dominique Fishback?

Dominique Fishback to odnosząca sukcesy aktorka znana z roli Darlene w przebojowym programie telewizyjnym HBO „The Deuce” w 2017 roku. Karierę aktorską rozpoczęła w 2013 roku i wkrótce zyskała sławę dzięki różnym reżyserom, którzy podpisali ją z różnymi filmami i programami.

Niektóre z uznanych ról, w których zagrała, to „Mental America” wydany w 2014 roku i „Show Me a Hero” w 2015 roku. 22 znaki. Spektakl został tym samym nominowany do nagrody „Innovative Theatre Award” za wybitne solowy występ w 2015 roku.

Została następnie wybrana jako jedna z adresatów programu inauguracyjnego Abingdon Theatre Company w 2016 roku i została wymieniona jako „jedna z pięciu twarzy, które ludzie powinni oglądać jesienią” przez USA Today w 2017 roku.

Fishback jest zbyt zajęty, by umawiać się na randki?

Wygląda na to, że Dominique Fishback jest jednym z tych młodych artystów, którzy są całkowicie skupieni na robieniu kariery. Minęło prawie pięć lat, odkąd aktorka „The Deuce” weszła do hollywoodzkiego przemysłu filmowego, a jednak nie znalazła tego, kogo mogłaby nazwać chłopakiem.

Dominique jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Informuje o swoich codziennych planach ze swoimi fanami za pośrednictwem swoich tweetów i postów, ale nie ujawniła jeszcze publiczności swoich romansów z przeszłości i teraźniejszości.

Jednak są tysiące jej fanów, którzy umierają, aby dowiedzieć się o jej życiu miłosnym, które od samego początku trzyma w tajemnicy. Może Fishback nie jest jeszcze gotowa, by wygadać wszystko o swoim życiu osobistym, a może jeszcze nie znalazła tego.

Ile jest wart Dominique'a?

Aktorka wprawiła swoich fanów w osłupienie słodką i bezczelną rolą, jaką grała jako Darlene w przebojowym serialu telewizyjnym HBO „The Deuce”. Poza tym udało jej się zdobyć sławę i miłość ze wszystkich innych filmów i seriali, w których zagrała.

Podobnie Fishback wierzy w równości płci i promuje świadomość równych praw, co sprawia, że ​​jej fani całkowicie ją kochają. Mimo że aktorka zdobyła sobie szacunek i szaloną popularność w krótkim czasie dołączyła do branży filmowej; nie ujawniła swojej wartości netto w dokładnych liczbach.

Krótki życiorys i Wiki:

Aktorka i scenarzystka telewizyjna Dominique Fishback urodziła się w 1995 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 21 marca. Obecnie ma 22 lata i ma listę imponujących umiejętności, którymi jest obdarzona, takich jak pisanie poezji, szkiców komediowych itp.

Dominique bardzo lubi boks i co sobotę chodzi na treningi ze swoim tatą.

Zalecane