blog

Don Benjamin Wiki: Wiek, Urodziny, Dziewczyna, Sprawy, wesoły, Pochodzenie, Rodzice

Modeling był doskonałą odskocznią dla internetowej sensacji Dona Benjamina. Model, który był centrum zainteresowania w showbiznesie rozrywkowym, osiągnął szczyt swojej kariery, kiedy wygrał słynny amerykański reality show dla modelek. To po prostu nie dało mu idealnego talentu do doskonalenia swoich umiejętności, ale także pomogło mu dostrzec możliwości poza zawodem i zbudować pewność siebie.

 Don Benjamin Wiki: Wiek, Urodziny, Dziewczyna, Sprawy, wesoły, Pochodzenie, Rodzice

Don, udany model

Don Benjamin zwrócił na siebie uwagę, gdy był jednym z finalistów 20. sezonu America’s Next Top Model. Nie tylko to, osobowość internetowa została również zwycięzcą „Scared Famous” w swoim inauguracyjnym sezonie. Występując w niektórych z najbardziej przebojowych teledysków i występując z elitarnymi muzykami w branży, Benjamin miał szczęście pracować z Arianną Grande przy teledysku „Into You”.

Wydał również swój utwór „Across the Sky”, który był jednym z najlepszych przebojów w całym iTunes. Oprócz tego współpracował z wieloma markami handlowymi o dobrej wartości i reputacji, w tym Tillys, Guess i Pink Dolphin.

Jego wartość netto

Benjamin podchodzi sceptycznie do wszelkich szczegółów związanych z jego zarobkami. Wynagrodzenie i kontrakt z reklam oraz jego nowa pasja do muzyki musiały uczynić z niego najbardziej bankowego celebrytę w branży rozrywkowej. Chociaż Benjamin nie ujawnił odpowiednio rzeczywistych informacji o swojej wartości netto, musi to być około miliona dolarów.

Urocza randkowa relacja

30-latek był doskonałym przykładem poważnego chłopaka. Benjamin jest w relacja ze swoją długoletnią dziewczyną, Liane Valenzuelą. Minęły ponad trzy lata, odkąd para rozpoczęła swój romans i nadal jest ze sobą oddana.

Inne sprawy

Oprócz umawiania się z Liane, Benjamin był w poważnym związku z kobietą o imieniu Nikki Flores. Dopiero w 2009 roku relacja duetu ujrzała światło dzienne. Tweety byłej pary mogą być doskonałym dowodem na namiętny związek, który dzielili w pewnym momencie ich życia.

Tweety na gejów

Mówiąc o seksualności i preferencjach seksualnych Benjamina, jest bardzo hetero. Tweet, który zamieścił na Twitterze, dotyczy odpowiedzi na pytanie fana o jego seksualność, rozwiał wątpliwości wielu osób. Cóż, jego błogi romans z Liane może być również doskonałą odpowiedzią na jego orientację seksualną.

Odpowiedź Benjamina dla swojego fana jest przezabawna, a widząc jego zabawną odpowiedź jako odpowiedź, wydaje się, że nie ma na niego wpływu pytanie, które zadała sobie jego zwolenniczka.

Jego krótkie życiorys i Wiki:

Model obchodzi swoje urodziny 5 maja zgodnie z wiki. Benjamin urodził się w 1987 roku, co oznacza, że ​​ma trzydzieści lat. Poza tym nie ma żadnych informacji, które w szczególności wskazywałyby na dokładne dane dotyczące nazwiska i wykształcenia jego rzeczywistych rodziców. Model ma wysoki wzrost i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane