blog

Don Lemon Żonaty, Partner, wesoły, Chłopak/Dziewczyna, Wynagrodzenie, Wartość netto

Zdobywca nagrody Emmy, dziennikarz Don Lemon, stał się jednym z czołowych dziennikarzy w kraju. Jest gospodarzem CNN Tonight z Donem Lemonem w weekendowym czasie największej oglądalności i pracuje jako korespondent w programach CNN/USA. Jest byłym asystentem informacyjnym WNYW, reporterem NBC News i korespondentem Today i NBC Nightly News.

  Don Lemon Żonaty, Partner, wesoły, Chłopak/Dziewczyna, Wynagrodzenie, Wartość netto

Wkrótce żonaty z chłopakiem agenta nieruchomości

53-letni prezenter CNN Don Lemon i jego chłopak Tom Malone są oficjalnie zaręczeni. Tom, który jest agentem nieruchomości, celował w Dona podczas świętowania jego 35. urodzin z przyjaciółmi. Dziennikarz CNN zrobił swój Instagram 6 kwietnia 2019 r. i udostępnił zdjęcie dwóch mieszanek pudli, na których napisano: Tato, poślubisz tatę? '

Obnoszący się z pierścionkiem zaręczynowym, Don pokazał swoją miłość do Toma i przyjął jego propozycję. On napisał, „Dał mi prezent na urodziny. Jak mógłbym odmówić?' Tom wziął również swój Instagram i potwierdził, że jego chłopak powiedział mu „tak”.

Przeglądaj również: Joel Corry Wiki: Szczegóły dotyczące jego randki, romansu, rodziców, Geordie Shore

Duet delektuje się swoją więzią od 2016 roku, kiedy mieli fatalne spotkanie w restauracji w Nowym Jorku. Byli dość otwarci w odniesieniu do swojego gejowskiego związku, a w marcu 2019 r. dwójka delektowała się podróżą na Harbour Island na Bahamach.

Dziennikarz był podobno żonaty ze swoim chłopakiem, Johnem Byrnesem. Podobno nie bali się świata i nieustraszenie obnażali swoje uczucia do siebie. Wcześniej krążyła plotka, że ​​aktorka Elizabeth Ortiz po pewnym randkowaniu zamieniła się w jego żonę; jednak informacje nie zostały jeszcze udowodnione.

Ta historia o dziewczynie jest myląca dla fanów, ponieważ publicznie ogłosił się gejem. Prezenter był również zaangażowany z partnerem, Calvinem Harrisem.

Kariera i postęp:

Wszechstronny dziennikarz, Don Lemon, rozpoczął swoją karierę jako asystent prasowy w WNYW w Nowym Jorku, kiedy był jeszcze na studiach. Następnie pracował jako weekendowy kotwica dla WBRC w Alabamie w Birmingham oraz WCAU w Pensylwanii w Filadelfii. Służy również jako reporter śledczy dla KTVI St Louis w swojej najwcześniejszej karierze. Następnie pracował jako reporter dla NBC News, korespondent Today i NBC Nightly News oraz prezenter w MSNBC i Weekend Today.

Przeczytaj to: Lauren Hashian Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Don wszedł do CNN we wrześniu 2006 roku. Jest powszechnie uznawany za swoją szczerą naturę w pracy w CNN i mocne opinie na temat ulepszeń społeczności afroamerykańskiej. Prezentuje program sylwestrowy CNN z Nowego Orleanu. Don otrzymał nagrodę Emmy za raport na temat rynku nieruchomości w Chicago oraz nagrodę Edwarda R. Murrowa za reportaż o snajperze rejonowym DC. Otrzymał kilka innych nagród za raporty dotyczące huraganu Katrina i epidemii AIDS w Afryce.

Dyrektor generalny Newsmax, Chris Ruddy, twierdził, że Don „pił Kool-kid” podczas wywiadu w środę wieczorem. Ruddy oskarżył go, gdy rozmawiali o wycieku rozmów telefonicznych prezydenta Trumpa z prezydentem Meksyku i premierem Australii.

Ile jest wart Dona?

Ogłoszony jednym ze 150 najbardziej wpływowych Afroamerykanów przez magazyn Ebony w 2009 roku, Don Lemon zarabia olbrzymią pensję z wielkich mediów, która przyczynia się do jego wspaniałej wartości netto w wysokości 3 milionów dolarów.

Możesz Tak jak: Peter Van Sant Żonaty, Żona, Syn, Rodzina, Bio, Wzrost, CBS, Wynagrodzenie

Obecnie mieszka w trzypokojowym mieszkaniu na jedenastym piętrze. Wcześniej posiadał osobne mieszkanie na szóstym piętrze, ale później sprzedał je z czystym zyskiem. Zarobił około 100 000 dolarów z mieszkania.

Krótki życiorys:

Urodzony 1 marca 1966 r. Don Lemon dorastał w Baton Rouge w stanie Luizjana. Ukończył edukację w publicznym liceum w małym mieście Baker o nazwie Baker High School. Uzyskał tytuł magistra dziennikarstwa telewizyjnego w Brooklyn College i poszedł na Louisiana State University. Ma 1,79 m wzrostu (5 stóp 10½ cala), co podkreśla jego uroczą osobowość.

Zalecane