blog

Donald Osborne Wiki: Wiek, żonaty, żona, rodzina, samochody, wartość netto, 2018

Jest tylko kilka osób, które potrafią zamienić swoją pasję w karierę, ale kiedy to robią, stają się klasą. Donald W. Osborne to człowiek, który jest znaną twarzą w branży motoryzacyjnej i pracuje jako niezależny pisarz w The New York Times. Donald specjalizuje się w klasycznej jeździe i jest ekspertem na rynku pojazdów.

 Donald Osborne Wiki: Wiek, żonaty, żona, rodzina, samochody, wartość netto, 2018

Miłośnik samochodów!

Jak sugeruje jego wiki, minęło ponad 12 lat, odkąd Donald W. Osborne pracuje jako niezależny pisarz w The New York Times, dołączając do gazety codziennej w 2006 roku. Jego artykuły zawierają wszystkie artykuły o rynku klasycznych samochodów i pojazdów na Sekcja motoryzacyjna na blogu NYT Wheel.

Afroamerykanin był również częścią niektórych programów telewizyjnych, takich jak Garaż Jaya Leno który został wyemitowany w sieci CNBC na początku 2018 roku. Poza tym Donald uwielbia udostępniać kilka zdjęć swojego klasycznego koła na swoich uchwytach w mediach społecznościowych.

Donald i jego klasyczna przejażdżka 6 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Facebook)

Ile jest jego wartość netto?

Donald, ważący w biznesie samochodowym, inne źródło dochodów, które dodaje ogromnej ilości bogactwa. Od pojawiania się w różnych programach telewizyjnych po pisanie blogów, roczny dochód miłośnika samochodów również musi być apetyczny. Niemniej jednak Donald nigdy nie podzielił się wystarczającymi faktami na temat swoich zarobków, które ukrywają jego oczekiwaną wartość netto. Ale z wieloma projektami na czele, niewątpliwie cieszy się milionami dolarów wartości netto.

Życie osobiste poza zasięgiem opinii publicznej!

Redaktor żyje pod taką kontrolą, że nikt nigdy nie zbliżył się do jakichkolwiek informacji dotyczących jego życia osobistego. Co więcej, wykorzystuje swój czas w mediach społecznościowych, informując swoich fanów o klasycznych samochodach i nie daje dostępu do swojej prywatnej przestrzeni.

Skromny, który wykonuje pracę humanitarną, jest prawdopodobnie samotny w oczach opinii publicznej, ale przy zachowaniu takiej ilości tajemnicy, może mieć żonę za zamkniętymi drzwiami. Mógł zachować przy sobie swój status żonatego mężczyzny lub samotnego mężczyzny, ale jedno jest pewne, że miłością jego życia są klasyczne samochody i skupia się na karierze, a nie na sprawach osobistych.

Życie rodzinne

Rdzenni Amerykanie dorastali w mieście Manhattan. Z pasją do kół Donald miał zaledwie 13 lat, kiedy jego ojciec kupił pierwszy rodzinny samochód. Ale rodzina musiała wybrać między dwoma klasycznymi samochodami, Peugeot 404 z 1996 roku i Pontiac Bonneville z 1968 roku.

Donald musiał jednak zadowolić się Pontiakiem pomimo najmniejszego zainteresowania silnikiem V8. Nie wymienił jeszcze imienia swoich rodziców, ale ujawnił, że przeżył przemoc w dzieciństwie i chce zachować i wspierać cenną duszę dzieci poprzez działalność charytatywną. Niedawno w marcu zorganizował akcję charytatywną, aby zebrać fundusze na Centrum Dziecięce Barbary Sinatry.

Krótki życiorys

Afroamerykanin nie ujawnił informacji o swoim wieku, ale co roku obchodzi urodziny 27 marca i woli pracować charytatywnie niż urządzać przyjęcie urodzinowe. Ukończył studia licencjackie na wydziale opery w Hartt College of Music i ukończył je w 1977 roku.

Zalecane