blog

Donshea Hopkins Wiki: wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, wzrost

Ta wschodząca nastolatka, obdarzona pięknym wokalem, szybko obiecuje, że stanie się siłą, z którą trzeba się liczyć. Donshea Hopkins z każdym inspirującym tekstem zyskał ogromną rzeszę fanów. Jako wszechstronnie utalentowana osoba tworzy swoją postać na wszystkich platformach jako aktorka, piosenkarka, tancerka i modelka. Mimo młodego wieku potrafi swoim głosem i żywiołową grą aktorską poruszyć serca publiczności.

  Donshea Hopkins Wiki: wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, wzrost

Donshea wznosi się ku sławie!

Jako artystka dziecięca zadebiutowała w 2009 roku w jednym odcinku serialu Prawo i porządek: specjalna jednostka ds. ofiar gdzie przedstawiła swoją rolę jako sześciolatka. Jej rola jako Raina St. Patrick w serialu telewizyjnym 2014 Moc, którą skomponowali amerykańscy raperzy 50 Cent i Joe, pomógł jej zdobyć uznanie w mediach.

Zobacz też: John Beard Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Rak, Nagroda, Wartość netto

Zagrała również kilka występów w oryginalnych serialach Netflix Pomarańcz to nowa czerń. W 2017 roku zagrała rolę Chase w serialu telewizyjnym Objazd . Zrobiła też wejście na Święto Jedności na Brooklynie w czerwcu 2017 roku, który odbył się w Nowym Jorku.

Poza karierą aktorską jest także artystką muzyczną. Ma indywidualną wytwórnię płytową po swoim imieniu Donshea Hopkins . Na albumie wydała sześć piosenek z gatunku pop 3pkt2 który został wydany w 2016 roku.

Ile jest wart netto Donshei?

Jako aktorka wystąpiła w kilku serialach telewizyjnych, ale także podwaja się jako elektryzująca piosenkarka. Nadal grała rolę Rainy w serialu Moc przez cztery lata. Program telewizyjny był w stanie wygrać pięć nagród i nominowany do 13 nagród, w tym Nagrody BET oraz Nagrody wizerunkowe od 2015 do 2018 roku. Co więcej, nowy piąty sezon miał swoją premierę 1 lipca 2018 roku. Serial telewizyjny niewątpliwie zwiększył wartość netto Donshea, która w tej chwili nie jest dostępna.

Co dalej z rosnącą sensacją?

Po zaistnieniu jako artysta muzyczny i wcieleniu się w postać Rainy St. Patrick w Courtney A. Kemp wyprodukował serial Moc , młoda aktorka Doshea Hopkins wystąpiła w serialu BET Historia Bobby'ego Browna . Afroamerykanka czuła, że ​​jej rola jako Bobbi Kristina Brown jest „rodzajem wysysacza łez”.

Pochodząca z Nowego Jorku, która pojawiła się u boku gwiazdorskiej obsady w chwalonym przez krytyków serialu, rozmawiała z Page Six we wrześniu 2018 roku i powiedziała, że ​​ma zaszczyt zagrać rolę Bobbi. 16-letnia gwiazda dalej stwierdziła, że ​​postać służyła jej, aby zapewnić wspaniałe wrażenia.

Nie chcesz przegapić: Masashi Kishimoto Net Worth, żonaty, żona, religia

Część pierwsza i druga serialu zostały wyemitowane 5 września 2018 roku. Serial obraca się wokół historii amerykańskiego piosenkarza i autora tekstów Roberta Barisforda Browna.

Czy Donshea spotyka się z kimś?

Aktorka jest aktywna w serwisach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter. 28 lipca 2015 r. opublikowała swoje urocze zdjęcie na swoim Instagramie, gdzie jadła swoje babeczki. W swoim poście wspomniała:

Kto potrzebuje chłopaka, kiedy są babeczki.

Co więcej, 30 listopada 2015 r. opublikowała tweeta z informacją, że się z nią spotyka Starbucks Coffee . Popularny hashtag #BreakUpin5words symbolizowany na Twitterze służy do przyjmowania różnych sposobów, w jakie można coś podzielić za pomocą zaledwie pięciu słów. Czy spotykała się z kimś, zanim napisała na Twitterze na temat zyskujący popularność? Czy symbolizowała koniec swojego poprzedniego związku?

Cóż, nie jest jasne, czy umawiała się z kimś, zanim podążyła za trendem, czy po prostu napisała na Twitterze, aby zwiększyć ciekawość swoich fanów. Na razie tylko Donshea zna odpowiedź.

Donshea Hopkins podczas Wielkanocy 2 kwietnia 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Jest aktywna na Instagramie i wciąż publikuje swoje zdjęcie. Ponieważ wciąż nie zna romantycznego wymiaru, młoda aktorka nie spotyka się z nikim w oczach opinii publicznej. Aktorka, która ma dopiero 16 lat, przynajmniej na razie skupia się na karierze, a nie na budowaniu romansu.

Przeczytaj także: Cynthia Erivo Mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys

Donshea urodziła się w 2002 roku, co oznacza, że ​​ma 16 lat. 2 marca znaleźć to dla niej wielki dzień, ponieważ co roku obchodzi urodziny. Jako rodowita nowojorska należy do narodowości amerykańskiej. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego, ale jej wykształcenie jeszcze nie pojawiło się na stronach wiki. Aktorka telewizyjna osiąga wzrost poniżej 5 stóp wraz z cudowną sylwetką.

Piosenkarka kocha swoją rodzinę i łączy silną więź z rodzicami. W swoim poście na Instagramie publikuje zdjęcia swojego ojca i matki, ale nie ujawniła jeszcze szczegółów na ich temat

Zalecane