blog

Doria Ragland, Meghan Markle's Mom Wiki: Wartość netto, fakty, wiek

Doria Ragland jest matką Meghan Markle, emerytowanej amerykańskiej aktorki. Znalazła się na pierwszych stronach gazet po tym, jak widziano ją na weselu swojej córki Meghan. Zadziwiła też tłum swoim wspaniałym strojem. Doria jest pracownikiem socjalnym i pracuje w Didi Hirsch Mental Health Services w Culver City w Kalifornii. Oprócz kariery w pracy socjalnej jest także instruktorem jogi.

 Doria Ragland, Meghan Markle's Mom Wiki: Net Worth, Facts, Age

Doria Ragland na ślubie córki Meghan: kto zaprojektował jej sukienkę?

Doria Ragland wzięła udział w królewskiej ceremonii ślubnej księcia Harry'ego i Meghan Markle w dniu 19 maja 2018 r. ślub odbył się w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor w Wielkiej Brytanii. Po ceremonii matka Meghan, Doria, wspierała Meghan w drodze do kaplicy. Również jako matka panny młodej Doria i jej suknia były atrakcją imprezy.

Doria, która walczyła ze łzami, miała na sobie niestandardową sukienkę i dzienny płaszcz. Jej strój na wielki dzień córki został zaprojektowany przez dyrektorów kreatywnych Oscara de la Renty, Fernando Garcię i Laurę Kim. Edgardo Osorio z Aquazurra zaprojektował buty, które nosiła, podczas gdy brytyjski modniarz Stephen Jones, O.B.E stworzył jej niestandardowy kapelusz.

W miarę upływu czasu więź pary zaczęła słabnąć i rozstali się. Para rozwiodła się w 1988 roku. W tym czasie ich córka Meghan miała sześć lat. Po rozstaniu pary Meghan zamieszkała z matką. Cóż, Doria ma czułą więź z córką.

Ile jest warta netto Dorii?

Doria Ragland wezwała ogromną wartość jako pracownik socjalny i instruktor jogi. Według PayScale szacunkowa pensja przeciętnego instruktora jogi waha się od 20 426 do 162858 USD rocznie. W ten sposób gromadzi swoje zarobki wokół wspomnianej pensji. Doria jest również pracownikiem socjalnym Didi Hirsch Mental Health Services. Może też przekazywać część swojego majątku fundacji.

Obecnie podobno mieszka w jednym z bogatszych obszarów Hollywood, Black Beverly Hills. Doria niewątpliwie prowadzi luksusowy styl życia.

Rodzina Dorii Ragland

61-latka Doria została wychowana przez rodziców, Alvina Azella Raglanda i Jeanette Ragland, którzy byli handlarzem antykami i pielęgniarką. Jej rodzina przeniosła się później do Los Angles, gdzie ukończyła szkołę średnią w Fairfax High School.

Zalecane