blog

Dorothy Wang Wiki, chłopak, randki, rodzice, chirurgia plastyczna, wartość netto

Program telewizyjny często przedstawia rzeczywistość większą niż życie, ale w rzadkich przypadkach gwiazda, która reprezentuje wystawny styl życia na ekranie, prowadzi podobny styl życia. Doskonałym przykładem tych rzadkich przypadków jest Dorothy Wang, która jest jedną z gwiazd „Bogatych dzieci z Beverly Hills'. Znana jako córka miliardera Rogera Wanga, zyskała sobie pozycję wschodzącej gwiazdy w branży i awansowała w przedsiębiorczość.

  Dorothy Wang Wiki, chłopak, randki, rodzice, chirurgia plastyczna, wartość netto

Kariera Doroty

Dorothy przez całe dzieciństwo podróżowała po Chinach i w wieku 12 lat została Najmłodszym Ambasadorem Dobrej Woli Ligi Dobroczynności Nanjing.

Przeczytaj to: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Dorota nigdy nie musiała się zastanawiać, kiedy mówiła o swojej karierze. Miała życie księżniczki od dnia, w którym się urodziła. Jej ojciec był na liście miliarderów w 2007 roku i 400 najbogatszych Amerykanów magazynu Forbes.

Jest popularnie znana jako „The Rich Kids of Beverly Hills”. Podróż gwiazdy nie była łatwa, ponieważ podczas występu miała wzloty i upadki. Wystąpiła także w „Famously Single” w 2017 roku, który opierał się na tym, że gwiazdy rzeczywistości były sławne, ale single.

Ile jest warte wynagrodzenie i netto Wanga?

Dorothy posiada najbardziej rozbudowaną sieć centrów handlowych w Chinach. Ma czas na poznawanie różnych przedsięwzięć biznesowych, szukając etyki biznesowej u swojego ojca. Jest również właścicielką napojów Champagne i ma linię projektów biżuterii. Jej całkowitą wartość netto szacuje się na około 10 milionów dolarów.

Pochodzący Historia Doroty

Nieletnia Dorota była w centrum uwagi od dłuższego czasu, co tylko zwiększa liczbę miażdżeń na niej. Nic więc dziwnego, że miała romanse z przeszłości.

Dorothy była w związku z Davidem Mcintoshem w 2016 roku, ale para szybko się rozstała, nie wywołując szumu w branży.

Nie zapomnij: Marnie Simpson Wiki: Chłopak, Lesbijka, Chirurgia

Podczas kręcenia odcinków „Famously Single” Dorothy powiedziała, że ​​nie znalazła faceta z materiału małżeńskiego. Ale pojawiły się również plotki o jej bliskości z Calumem Bestem, który był jednym z jej kolegów z serialu.

Co więcej, Dorothy i Morgan pojechali w trasę z francuską Montaną. Pojawiły się również doniesienia, że ​​spotyka się z piosenkarką, ale zdemaskowała wszystkie plotki, mówiące o fałszywych wiadomościach.

Poza tym jest córką Rogera Wanga, jednego z odnoszących największe sukcesy biznesmenów na świecie, którego wartość netto według Forbesa osiąga wartość 4 miliardów dolarów. Z pewnością przekazał część swoich umiejętności biznesowych swojej córce Dorothy Wang. W listopadzie 2017 roku wzięła udział w uroczystym otwarciu nowego kompleksu nieruchomości o wartości 2 miliardów dolarów w Chinach.

Dorothy spotyka się z Samem Saadunem!

Po udanym sezonie w „Famously Single” Dorothy być może będzie musiała zaktualizować swój status związku, ponieważ była widziana na wakacjach z nowym chłopakiem, Samem Saadunem, w St. Tropez.

Ubrana w czarne bikini, 30-latka była zajęta wędrowaniem po piasku ze swoim nowym mężczyzną. Wygląda na to, że para cieszy się ze swoich wyjazdów, nie martwiąc się, że zostanie kliknięta przez migawkę.

Para spędziła ze sobą wspaniały czas i podzieliła się pocałunkiem podczas przejażdżki na eleganckim wave runnerze.

Dostała nawet buziaka od Caluma Besta, który został sfotografowany przez jej członka obsady, Karinę Smirnoff. Później Karina powiedziała jej, że Calum przyszedł i pocałował ją przed pójściem spać. Dodała ponadto, że była zazdrosna, gdy zobaczyła, jak Calum wychodzi z pokoju.

Później, w styczniu 2018 r., pojawiły się rzekome historie o jej możliwych nagraniach randkowych z przystojnym piosenkarzem, Johnem Mayerem. Chociaż nie ma zbyt wielu aktualizacji ich wspólnoty, zostali zauważeni razem podczas 30. urodzin samej Doroty.

Czy Dorothy przeszła operację plastyczną?

Operacja to jedno, ale ujawnienie jej w mediach to zupełnie inny świat. Pojawiły się twierdzenia, że ​​Dorothy przeszła zabieg i przeszła operację plastyczną, aby poprawić jej wygląd, ale zdecydowanie zaprzeczyła tym zarzutom.

Zalecane