blog

Doug Glanville Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Bio

Były zawodnik amerykańskiego baseballu, Doug Glanville, zdobył uznanie w wielu zawodach, w tym w biznesie, pisarstwie i baseballu. Gracz obecnie pracuje jako analityk baseballowy dla ESPN i jest autorem książki The Game from Where I Stand. Jest także częstym gościem Time.com, New York Times, Baseball Tonight i Sports Center.

 Doug Glanville Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Bio

Kariera i postęp:

Doug Glanville jest znany ze swojego doskonałego występu w 199, kiedy zdobył 325 z 11 home runami, zdobył 101 runów, zdobył 34 bazy i zdobył 73 runy. Zawodnik zajął drugie miejsce w Majors z 204 biegami. Doug zdobył 11000 trafień w swojej karierze i wycofał się z kariery z 293 meczami bez błędu. Został podkomitetem wykonawczym Stowarzyszenia Graczy Major League, gdy grał dla MLA. Odszedł z MLB po rozegraniu dziewięciu głównych lig w Filadelfii w 2005 roku.

Doug jest obecnie analitykiem dla ESPN's Wednesday Night Baseball, dostarcza analizy i komentarze dla ESPN Radio i ESPN, a także współtworzył Sports Center, ESPN Radio Programming, Baseball Tonight, ESPN.Com i ESPN The Magazine. Wcześniej pracował jako manager w Metropolitan Development. W międzyczasie publikuje artykuły dla New York Times od stycznia 2008 roku.

Ile jest wart Douga?

Doug żonglował kilkoma zawodami, w tym biznesmenem, autorem, analitykiem i byłym graczem. Jest oczywiste, że gwiazda uzyskała znaczne dochody z jego wysiłków i wkładu w te prace. Jest również właścicielem domu, w którym mieszka wraz z rodziną. Chociaż ujawnił w jasnych liczbach, wartość netto Douga Glanville'a musiała być skumulowana w tysiącach.

Szczęśliwe życie małżeńskie!

Podobnie jak w karierze, życie osobiste Douga Granville jest ekscytujące i radosne. Analityk baseballu jest szczęśliwym mężem Tiffany Glanville. Doug i dziewczyna, która została mężem, cieszą się życiem małżeńskim, unikając wszystkich naglących problemów. Doug podobno spotykał się z Tiffany przez długi czas, zanim rozpoczął nowy etap ich życia z małżeństwem.

Urocza para jest pobłogosławiona trójką dzieci, których inne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione. Wygląda na to, że czteroosobowa rodzina jest rywalizowana bez ujawniania swojego życia w mediach. Doug i jego żona bardzo troszczą się o dzieci i zawsze udaje im się spędzać z nimi czas. Związek Douga z Tiffany i jego dziećmi dowodzi, że nie jest gejem.

Jego krótka biografia:

Doug Granville, należący do afroamerykańskiego pochodzenia, urodził się 25 sierpnia 1970 roku w Hackensack w stanie New Jersey. Zadebiutował w MLB 9 czerwca 1996 roku z Chicago Cubs. Doug ukończył szkołę w Teaneck High School. Ukończył specjalizację z inżynierii systemów na Uniwersytecie Pensylwanii. Ma niesamowitą wysokość 6 stóp i 2 cale, co podkreśla jego atrakcyjną osobowość.

Zalecane