blog

Doug Marcaida Wiki, wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, żona, rodzina, nóż

Jest zagrożeniem z pustą ręką. Nawet nie każ nam zaczynać, że może się stać, gdy włożysz mu do ręki jedno z jego najbardziej śmiercionośnych ostrzy. Doug Marcaida jest osobą o niesamowitych umiejętnościach walki i specjalizuje się w walce wręcz. Sędzia słynnego serialu telewizyjnego Forged in Fire daje uczciwy rozeznanie w broni pokazanej w serialu. Możesz wiedzieć, że facet pasjonuje się bronią i ostrzami, gdy jego konto na Instagramie nie ma nic poza bronią.

  Doug Marcaida Wiki, wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, żona, rodzina, nóż

Wartość netto i kariera Douga

Doug gromadzi swoją wartość netto i fortunę jako profesjonalny specjalista od broni ostrej. Swój kanał na YouTube stworzył pod swoim nazwiskiem, Doug Marcaida 21 marca 2006, która ma ponad 48 281 subskrybentów. Zgodnie z socialblade, Doug Marcaida (kanał YouTube) zarabia miesięczny dochód między 8 –133 USD co daje 99–1,6 tys. USD rocznie.

Odkryj to: Brie Larson chłopak, mąż, wartość netto, rodzina

Specjalista od walki bronią ostrą znany jest z budowy jednych z najbardziej śmiercionośnych ostrzy na świecie, jest wykonawcą wojskowym USA i projektuje dla FOX Knives Italy. Ten utalentowany mistrz sztuk walki studiował style walki i technikę walki, jest wysoko ceniony ze względu na swoje przerażające umiejętności. Jego umiejętności zostały wyeksponowane, gdy dołączył do panelu jurorów serii reality show „Forged in Fire” wraz z J. Neilsonem i Davidem Bakerem.

Obecnie projektuje nóż i produkuje jedne z najbardziej śmiercionośnych broni o nazwie Direct Action Response Theory (DART). Tworzy również broń we współpracy z Bastein Bastinelli i sprzedaje broń, taką jak Le Piquer, Mako i seria Contractor.

Teraz serial ma sześć sezonów, a Doug wciąż się rozwija i daje wgląd w broń, jej konstrukcję, a nawet testuje broń wykonaną w konkursie. Aktor otrzymuje przyzwoitą pensję za przedstawienie, a także sporo zarabia na sprzedaży swoich ostrzy.

Nigdy nie przegap: Kim jest Brenton Tarrant? Wszystko o strzelance do meczetu w Nowej Zelandii

Czy Doug jest żonaty, czy po prostu mieszka w karierze?

Doug Marcaida cieszy się życiem małżeńskim; jednak informacje o jego romansach i osobistym życiu miłosnym pozostają pod krzakami. Spekulowano, że był samotny i nie miał żony, ale jego aktualizacje dotyczące dzieci w mediach społecznościowych zaprzeczają wszystkim plotkom i plotkom. Chociaż nie ujawnił szczegółów dotyczących swojej żony, jego zdjęciami podzielił się z synami; DJ i Jaden udowadniają, że jest żonatym facetem.

W styczniu 2018 r. udostępnił zdjęcie swoich dwóch synów na Instagramie i porównał je ze swoim ojcem, generałem Douglasem MacArthurem.

Na razie delektuje się życiem z rodziną, a także koncentruje się na budowaniu i projektowaniu ekscentrycznych modeli broni.

Może ci się to spodobać: Dave Pope Wiki, Narodowość, Net Worth, Joy Bryant

Krótki życiorys

Doug Marcaida urodził się w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ ukrył swoją datę urodzenia, jego wiek i urodziny są jeszcze nieznane. Wysoko wykwalifikowany artysta sztuk walki ma obywatelstwo amerykańskie. Strateg walki wręcz ma przyzwoity wzrost 5 stóp i 8 cali i należy do filipińskiego pochodzenia. Doug jest mężczyzną w średnim wieku, który zachował doskonałą sylwetkę, łącząc zabójczo z jego stylami walki i techniką.

Urodził się dla swojego ojca, Douglasa MacArthura, który został nazwany na cześć generała Douglasa MacArthura (naczelnego dowódcy sił alianckich w obszarze południowo-zachodniego Pacyfiku).

Zalecane