blog

Douglas Brunt, Megyn Kelly's Husband Wiki: Wartość netto, wynagrodzenie, fakty

Amerykański powieściopisarz i przedsiębiorca Douglas Brunt słynie z tego, że jest mężem dziennikarki Megyn Kelly. Jest również dobrze znanym dyrektorem generalnym firmy Authentium, Inc. Nie tylko jako dyrektor generalny, jest również identyfikowany jako autor i pisarz z Filadelfii i jest chwalony za pisane powieści Trophy Son: A Novel i The Means: A Novel.

 Douglas Brunt, Megyn Kelly's Husband Wiki: Net Worth, Salary, Facts waha się od 2 63,074 USD do 2,63,07,450 USD. Ponieważ Douglas pracował tam w latach 2001-2011, rzeczywiście otrzymał ogromną pensję za analizę jego wiedzy we wspomnianej dziedzinie. Później sprzedał firmę i skupił się na pisaniu.

Po sprzedaży firmy Douglas zdołał utrzymać dochody z kariery pisarza. Opublikował dwie książki pt Duchy Manhattanu oraz Środki. Douglas i jego żona Megyn podobno otrzymali 10 milionów dolarów za umowę na książkę napisaną przez Megyn w 2016 roku.

Wcześniej Douglas pracował jako konsultant dla Booz Allen & Hamilton, który pomógł mu zebrać znaczną sumę pieniędzy. Dodał też dochody z pracy jako dyrektor w inkubatorze technologii, idealab!. Douglas był również członkiem Metro New York Chapter i pracował tam od 2008 do 2011 roku.

Douglas podzielił się ślubami z dziennikarzem: Błogosławiony z dziećmi!

Douglas Brunt i jego dziewczyna dziennikarka, Megyn Kelly, złożyli przysięgę ślubną 1 marca 2008 r. w Huntington w stanie Nowy Jork. Douglas i Megyn powitali swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Edward Yates w 2009 roku.

Później Megyn ogłosiła swoją ciążę w listopadzie 2010 r. i ujawniła, że ​​spodziewają się dziecka nr 2. Douglas został pobłogosławiony drugim dzieckiem, córką o imieniu Yardley Evans, 14 kwietnia 2011 r. Ponadto, 23 lipca 2013 r., czteroosobowa rodzina odwróciła się. do pięcioosobowej rodziny, gdy para powitała syna o imieniu Thatcher Bray.

Para jest w maślanej, gładkiej relacji. Douglas i jego absolwentka Albany Law School pomyślnie przekroczyli swoją siódmą rocznicę ślubu 2 marca 2015 r. Megyn udostępniła nawet zdjęcie ze swojego ślubu na Twitterze i wspomniała Douglasa jako najlepszą osobę, jaką zna.

Douglas Brunt i Megyn Kelly obchodzą siódmą rocznicę ślubu 2 marca 2015 r. (Zdjęcie: Twitter)

W tej chwili Douglas cieszy się chwilą rozkoszy ze swoim małżonkiem i dziećmi.

Żona Douglasa Brunta, Megyn, była wcześniej żoną dr Daniela Ronalda Kendalla 29 września 2001 r. Ale związek zakończył się rozwodem w 2006 r.

Krótki życiorys

Douglas Brunt, lat 46, urodził się w Filadelfii w Pensylwanii 25 sierpnia 1971 r. Douglas, który posiada obywatelstwo amerykańskie, dorastał wraz z rodzicami Jacklynem Bray Bruntem i Manly Yates Brunt, Jr.

Poszedł do Haverford School i otrzymał dyplom ukończenia szkoły średniej. Później ukończył studia na Duke University, zgodnie z wiki. Douglas ma kilka cali wzrostu niż jego żona, Megyn, która stoi na wysokości 1,68 m (5 stóp 6 cali).

Zalecane