blog

Dr Reza Jarrahy, były mąż Geeny Davis Wiki: Wiek, wartość netto, rodzina, wzrost

Docent kliniczny chirurgii i pediatrii, dr Reza Jarrahy, uderzył w wiadomości po tym, jak złożył wniosek o rozwód ze swoją małżonką, Geeną Davis. Cóż, ma swoją tożsamość jako chirurg twarzoczaszki w południowej Kalifornii. Dr Reza, który jest również członkiem zarządu Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Szczękowo-Twarzowych, znalazł się na liście najlepszych lekarzy magazynu Los Angeles w 2018 roku.

 Dr Reza Jarrahy, Geena Davis' Ex Husband Wiki: Age, Net Worth, Family, Height

Jaka jest wartość netto dr Rezy Jarrahy?

Dr Reza Jarrahy jako znany chirurg i pediatria przywołał swoją wartość netto z dziedziny medycyny. Ponieważ ma doświadczenie w medycynie, pobiera ponadprzeciętną pensję, która wynosi: 6.433 dla Pediatrii.

Dr Reza jest również specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej. Zdobył zaszczyt jako znakomity chirurg estetyczny twarzy i szyi oraz pełnił funkcję doradcy wydziałowego Centrum Ubóstwa i Zdrowia UCLA Blum.

Cieszy się majątkiem netto w wysokości tysięcy dolarów, podczas gdy jego była żona Geena Davis zgromadziła majątek netto w wysokości 30 milionów dolarów dzięki swojej karierze w branży hollywoodzkiej.

Żona Geena Davis

Dr Reza Jarrah i Geena Davis spotkali się w 1999 roku. Para, która miała 15-letnią różnicę wieku, zaczęła spędzać razem czas. Para zaręczyła się w listopadzie 2000 roku po tym, jak przeznaczył ją na pierścionek z brylantem.

Dr Reza i Geena złożyli przysięgę małżeńską 1 września 2001 roku. Cóż, nie był pierwszym facetem, z którym wyszła za mąż. Geena była wcześniej żoną Richarda Emmolo, aktora Jeffa Goldbluma i reżysera Renny'ego Harlina.

Po roku małżeństwa oboje powitali córeczkę 10 kwietnia 2002 r. Ponadto, 6 maja 2004 r., trzyosobowa rodzina została pobłogosławiona małymi chłopcami bliźniakami o imieniu Kian William Jarrahy i Kaiis Steven Jarrahy.

Dr Reza często towarzyszył żonie podczas imprez publicznych i premier filmowych. Para uczestniczyła w Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy w grudniu 2015 roku, co odzwierciedlało ich chemię.

Dr Reza Jarrahy wraz z żoną uczestniczy w premierze filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy w grudniu 2015 r. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Split: akta rozwodowe!

Po długich 16 latach małżeństwa para jest już w dobrych stosunkach. Były płomienie zostały ostatnio zauważone razem w maju 2017 roku podczas imprezy charytatywnej. Podobno para rozstała się w listopadzie 2017 r.

Następnie 8 maja 2018 r. dr Reza złożył wniosek o rozwód 8 maja 2018 r. Jako powód ich rozwodu podał „nie do pogodzenia różnicę”. Dr Reza podobno zażądał wsparcia małżonka od Geeny i zwrócił się do sądu o odmowę wsparcia Geeny przez małżonka. Zabiega również o wspólną opiekę nad trójką ich dzieci.

Geena pozostała mamą w sprawie rozwodu i nie wydała żadnego oświadczenia w sprawie ich rozstania.

Krótki życiorys

Dr Reza Jarrahy urodził się i wychował w 1971 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych, a obecnie ma około 47 lat. Dr Reza jest o kilka cali niższy od swojej byłej żony Genny, która ma wysokość 1,83 metra (6 '). Dr Reza, który ma pochodzenie etniczne irańsko-amerykańskie, wciąż pozostaje tajemnicą. Jednak jej była żona wyznaje religię kongregacjonalistyczną.

Zgodnie z wiki poszedł do Hunter College High School i ukończył szkołę średnią. Później ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Stanforda z nauk biologicznych i filologii włoskiej. Ponadto ukończył rezydenturę z chirurgii ogólnej na Uniwersytecie Nowojorskim i Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego.

Zalecane