blog

Dr Younan Nowzaradan Wiki, wiek, narodowość, rodzina, wartość netto

Kiedy wrogowie są na zewnątrz, wtedy można walczyć i wygrywać, ale kiedy nasze własne ciało okazuje nam wrogość, narastając znacznie poza normalność, wtedy samo zdrowe życie staje się wyzwaniem. Dr Younan Nowzaradan jest takim specjalistą w usuwaniu nadwagi poprzez skuteczną operację i zmianę planu diety. Younan jest lekarzem i jest najbardziej znany ze swojego występu w lifestylowej serii kanału TLC o nazwie My 600 lbs Life. Jest także autorem słynnej książki „Ostatnia szansa na życie”.

 Dr Younan Nowzaradan Wiki, wiek, narodowość, rodzina, wartość netto

Younan jest lekarzem i jest najbardziej znany ze swojego występu w lifestylowej serii kanału TLC o nazwie Moje 600 kg życia . Jest także autorem słynnej książki pt Ostatnia szansa na życie.

Jaka jest wartość netto dr Younana?

Dr Younan zgromadził oszałamiającą wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów, jak wynika z przeglądu Gazette. Swój majątek zebrał z zawodu lekarza. Dodawał fortuny, występując również w różnych programach telewizyjnych. Zarobił również znaczne dochody ze swoich udanych książek na temat planu diety, aby zachować zdrowie.

Zobacz też : Wiek Lee Lin Chin, żonaty, mąż lub lesbijka

Younan praktykował swój zawód medyczny w różnych szpitalach w Stanach Zjednoczonych, takich jak Renaissance Hospital, First Street Hospital i University General Hospital. Specjalizuje się w chirurgii odchudzania, chirurgii pomostowania żołądka oraz chirurgii klatki piersiowej. Średnia pensja takiego chirurga wynosi 456 266 USD rocznie według chron.com.

„TLC ze smutkiem dzieli się tym, że Sean Milliken zmarł”.

żona go rozwiodła; Ojciec Trójki

Lekarz medycyny Younan Nowzaradan stanął w obliczu tragedii w swoim życiu małżeńskim po tym, jak jego żona Delores Nowzaradan złożyła wniosek o rozwód w 2002 roku. Powołała się na „nieznośność” i okrutne traktowanie przez swojego byłego męża. Doktor Younan złożył również pozew przeciwko swojej ówczesnej żonie, twierdząc, że jest nie do zniesienia.

Ich spór trwał dwa lata, aż w końcu sąd przypisał mu winę zerwania małżeństwa, kosztującego ogromne pieniądze. Sąd stwierdził dalej, że skomplikował proces ukrywając i zatajając zapisy. Odmówił również dostępu do akt i nie zastosował się do nakazów sądowych.

Ożenił się z żoną w 1975 roku. Razem powitali w swojej rodzinie trzech synów. Jego syn Jonathan jest producentem Moje 600 kg życia .

W ugodzie rozwodowej ze swoją byłą małżonką stracił ponad 70% ich łącznego majątku. Musiał też zrezygnować z domu małżeńskiego. Chirurg zapłacił jej większość wartości pieniężnej, którą sąd wycenił na 380 000 dolarów.

Ciesz się tutaj : Mark Selby Ślub, żona, rodzina, dzieci

Krótki życiorys

Younan Nowzaradan urodził się 11 października 1944 r. Według wiki urodził się i wychował w Iranie. Posiada obywatelstwo irańskie, ale wykonuje zawód lekarza w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ma znak urodzenia Wagi.

Ukończył Uniwersytet w Teheranie w 1970 roku z tytułem doktora medycyny. Uczęszczał również do Programu Orientacji Medycznej Uniwersytetu St. Louis.

Poza zawodem medycznym, jednym z hobby Younana jest granie w małe gry legos ze swoimi wnukami. Niedawno, 5 lutego 2019 r., udostępnił fotkę na Instagramie, gdzie spędził czas grając w grę u boku swoich wnuków.

Zalecane