blog

Drea de Matteo Mąż, rozwód, romans, związek, wartość netto

Zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym za rolę Adriany w The Sopranos. Postać na ekranie, Drea de Matteo, przedstawiła Adrianę La Cerva w hitowej aranżacji HBO The Sopranos. Drea z włoskiego pionu urodziła się w Queens w stanie Nowy Jork 19 stycznia 1972 r. Jej mama Donna jest pisarką i nauczycielką dramatopisarstwa, a jej tata Albert A. De Matteo, producent mebli, który był właścicielem i dyrektorem generalnym firmy Avery Boardman i Carlyle.

 Drea de Matteo Mąż, rozwód, romans, związek, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym za rolę Adriany w The Sopranos. Postać na ekranie, Drea de Matteo, przedstawiła Adrianę La Cerva w hitowej aranżacji HBO The Sopranos. Drea z włoskiego pionu urodziła się w Queens w stanie Nowy Jork 19 stycznia 1972 r. Jej mama Donna jest pisarką i nauczycielką dramatopisarstwa, a jej tata Albert A. De Matteo, producent mebli, który był właścicielem i dyrektorem generalnym firmy Avery Boardman i Carlyle. Przeżyła dzieciństwo w rodzinie rzymskokatolickiej.

  Kariera Drea i sukcesje:

  Pojawiła się w ogromnej liczbie filmów i aranżacji telewizyjnych. Jest znana z występów w Desperate Housewives ABC (2009-2010), serialach HBO The Sopranos (1999-2006), sitcomie NBC Joey od 2004 do 2006 oraz Shades of Blue NBC (2016).

  Przed podjęciem zawodu aktorskiego postanowiła szukać sposobu na koordynację i uczyła się na Uniwersytecie Nowojorskim.

  Ile jest wart Drea de Matteo?

  Drea zwiększyła ogromną popularność dzięki swojemu zawodowi, a także zgromadziła znaczne aktywa, ponieważ jej całkowita wartość netto jest szacowana na 15 milionów dolarów. Zarobiła milion dolarów dzięki udanej karierze aktorskiej, a także znanej modelce i performerce telewizyjnej. Jednak spędziła już swoje cenne dwie dekady w branży.

  W każdym razie ona również straciła swój dom przez 22 lata, podobnie jak wielu innych mieszkańców, kiedy wybuch gazu i wrzący płomień zmiażdżyły trzy nowojorskie konstrukcje 26 marca 2015 roku.

  Czy Drea de Matteo wkrótce wyjdzie za mąż?

  Jest gotowa do małżeństwa, ponieważ zamknęła się w swoim długoletnim chłopaku. Muzyk Whitesnake, Michael Devin, zaproponował małżeństwo z gwiazdą Sopranos Matteo w lipcu 2015 roku. Zaproponował ją na koncercie w Atlantic City w New Jersey. Drea i jej ukochany Michael, który stał się jej mężem, żyją obecnie odpowiednio wesoło. Mecz wkrótce się ożeni.

  Wcześniej spotykała się z Michaelem Devinem, była w związku lub romantycznym romansie z wykonawcą Shooter Jennings od 2009 do 2012 roku. Dodatkowo byli związani i uderzająco, że Shooter również zaproponował Drea de Matteo przed publicznością na pokazie rockera w Utica w stanie Nowy Jork, jednak ich związek nie mógł skłonić do małżeństwa. Jennings związał się z Misty Brooke Swain w lipcu 2013 roku.

  W każdym razie Drea i Shooter mają dwoje dzieci razem; mała dziewczynka o imieniu Alabama Gypsyrose Jennings poczęta w listopadzie 2007 roku i syn Waylon Albert „Blackjack” Jennings urodzony w kwietniu 2011 roku.

  Krótki życiorys:

  Jest jedną z najlepszych hollywoodzkich aktorek, choć posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia włosko-amerykańskiego. Ta aktorka ma również najgorętszą figurę ciała z jej seksownym i atrakcyjnym wyglądem i figurą ciała oraz dopasowaną do wzrostu 5 stóp i 6 cali. Osiągnęła teraz wiek 45, ale nadal ma ładny i piękny wygląd, a także znalazłeś Drea w sieciach społecznościowych.

  Zalecane