blog

Drew Carey Fiancée Dr. Amie Harwick Wiki: Wiek, urodziny, rodzina, ślub

Czas zadzwonić dzwonkiem weselnym. Popularny gospodarz teleturnieju Drew Carey jest na dobrej drodze, aby rozpocząć życie małżeńskie ze swoją narzeczoną, dr Amie Harwick. Jeśli zastanawiasz się, kim jest Amie, możesz usiąść wygodnie i cierpliwie czytać. Piękna Amie jest terapeutką rodzinną i małżeńską, a także uznaną autorką. Drew i Amie upublicznili swój związek w lipcu 2017 roku i ogłosili swoje zaręczyny po zaledwie siedmiu miesiącach randek.

 Drew Carey Fiancée Dr. Amie Harwick Wiki: Wiek, urodziny, rodzina, ślub

Drew zaręczył się z Amie:

Przedstawiciel Drew Carey potwierdził, że jest teraz zaręczony do pięknego terapeutki małżeństwa i rodziny, dr Amie Harwick, do Page Six w dniu 1 lutego 2018 r. Przedstawicielka dodała ponadto, że para jeszcze nie zdecydowała, kiedy wezmą ślub i nie ma żadnych szczegółów dotyczących ślubu.

Gospodarz „Price is Right” spotkał Amie w czerwcu 2017 roku na przyjęciu domowym i od razu zaczął się spotykać. Ich związek został po raz pierwszy zgłoszony przez TMZ 5 lipca 2017 r. Ale zanim związek stał się oficjalny, Amie przesłała film, w którym duet oglądał grę w Portland w czerwcu 2017 r.

Amie bawi się ze swoim narzeczonym Drew 22 lipca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Poprzedni związek narzeczonego Amie:

Przed związkiem Drew z Amie, Drew był romantycznie związany z Nicole Jaracz. Nie tylko, że Drew zaangażował Nicole i ogłosił zaręczyny w październiku 2007 roku.

Wychował także syna Nicole o imieniu Connor z jej poprzedniego związku i miał niesamowitą więź. Stracił zdumiewające 80 funtów po zainspirowaniu się Connorem i Nicole w 2010 roku.

Jednak para rozstała się w styczniu 2012 roku, ale nadal darzy się wzajemnym podziwem. Drew, który był dla Connora ojcowską postacią, nadal ma bliską więź.

Życie zawodowe Amie:

Narzeczona Drew jest licencjonowanym terapeutą małżeństw i rodzin. Poza tym specjalizuje się również w terapii seksualnej. Prowadzi własną praktykę w West Hollywood. Jest także autorką, pedagogiem i adwokatem. Amie opublikowała nawet swoją książkę „The New Sex Bible for Women” w 2014 roku. Jest także członkiem profesjonalnych grup terapeutów małżeńskich i rodzinnych oraz profesjonalistów Kink Aware.

Amie ustanowiła swoją karierę jako profesjonalna terapeutka seksualna. Chociaż dokładne szczegóły dotyczące jej całkowitych dochodów nie zostały ujawnione, patrząc na rozwój jej kariery można powiedzieć, że jej życie toczy się dobrze. Jej finanse Wartość netto Drew wynosi zgłoszone wynieść około 165 milionów dolarów.

Krótki życiorys:

Według źródeł na wiki, terapeutka seksualna ma obecnie 36 lat. Do tej pory nie ujawniła jeszcze swoich urodzin. Zrobiła BA. Doktoryzował się z psychologii na California Polytechnic University i uzyskał doktorat z ludzkiej seksualności w Institute for Advanced Study of Human Sexuality.

Nie ma wątpliwości, że sprawiła, że ​​jej rodzice, którzy jeszcze nie pojawiają się w mediach, byli dumni ze swoich osiągnięć. Jest również bardzo popularna w mediach społecznościowych i miała własną stronę na YouTube, aby promować swoją praktykę. Amie stworzyła również konto na Instagramie na imię swojego kota Marquisa.

Zalecane