blog

Drew Van Acker Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Fakty

Wymagająca kariera może czasem odbić się na życiu jednostek. Jednak amerykański aktor, Drew Van Acker, mimo napiętego harmonogramu, od dawna utrzymuje stabilny związek ze swoją dziewczyną. Jest znany z roli Jasona Dilaurentisa w „Pretty Little Liars” ABC Family u boku Shay’a Mitchella i Branta Daugherty’ego. Zagrał także w innych słynnych programach, takich jak „Devious Maids” i „Training Day”.

 Drew Van Acker Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Fakty

Kariera i postęp:

Van Acker zaczął angażować się w karierę aktorską od czasów liceum. Uczęszczał do Shawnee High School, gdzie zaczął grać na lekcjach teatru w liceum. Był także w szkolnej drużynie piłkarskiej, a później otrzymał stypendium na Towson University of Maryland.

W 2009 roku zadebiutował na ekranie telewizyjnym, grając rolę Parkera w jednym z odcinków serialu ABC Family „Greek”. Jego inne osiągnięcia aktorskie obejmują „Castle” oraz serial TheWB.com „The Lake”. Później w 2010 roku zagrał w serialu Cartoon Network „Tower Prep”. Podobnie aktor został również obsadzony w serialach, takich jak „Pretty Little Liars” i Lifetime, „Devious Maids”.

Ile jest wart Van Ackera?

Wybitny aktor Van Aker występował w wielu popularnych programach telewizyjnych i filmach. Jego wkład w te projekty, przede wszystkim w „Pretty Little Liars” i „Devious Maids”, pomógł mu zdobyć zarówno uznanie, jak i fortunę ekonomiczną. Jak na stronie wiki, aktor cieszy się wspaniałą wartością netto liczoną w 3 milionach dolarów.

Ciesz się romantycznym związkiem z dziewczyną, Markie Adams!

Van Acker był w stanie wzbudzić ogromne zainteresowanie fanów dzięki swojej wiarygodności aktorskiej i osobowości. Zyskuje sławę w branży filmowej i zdobył przyzwoitych zwolenników w mediach społecznościowych liczących tysiące.

W serialu „Pretty Little Liars” widzieliśmy aktora dzielącego zalotne relacje z kilkoma postaciami, w tym Cece Drake, Ashley Marin i Aria Montgomery. Ujawnijmy jednak, że rzeczywiste życie Drew w niczym nie przypomina jego postaci, Jasona DiLaurentisa, ale jest bardziej urocze i stabilne.

Zgodnie z postami Van Ackera dzieli się przywilejami romansu ze swoją dziewczyną, Markie Adams, aktorką „In The Dark”. Duet obnosił się wystarczająco dużo zdjęć na swoich portalach społecznościowych, aby było oczywiste, że spotykają się i są w głębokim związku.

Van Acker, o którym często mówi się, że jest gejem, i beau spędzają ze sobą wystarczająco dużo czasu; czasem imprezowanie, a czasem wycieczka do Paryża. Bez wątpienia para jest w związku od jakiegoś czasu, ale czy Markie Adams będzie jego żoną? Cóż, widzowie muszą chwilę poczekać, aby się dowiedzieć, bo obaj aktorzy są zajęci pracą zawodową i nie myślą o ślubie.

Jej krótkie życiorys i rodzina:

Drew Van Acker urodził się w 1986 roku w Filadelfii w Pensylwanii w USA. Swoje urodziny obchodzi 2 kwietnia i ma 31 lat. Mówiąc o swojej rodzinie, Acker ma dwoje rodzeństwa i oboje zaczęli grać, gdy byli w liceum. Należy do rasy białej i cieszy się wysokim wzrostem, wynoszącym 6 stóp, który idealnie pasuje do jego osobowości.

Zalecane