blog

Dua Lipa Wiki: chłopak, randki, sprawy, pochodzenie etniczne, wartość netto, rodzina

Nie każdy popularny dziś aktor miał na początku efektowne i efektowne życie. Niektórzy aktorzy, tacy jak Dua Lipa, bardzo się zmagali, zanim mogła zaznaczyć swoją sławę w branży muzycznej. Wcześniej była zwykłą hostessą w nocnym klubie, która walczyła o zarobienie pieniędzy na codzienne potrzeby, ale teraz rządzi sercem publiczności dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom śpiewania!

  Dua Lipa Wiki: chłopak, randki, sprawy, pochodzenie etniczne, wartość netto, rodzina

Dua Lipa, aspirująca piosenkarka!

22-letnia Dua Lipa jest wschodzącą angielską piosenkarką, która zadziwiła publiczność i przemysł muzyczny swoim oszałamiającym i potężnym głosem. Swoją elektropopową piosenką „New Rules” nauczyła złotych zasad, których należy przestrzegać po zerwaniu, i to było bezczelne!

Czytaj więcej: Ryan Biegel Wiki, Wartość netto, Rodzina, Fakty

Oprócz hitu „New Rules”, który ukazał się w 2017 roku, zdobyła sławę dzięki innym popularnym utworom pop, takim jak „New Love” i „Be the One”. Dla tak utalentowanego artysty jak Dua nagrody i uznanie są tak nieuniknione. Zdobyła kilka nagród za swoje single, a jej piosenka znalazła się nawet na szczycie brytyjskich list przebojów.

Przed karierą piosenkarki Dua pracowała jako hostessa w nocnym klubie.

Złamała zasady, które sama sobie stworzyła!

„Po pierwsze, nie odbieraj telefonu!” Tak, to złota zasada numer 1 ze słynnego hymnu o rozpadzie „New Rules” samej Dua Lipy. Ale wygląda na to, że piosenkarka sama łamie zasadę, gdy nawiązuje kontakt ze swoim byłym chłopakiem, Isaac Crew.

Według Wiadomości Metro , Lipa zerwała ze swoim niedawnym chłopakiem, Paulem Kleinem po pięciu miesiącach randek, a powodem może być to, że znów jest na dobrej drodze ze swoim byłym chłopakiem Isaacem, z którym spotykała się przez dwa lata do lutego 2017 roku.

Paul Klein i Dua Lipa zaczęli spotykać się latem 2017 roku, ale tak naprawdę nie wyszło. Duet rzeczywiście wyglądał razem uroczo, a Paul w jednym ze swoich filmów z Duą napisał, że Dua jest jej ulubioną osobą.

Możesz cieszyć się: Michelle Mylett Wiki, mąż, rodzina, wartość netto

Jego zdjęcie na Instagramie z napisem „Ona jest światłem mojego życia” i „Dua Baby” potwierdziło, że duet był szaleńczo i głęboko zakochany. Ale wtedy, co mogło się stać? Cóż, dokładny powód ich rozpadu jest wciąż nieznany.

Nowy Beau Dua Lipy? Sprawy z przeszłości?

Wygląda na to, że Dua Lipa znalazła sobie nową piękność. A mężczyzną jest podobno nikt inny jak Anwar Hadid, młodszy brat sławnych modelek Gigi i Belli Hadid. Wiadomości o ich związku pojawiły się po raz pierwszy w czerwcu, kiedy para zaczęła się łączyć ze sobą dzięki miłości do muzyki. Od tego momentu, pod koniec czerwca, Dua bawiła się na przyjęciu urodzinowym Anwara.

SUN poinformował również, że obaj byli już na „ciągu randek”, w tym na spotkaniu w Malibu tydzień wcześniej. Co więcej, para przytulała się do siebie na rozdaniu nagród Nordoff Robbins O2 Silver Clef Awards. A ostatnio para przytulała się na festiwalu muzycznym.

Podobny: Elaine Mason Wiki, Net Worth, Mąż, teraz

Ostatnio widziano ich przytulających się i całujących na festiwalu muzycznym British Summer Time Hyde Park w Londynie. Więc może być wystarczająco pewne, że para spotyka się ze sobą.

Nowy związek Duy z Anwarem rozpoczął się wkrótce po jej rozstaniu ze swoim długoletnim chłopakiem Izaak Carew. Ich sześcioletni związek z przerwami zakończył się, a przyczyną ich separacji były gorączkowe harmonogramy i zarządzanie czasem.

Jaka jest wartość netto piosenkarza „nowych zasad”?

Dua Lipa jest tylko nowicjuszką w branży muzycznej, ale zaznaczyła swoje imię i zdobyła miliony serc. Jej słynny i najbardziej lubiany utwór „New Rules” był wielkim sukcesem, który przyniósł jej większą popularność i sławę oraz wartość netto 3 milionów dolarów.

Krótki życiorys:

Dua Lipa urodzona 22 sierpnia 1995 roku pochodzi z Londynu. Dua Lipa jest córką Dukagjina Lipy, który jest muzykiem i piosenkarzem. W rzeczywistości jej ojciec jest dla niej głównym źródłem inspiracji do kariery muzycznej. Urodzony w Anglii nie jest jedynym dzieckiem w jej rodzinie; ma siostrę Rinę i brata Gjina. Chociaż podano krótkie informacje o jej rodzinie, żadne źródła wiki nie wspominały o jej matce. Obecnie 22-letnia Lipa jest piękną i utalentowaną aktorką, która należy do białej rasy.

Zalecane