blog

Duff Goldman Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Duff Goldman to człowiek znany ze swojego niesamowitego dzieła sztuki jako cukiernik. Jest osobowością telewizyjną i szefem kuchni w programie Food Network zatytułowanym Ace of Cakes (2006). Ponadto ma również swoje studio ciast o nazwie Charm City Cakes. Poza tym Duff jest także aktorem i producentem, zadebiutował w serialach takich jak Imagination Movers (2009),

 Duff Goldman Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto Sunny Anderson Żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wartość netto

Kiedy był nastolatkiem, Duff grał w hokeja na lodzie w szkole średniej McLean. Później w 1993 roku ukończył Sandwich High School. Aby zdobyć wyższe wykształcenie, osobowość telewizyjna wyjechała na Uniwersytet Maryland w Baltimore i ukończył studia z historii i filozofii.

Ponieważ zawsze interesował się gotowaniem, Duff udał się następnie do Kulinarnego Instytutu Ameryki znajdującego się w Greystone w St. Helena w Kalifornii.

Idąc w kierunku jego wyglądu, Duff ma 1,63 m wzrostu, gładko ogoloną głowę i wytatuowaną trzepaczkę na lewym bicepsie.

Czy Duff jest żonaty? Ślub

Wiele osób może być świadomych faktu, że cukiernik Duff Goldman rzeczywiście jest żonaty.

Związał węzeł ze swoją długoletnią dziewczyną Johnną Colbry w styczniu 2019 roku, podczas gdy duet spotykał się od prawie trzech lat. Para powiedziała 'Ja robię' w Muzeum Historii Naturalnej w Los Angeles przed najbliższymi przyjaciółmi i rodziną.

Duff Goldman i jego żona Johnna Colbry na weselu w styczniu 2019 r. (Zdjęcie: people.com)

The As ciast gwiazda miała nie tylko jedno, ale pięć ciastek na wyjątkowy dzień męża i żony. Pierwsze trzy ciastka były z motywem oceanicznym, zawieszone w powietrzu pod sufitem z cukrowymi bąbelkami morskimi i jadalnymi, liściastymi ciasteczkami ze smokami morskimi. Ciasto dla panny młodej było bardziej tradycyjnym białym ciastem, które wyglądało jak koronka na sukience jego przyszłej żony.

Piąty tort był dla pana młodego, który nie był ciastem per se. Zamiast tego było to mięsne „ciasto” wykonane z ulubionych dań mięsnych pana młodego, takich jak klopsiki, klops, schwarma jagnięca i złom z Pensylwanii; wszystkie ułożone w tej samej kolejności.

Kariera cukiernika i wartość netto

Kariera Duffa Goldmana rozpoczęła się na długo przed tym, jak poszedł do Kulinarnego Instytutu Ameryki. Miał zaledwie cztery lata, gdy mama przyłapała go w kuchni z tasakiem do mięsa podczas oglądania programu kulinarnego w telewizji.

W końcu zaczął pracować zawodowo, gdy miał czternaście lat w sklepie z bajglami. Po ukończeniu edukacji kulinarnej pracował w wielu renomowanych miejscach, m.in Francuska pralnia oraz Angielskie oliwki Todda.

Możesz być zainteresowany:- Michael Symon Wiki, żona, rozwód, dziewczyna i wartość netto

Wreszcie w 2002 roku Duff otworzył swoje studio Urok miasta ciasta. Piekarnia stała się również jedną z piekarni pokazu As Ciasta, który był emitowany przez dziesięć sezonów. Co więcej, stał się również powszechnie znany jako sędzia w programach takich jak Mistrzostwa dzieci w pieczeniu (2015-2020) oraz Świąteczne Mistrzostwa w Pieczeniu (2014-2019).

Szacuje się, że po całym swoim sukcesie Duff zarobił 5 milionów dolarów netto.

Zalecane