blog

Dylan Kingwell Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzina, wartość netto, dobry lekarz

Amerykański aktor dziecięcy, Dylan Kingwell, zyskał sławę jako Steve Murphy w dramacie medycznym „The Good Doctor” z 2017 roku. W ciągu ostatnich dwóch, trzech lat kariera Dylana trafiła do stratosfery, a wczesny rozkwit zasmakował już sławy i sukcesu w Hollywood. W 13-letnim cudownym dziecku, które ma jeszcze długą drogę do dalszej kariery, wciąż jest wiele możliwości.

 Dylan Kingwell Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzina, wartość netto, dobry lekarz

Profesjonalna kariera

Dylan Kingwell jest aktorem par excellence. Udowodnił swoje aktorskie kawałki w amerykańskim serialu dramatu medycznego „ Dobry Doktor ”, którego premiera odbyła się w ramach American Broadcasting Company 25 września 2017 r.

Gra postać Steve'a Murphy'ego, który cierpi na guza nowotworowego w kości, zwanego kostniakomięsakiem. Dylan uzasadniał swoją rolę w każdy możliwy sposób i bycie wybitnym członkiem obsady „ Dobry Doktor” z pewnością będzie dla niego przełomem w karierze.

Oprócz dramatu medycznego Dylan ma inne wyjątkowe osiągnięcia aktorskie. Był jednym z głównych członków obsady filmu „ Życzę na Boże Narodzenie” który został wydany w 2015 roku. Wcześniej artysta-dziecko zarezerwował niewielką rolę w dramacie biologicznym Tima Burtona „ Duże oczy ”, wydany w 2014 roku.

Ile jest warte netto Dylana Kingwella?

Dylan, lat 13, jest cudownym aktorem, a jego obecność jest błogosławieństwem dla hollywoodzkiego przemysłu. Z pracy aktorskiej zarabia przyzwoitą pensję; jednak sam aktor nie wydaje się zainteresowany dzieleniem się swoimi zarobkami. W tej chwili liczby jego majątku są ograniczone, a wraz z upływem dni i nadchodzącymi projektami filmowymi z pewnością sprawi, że jego wartość netto zabłyśnie w imponującej liczbie.

Życie rodzinne Dylana

Pomimo udostępnienia wielu zdjęć rodzinie, nie ma żadnych dokładnych informacji na temat rodziców Dylana, a nawet ich nazwiska i portfolio zawodu. Ma siostrę, z którą łączy go wielka więź rodzeństwa. Aktor uwielbia spędzać czas z rodziną, ilekroć ma czas ze swoich planów zdjęciowych.

Trzynastoletni Dylan lubi korzystać z serwisów społecznościowych. Artysta przesłał kiedyś zdjęcie swojej rodziny z podróży do miasta Orlando, które obejmowało jego rodziców i siostrę.

Krótkie biografie Dylana Kingwella

Pochodzący z Kanady Dylan urodził się 6 lipca 2004 roku, co oznacza, że ​​ma 13 lat. Według wiki Dylana większość dzieciństwa spędził w Vancouver, mieście, w którym się urodził i wychował. Aktor dziecięcy jest bardzo dobry w naukach akademickich i bardzo interesuje się wszystkim, co ma związek z nauką. Oprócz pracy artystycznej Dylan uwielbia grać w hokeja. Ma 4 stopy 10 ½ (1,49 m) wzrostu i wraz z wiekiem nieuchronnie stanie się wyższy.

Zalecane