blog

Dylan Michael Douglas Bio: ojciec, dziewczyna, college, rodzina

Dylan Michael Douglas jest uznawany za syna legendarnego aktora Michaela Douglasa i aktorki Catherine Zeta-Jones. Jest także aktorem najbardziej znanym z roli Russella w serialu Fineasz i Ferb z 2007 roku. Podobnie pojawił się w programie telewizyjnym Formuła 1: BBC Sport, który był emitowany w BBC Network w 2009 roku.

 Dylan Michael Douglas Bio: ojciec, dziewczyna, college, rodzina

Życie rodzinne Dylana: kochający rodzice świętują ukończenie szkoły

17-letni Dylan jest zawsze drogi swoim rodzicom Michaelowi i Catherine. Podobnie łączy go silna więź ze swoją siostrą Carys Zeta, która urodziła się 20 kwietnia 2003 r. 11 kwietnia 2018 r. Catherine opublikowała zdjęcie swoich dwójki dzieci podczas Narodowego Dnia Rodzeństwa, stwierdzając, jak szczęśliwa się czuje, gdy widzi więź, którą dzielą jej dzieci.

Dylan niedawno ukończył szkołę średnią, a jego rodzice świętowali jego ukończenie na Instagramie. 48-letnia Catherine udostępniła selfie swojemu 73-letniemu mężowi Michaelowi i ich synowi Dylanowi tuż przed jego wyjazdem na ceremonię ukończenia szkoły w maju 2018 roku. Katarzyna napisała:

Prom Dumny! Rozdanie dyplomów tuż za rogiem! Tak dumny z ciebie Dylan, na studia! Kocham cię tak

Dylan Micheal Douglas z rodzicami Michaelem i Catherine Douglas na balu maturalnym 28 maja 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Była seria innych zdjęć, na których Dylan pozował ze swoją randką ze studniówki, Grace Marie. Dylan wyglądał szykownie w swoim czarnym smokingu, podczas gdy Grace wyglądała oszałamiająco w swojej czarno-kremowej sukni. Obaj więźniowie liceum wyglądali hipnotyzująco w swoich cudownie zaprojektowanych strojach.

Rodzice Dylana związali ślub w ceremonii ślubnej o wartości 1,5 miliona funtów, która odbyła się w luksusowym hotelu Plaza w Nowym Jorku 18 listopada 2000 roku. Urodził się rok po tym, jak jego rodzice zaręczyli się w Sylwestra w grudniu 1999 roku.

Dylan ma dwoje rodzeństwa: Carysa Zetę i jego przyrodniego brata Camerona, urodzonego w 1978 roku. Cameron jest synem Michaela ze związku z producentem filmowym Diandrą Luker.

Ile jest warte netto Dylana Michaela Douglasa?

Dylan zarobił swoją wartość netto dzięki aktorstwu w połowie 2000 roku. Zgromadził dochody z animowanej komedii muzycznej Fineasz i Fer b w wydaniu 2007 i 2009 Formuła 1: BBC Sport .

Oprócz zarobków Dylan cieszy się oszałamiającą wartością netto swojego ojca w wysokości 300 milionów dolarów. Zarobił lukratywną wypłatę z roli Jacka Coltona w sequelu 1985 Klejnot Nilu, zebranie w kasie 320,1 miliona dolarów. Matka Dylana, Catherine, zgromadziła również wartość netto 45 milionów dolarów jako aktorka filmowa.

Czy Dylan z kimś się spotyka?

Dylan zawsze zamykał swoje życie osobiste poza zasięgiem opinii publicznej. Rodowity mieszkaniec Los Angeles nie zdradzał swojego życia randkowego i dyskretnie podchodzi do swoich osobistych spraw. Uwielbia afiszować się swoimi rodzinnymi zdjęciami w serwisach społecznościowych, a nie swoimi romansami, które sprawiają, że jego życie miłosne jest najmniej spekulacją.

Na razie aktor wydaje się być singlem i nie ma żadnej kobiety, która mogłaby być jego dziewczyną.

Krótki życiorys

Dylan Michael Douglas urodził się 8 sierpnia 2000 r. w Los Angeles w Kalifornii, zgodnie z wiki. Syn celebryty jest wysoki na 1,52 m (5' 9 ½”) i należy do białej grupy etnicznej. Znakiem urodzenia Dylana jest Leo.

Zalecane