blog

Dylan Minnette Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Pochodzenie, Bio

Wciąż młody, wciąż przystojny i najlepszy nastoletni aktor w branży, gra od najmłodszych lat i jest znany z tego, że wskakuje do naszego serca, gdy dumnie prezentuje swój biznes. Dylan Christopher Minnette to młody aktor, który w tak młodym wieku zagrał w wielkich ligach w filmach takich jak Goosebumps, grając jako Zach Cooper.

  Dylan Minnette Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Pochodzenie, Bio

Ile wart jest Dylan Minnette Net?

Młody aktor Dylan ma oszałamiającą wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów i zarabia 900 000 dolarów rocznie według finapp . Amerykański aktor zarabia obecnie pokaźną sumę z głównej roli jako Clay Jensen w internetowym serialu Netflixa 13 powodów dlaczego który rozpoczął nadawanie od 31 marca 2017 r.

Badać: Przeczytaj Sonny Gay, Girlfriend, Height, Wiki

Zaczął zarabiać od swojej debiutanckiej roli w serialu o nazwie Drake i Josh gdzie pojawił się tylko w jednym odcinku. Inne wybitne postacie Dylana Minnette w telewizji to: Ucieczka z więzienia i jako postać Clay Norman w Ratowanie łaski . Jego najbardziej godnym uwagi występem była rola Michaela Scofielda w serialu telewizyjnym, który był światowym hitem, Ucieczka z więzienia.

Oprócz filmów zarobił też wysoką pensję, pracując w reklamach i w teledysku Wrona i motyl . Grał także w wielu serialach telewizyjnych, takich jak Mentalista, super naturalny, agenci T.A.R.C.Z.Y. co pomogło mu uzyskać rozsądną sumę przychodów .

Uzbrojona w doskonałe umiejętności aktorskie młoda gwiazda jest laureatem wielu nagród i nominacji, w tym Ratowanie łaski jak Najlepszy występ w serialu telewizyjnym Młody aktor w wieku 10 lat lub młodszy które wygrał. Ponownie zdobył kolejną nagrodę za pracę w filmie Średni dla Najlepszy występ w serialu gościnnym z udziałem młodego aktora 14-17.

Nie przegap: Rob Brown Żona, żonaty, rodzina, wartość netto

Czy Dylan ma dziewczynę?

Gwiazda Prison Break, Dylan, lat 22, jest w romantycznym związku ze swoją dziewczyną Kerris Dorsey, która jest również inną młodą aktorką jak on. Para spotyka się od 2014 roku, dzięki czemu ich związek ma cztery lata. Poznali się w biznesie aktorskim i nadal rozwijają swoją miłość do siebie, ponieważ oboje wyglądają jak świetna para, ponieważ uwielbiają dzielić się ze swoimi fanami o swoich wspólnych przygodach w swojej sieci społecznościowej.

Jednak, podobnie jak w 2019 roku, w mediach krążą plotki dotyczące jego możliwego związku z muzykiem Lydią Night. Jak informowaliśmy, para została zauważona w Strasznej Farmie Knotta w październiku 2018 r., co sugeruje ich więź. Oni też byli badani, trzymając się za ręce i całując poza labiryntami.

Poza tym Dylan złożył Lydii serdeczne życzenia w jej urodziny, za które nie przegapiła, aby mu podziękować. Podobnie Lydia również życzyła mu w jego urodziny, stwierdzając, że jest dla niej wyjątkowym człowiekiem. Para pojawiła się również razem z okazji Walentynek 2019, gdzie Dylan podzielił się zdjęciem całowania z Lydią i wspomniał, że nie mógł uwierzyć, że miał tyle szczęścia, by nazwać Lydię swoją walentynką.

Dylan Minnette ze swoją walentynką, Lydią w 2019 roku (zdjęcie: Instagram Dylana)

Pomimo wirujących plotek i spekulacji żadna z par nie ogłosiła oficjalnie swojego związku.

Niektóre źródła podają, że może być gejem, z powodu jego fanów i plotek z innych magazynów, ponieważ grał w filmach, w których występują postacie biseksualne, ale nie jest gejem, ponieważ możemy założyć, że wiemy dobrze i jasno, że jest w związku z inna kobieta.

Dowiedz się więcej: Rory McCann żonaty, żona, partner

Krótki życiorys

Dylan Minnette urodził się 29 grudnia 1996 roku w Evansville w stanie Indiana zgodnie z wiki. Jest jedynym dzieckiem swoich rodziców, Robyn Maker Minnette, jego matki i Craiga Minnette, jego ojca. Dylan ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma przyzwoitą wysokość 1,73 m (5 stóp i 10 cali).

Zalecane