blog

Dylan Sprayberry Wiki, dziewczyna, randki, geje, plotki, wartość netto

Dylan Sprayberry, który zyskał sławę w młodym wieku, jest teraz młodą gwiazdą uwielbianą przez miliony. Aktor jest nie mniej niż jakakolwiek inna znakomita gwiazda z doskonałym rzemiosłem zawodowym i ekscytującym życiem osobistym, które obejmuje szereg przeszłych związków. Dylan Sprayberry to amerykański aktor znany z roli Clarka Kenta w filmie „Człowiek ze stali” i Liama ​​Dunbara w serialu MT „Nastoletni wilk”.

 Dylan Sprayberry Wiki, dziewczyna, randki, geje, plotki, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Dylan Sprayberry, który zyskał sławę w młodym wieku, jest teraz młodą gwiazdą uwielbianą przez miliony. Aktor jest nie mniej niż jakakolwiek inna znakomita gwiazda z doskonałym rzemiosłem zawodowym i ekscytującym życiem osobistym, które obejmuje szereg przeszłych związków.

  Dylan Sprayberry to amerykański aktor, znany z roli Clarka Kenta w filmie „Człowiek ze stali” i Liama ​​Dunbara w serialu MT „Nastoletni wilk”.

  Kariera i postęp

  Dylan Sprayberry rozpoczął karierę aktorską od filmu „The Sunday Man” jako Bully w 2007 roku. Następnie pojawił się jako artysta dziecięcy w takich filmach jak „Mój ojciec”, „Mama piłkarska”, „Kraina zagubionych” i „Upiorni kumple”. Aktor zyskał rozgłos po tym, jak wystąpił jako Clark Kent w „Człowieku ze stali”, co pomogło mu również zdobyć nominację do nagrody Saturna za najlepszy występ młodszego aktora.

  Badać: Madison Haschak Wiki, Net Worth, Boyfriend

  Oprócz tego Sprayberry wystąpił w telewizji w serialu „MADtv” jako Tyler w 2008 roku. Następnie zagrał znaczące role w kilku serialach telewizyjnych, w tym w „Criminal Minds”, „Tracey Ullman's State of the Union”, „Chasing”. Sen”, „Prawo Powszechne” i „Glee”. Razem z nim stał się także częścią popularnego serialu „Nastoletni wilkołak” Keahu Kahuanui oraz JR Bourne .

  Ile jest warta netto Dylana?

  Dylan Sprayberry, który gromadzi swój majątek netto dzięki karierze zawodowej jako aktor, ma fortunę szacowaną na 2 miliony dolarów. Aktor zebrał ogromną ilość swoich prac w serialach telewizyjnych i filmach, co ważniejsze z jego wysiłków w „Człowieku ze stali” i „Nastoletnim wilku”. Poza tym jego zarobki z różnych sesji zdjęciowych, zadań modelek i występów komercyjnych również pomogły w zwiększeniu jego całkowitych dochodów.

  Rozwijanie jego historii randek i byłych dziewczyn !!!

  19-letni aktor Dylan do tej pory nie przestawał pojawiać się na pierwszych stronach gazet z plotkami o jego związkach. Gwiazda w jakiś sposób łączy się z każdą gwiazdą, z którą dzieli romantyczny kąt na ekranie. Cóż, porozmawiajmy o pięknych twarzach, z którymi Dylan zaręczył się romantycznie przez te lata.

  Przeczytaj także: Maddie Moate Wiki, Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Rodzina

  Gdy nastoletni łamacz serc został zauważony ze swoją koleżanką z Teen Wolf, Samanthą Logan, z czynnościami podobnymi do randki, podobno byli chłopakiem i dziewczyną. Później rozwiał pogłoski o ich możliwym związku z aktualizacją mediów społecznościowych. Wracając do 28 października 2018 r., wspomniał, że Samantha Logan ma swoją miłość z okazji jej urodzin, podczas przesyłania zdjęcia na Instagram.

  Ujawnił również, że są w związku od 2017 roku i podziękował jej za to, że pozwolił mu celebrować wspólne życie.

  Dylan Sprayberry ze swoją dziewczyną Samanthą Logan w 2018 roku (zdjęcie: Instagram Dylana)

  Od teraz para delektuje się błogim życiem romantycznym i aktualizuje swoją więź w mediach społecznościowych. Jeśli chodzi o aktualizacje społeczne, para świętowała razem Walentynki 2019, podczas których Samantha nie przegapiła wymienienia go jako swojego najlepszego kumpla. Podobnie przyjechał z promocją serialu All American, w którym gra jego dziewczyna.

  Przed randkowaniem z Samanthą był romantycznie związany z Adelaide H. O'Brien, którą poznał na planie „Nastoletniego wilka”. Chociaż w mediach krążyło kilka plotek o ich intymności, żadne z nich nie potwierdziło swoich romansów i romansów.

  Może ci się to spodobać: Dziewczyna Taylor Lautner, wesoły, pochodzenie etniczne

  Co więcej, Dylan podobno spotykał się z Alishą Heng i Victorią Moroles podczas piątego sezonu „Teen Wolf”. Aktor nakręcił seksowną scenę z Victorią w serialu i otwarcie zaangażował się we flirt w mediach społecznościowych. Jednak nigdy nie odniósł się do plotek o jego związku z obiema paniami. Poza tym często jest podejrzewany o bycie gejem, ale historia jego związku wskazuje na coś innego.

  Krótki życiorys

  Dylan Muse Sprayberry urodził się 7 lipca 1998 roku w Houston w Teksasie. Aktor ukończył szkołę podstawową West University. Ma siostrę o imieniu Ellery Sprayberry. Dylan należy do rasy białej i ma wysokość 5 stóp i 7 cali, co pasuje do jego osobowości.

  Zalecane