blog

Dziewczyna Chase Elliott, Randki, Romans, Rodzina, Pensja, Wartość netto, Samochód, Czapki

Amerykański zawodowy kierowca wyścigowy, Chase Elliott, zyskał sławę, kiedy wygrał mistrzostwa 2014 NASCAR Nationwide Series, stając się pierwszym debiutantem, który wygrał krajowe mistrzostwa serii NASCAR. Pochodzący z Georgii drugi rok z rzędu został również uznany za najpopularniejszego kierowcę 2015 NASCAR Xfinity Series. Urodzony w rodzinie legendarnego kierowcy wyścigowego, Billa Elliotta, Chase jest odpowiedzialny za spuściznę, którą stworzył jego ojciec.

 Dziewczyna Chase Elliott, Randki, Romans, Rodzina, Pensja, Wartość netto, Samochód, Czapki

Ile jest wart netto Chase'a?

Amerykański zawodowy kierowca wyścigowy Chase Elliott ma szacowaną wartość netto na 2 miliony dolarów. Większość swojej fortuny dorobił się dzięki serii wyścigów NASCAR i ACRA oraz promując marki takie jak samochody NASCAR, czapki i wiele innych. Jest ekskluzywną twarzą Chase Elliot. Gear obejmuje szeroką gamę kolekcji kapeluszy.

Otrzymuje także imponującą pensję z serii Monster Energy NASCAR Cup, w której obecnie startuje w pełnym wymiarze godzin. Przygoda Chase z NASCAR rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy podpisał trzyletni kontrakt na rozwój kierowców z Hendrick Motorsports.

Wygrał Mistrzostwa 2014 NASCAR Nationwide Series . Robiąc to w wieku 18 lat, Chase stał się najmłodszym zawodnikiem, który kiedykolwiek zdobył tytuł narodowej serii NASCAR. Chase został nazwany 2015 Najpopularniejszy sterownik serii NASCAR Xfinity drugi rok z rzędu. Obecnie bierze udział w pełnym wymiarze godzin w Monster Energy NASCAR Cup Series, prowadząc numer 9 w Hendrick Motorsports, a także ściga się w niepełnym wymiarze godzin w Xfinity Series, prowadząc numer 88 w JR Motorsports.

Kim jest dziewczyna Chase Elliott?

Umiejętności wyścigowe młodego kierowcy zawodowego to nie jedyna rzecz, która wywołała wiele szumów; Chase trafił również na nagłówki gazet, umawiając się z kimś, kto pochodzi z rodziny wyścigowej i zna NASCAR na wylot.

21-letni kierowca NASCAR Chase Elliott jest w romantycznej miłości romans ze studentką, Kaylie Green, lat 22. Jego dziewczyna nie jest obca wyścigom, ponieważ jest córką byłego kierowcy NASCAR, Davida Greena, i jeździ samochodem od dzieciństwa. Chase i Kaylie uwielbiają spędzać czas razem, kiedy tylko mają szansę. Kaylie była widziana dopingującą Chase'a na Daytona 500 w 2017 roku. Na Twitterze napisała ze złamanym sercem, gdy jej chłopak spadł z czołówki.

Chociaż para nie udostępniła jeszcze fanom swoich danych randkowych, są otwarci na wspólne chwile. Para nie jest małżeństwem do tej pory, ponieważ Kaylie wciąż studiuje, a Chase koncentruje się na karierze wyścigowej.

Życie Chase’a z rodziną

Chase jest synem ojca Billa Elliota i matki Cindy Elliott. Ojciec Chase, Bill, jest członkiem NASCAR Hall of Fame i byłym mistrzem Pucharu (1988). W swojej 37-letniej karierze wyścigowej Bill wygrał 44 wyścigi i jedno mistrzostwo. Chase zmienił swoje wyścigi na 9. z 24., tym samym numerem, który jeździł jego ojciec w 2018 roku, aby go uhonorować. Według AutoWeek.com, rodzice Chase poznali się w 1988 roku, kiedy jego matka pracowała jako fotoreporter.

Krótki życiorys

Chase Elliott urodził się 28 listopada 1995 roku w Dawsonville w stanie Georgia jako syn legendarnego kierowcy NASCAR, Billa Elliotta. Stoi, a wysokość 1,78 metra (5' 10'') waży 145 funtów. Pasjonuje się snowboardem, jazdą na rowerach terenowych, oglądaniem sportów i nie tylko.

Zalecane