blog

Dziewczyna Glena Powella, wesoły, rodzina

Amerykański aktor i pisarz Glen Powell zyskał sławę dzięki swojej przełomowej roli Chada Radwella w serialu komediowo-horroru Fox Scream Queens. Odgrywał drugoplanową rolę w filmach takich jak Mroczny rycerz powstaje (2012) i Niezniszczalni 3 (2014). Urodzony w Los Angeles aktor przedstawił także postać Charliego Younga w oryginalnym filmie Netflix Set It Up z 2018 roku.

  Ustawić to's Glen Powell Girlfriend, Gay, Family

Jak Glen Powell przywołuje swoją wartość netto?

Glen Powell przywołuje znaczącą część swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej. Dorobił się fortuny, występując w filmach takich jak Jedź razem z dwójką , który zarobił 124 miliony dolarów z budżetu produkcyjnego w wysokości 40 milionów dolarów. Podobnie jego inny film, Ukryte postacie zarobił 235 mln USD z budżetu 25 mln USD.

Glen od 2003 r. otrzymuje wynagrodzenie z filmów i seriali. Zbierał również dochody ze swojego długoletniego serialu telewizyjnego, Królowe Krzyku (2015-2016).

29-letni Glen wystąpił w amerykańskiej komedii romantycznej Ustawić to gdzie wciela się w postać Charliego Younga. Claire Scanlon wyreżyserowała film, w którym pojawia się Glen wraz z członkami obsady, takimi jak Zoey Deutch, Joe Rudnicki , Lucy Liu, Meredith Hagner i kilka innych.

Glen Powell wcielił się w postać Chada Radwella, podczas gdy jego członek obsady, Nick Jonas, wcielił się w postać geja w serialu.

Związek randkowy Glena Powella w przerwie z powodu sprzecznych harmonogramów

Glen Powell i jego dziewczyna, The Pamiętniki wampirów gwiazda, Nina Dobrev spędza wolny czas z powodu napiętego harmonogramu.

Wiadomość o rozstaniu uroczej pary pojawiła się po tym, jak dziewczyna Glena, Nina, podobno przytoczyła napięty harmonogram przerwy w ich związku w listopadzie 2017 roku. Jak donosi E!News, para oficjalnie się ze sobą nie rozstała, ale nie są nawet spędzać razem czas.

Przeczytaj także: Siostrzeniec Tommy Wiek, żona, ślub, wartość netto

Glen Powell i jego dziewczyna Nina wywołali swój romans, uczestnicząc w ceremonii ślubnej Julianne Hough. Widziano także, jak odtwarzali wyjątkowy moment z La La Land na przyjęciu urodzinowym Niny o tematyce La La Land.

Glen Powell pozuje z Niną Dobrev podczas imprezy w styczniu 2017 r. (Zdjęcie: eonline.com)

Para zaczęła się spotykać miesiąc po pojawieniu się spekulacji o ich romansie. Plotka pojawiła się w Internecie w 2016 roku, kiedy obaj byli razem przez kilka dni w Londynie.

Od 2018 roku Glen pozostała mamą w związku ze swoim romansem z Niną Dobrev.

Zaprzecza jego randkowemu romansowi z Set It Up Co-Star

Glen został otoczony plotką o randkowaniu Ustawić to współgwiazda, Zoey Deutch, po tym, jak zaczął dzielić się z nią przytulnym zdjęciem na Instagramie. 4 maja 2018 r. Glen zamieścił na Instagramie jego zdjęcie z Zoey, na którym wspomniał o niej jako o swojej partnerce w zbrodni.

Nie chcesz przegapić : Cait Fairbanks Wiki, Wiek, Rodzice | „Młodzi i niespokojni” Star Fakty

Jednak Glen podobno zaprzeczył spekulacjom na temat jego romansu z Zoey. W wywiadzie dla PEOPLE w czerwcu 2018 r. wyjaśnił zamieszanie związane z ich podobno związkiem, mówiąc: „To się nigdy nie zdarzy”.

Randka Dodatkowa hostessa Renee Bargh; Razem w urodziny

Jak informowaliśmy, Glen Powell i Renee Bargh są w romantycznym związku od prawie roku. W listopadzie 2018 roku Renee towarzyszyła aktorowi Scream Queens w 30. urodziny, co wskazywało na ich możliwą chemię miłosną. Renee jest gospodarzem kanału (V) Australia, współprowadzącym weekendy i korespondentką amerykańskiego magazynu informacyjnego Extra. Gołąbki wspólnie spędzały czas podczas obchodów urodzin Glena.

Podobnie wielu innych gości, w tym jego była dziewczyna Nina Dobrev, John Stamos, Lori Loughlin, Rachel Bilson, Chord Overstreet i inni, wzięło udział w ceremonii urodzinowej.

Obecnie Glen i Renee są w trakcie jedenastu miesięcy związku.

Rodzina Glena Powella: Rodzice uczestniczą w SAG

Syn Samuela Chutsky'ego i Sophie Shonkowitz, Glen Powell uczestniczył w 2017th Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych (SAG) wraz z członkami rodziny, w tym matką, ojcem i siostrą. Glen udostępnił również jego zdjęcie członkom rodziny na Instagramie w dniu 28 stycznia 2017 r.

Glen Powell pozuje z rodziną na konkursie Screen Actors Guild Awards (zdjęcie: Instagram)

Glen Powell spędza czas z rodziną, ilekroć ma wolny czas z napiętego harmonogramu. Rzucając okiem na swoich rodziców, wspomniał o swojej mamie jako o jednej z najwspanialszych osób, jakie kiedykolwiek spotkał.

Niedawno, 7 czerwca 2018 r., udostępnił swojemu tacie zdjęcie przy wspólnym winie. Ponadto Glen wyraził swoją miłość do ojca i wspomniał o nim jako o lepszym wzorze do naśladowania w swoim życiu, który pokazał mu, jak uprzejmie traktować ludzi.

Dowiedz się więcej: Nichole Gustafson Wiki, Mąż, Job

Krótki życiorys

Glen Powell urodził się 21 października 1988 r. w Austin w Teksasie w USA. Stoi na wysokości 6 stóp (1,83 metra). Glen ukończył szkołę średnią w Westwood High School w 2007 roku. Później dołączył do University of Texas w Austin i ukończył studia w bractwie Sigma Phi Epsilon. Posiadający obywatelstwo amerykańskie Glen należy do mieszanych grup etnicznych (polskie i brytyjskie).

Zalecane