blog

Dziewczyna Johnny'ego Simmonsa, randki, geje, bez koszulki, rodzina, wartość netto, bio

Aktor mógł znaleźć się w centrum uwagi po umawianiu się z gwiazdą Harry'ego Pottera, Emmą Watson, ale nie lekceważ zdolności i potencjału aktorskiego mężczyzny, ponieważ stał się on kultowym bohaterem w branży filmowej. Johnny Simmons trafił na pierwsze strony gazet w 2011 roku po tym, jak był powiązany z Emmą, ale aktor jest znany ze swoich osiągnięć aktorskich w Evan Wszechmogący, The Perks of Being a Wallflower i TV Show Girlboss.

 Dziewczyna Johnny'ego Simmonsa, randki, geje, bez koszulki, rodzina, wartość netto, bio

Kariera i życie zawodowe:

Absolwent W.T White High School wystąpił w kilku filmach krótkometrażowych, zanim w 2007 roku zarezerwował sobie miejsce w „Evan Wszechmogącym” jako Dylan Baxter. Po swojej roli w Evan Wszechmogący przejął docenioną przez krytyków rolę Chipa Dove'a w „Ciało Jennifer”. Podniósł swoje akcje jeszcze wyżej dzięki hitowi z 2012 r. „Korzyści z bycia Wallflower”.

Gwiazda, która niedawno pojawiła się w 2016 roku The Late Bloomer, gdzie uwodził fanów swoimi bez koszuli pozami, wystąpiła kilka razy w telewizji w programach takich jak Numb3rs, Cinema Verite, Blink i The Good Wife. Główna rola Shane’a w „Girlboss” z 2017 roku stanowi idealną wisienkę na torcie jego kariery.

Ile jest warte netto Johnny'ego?

Gwiazda „Evana Wszechmogącego” spędziła prawie dekadę w branży, zaznaczając się jako utalentowana aktorska potęga. Przystojny aktor zgromadził przyzwoitą wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów. Po zdobyciu głównej roli w „Girlboss”, jego wartość netto z pewnością znacznie wzrośnie w nadchodzących dniach.

Czy on się z kimś spotyka? A co z plotkami o gejach?

Kiedy jesteś przystojnym kawalerem Hollywood i nie masz aktywnego profilu randkowego, ludzie z pewnością będą spekulować i oskarżać Cię o bycie gejem.

Ale ten amerykański aktor umawiał się z wieloma aktorami z listy A w gwieździe i teraz żyje jednym życiem. Zadebiutował na rynku randkowym w 2009 roku, kiedy podobno spotykał się ze swoją ówczesną dziewczyną, Leonie Kranzle. Jego związek z Leonie nie przebiegał zgodnie z planem, a para rozstała się, nie wywołując żadnego poruszenia.

W 2011 roku pojawił się na pierwszych stronach gazet, kiedy umawiał się z sławną aktorką Harry'ego Portera, Emmą Watson. Para, która spędzała ze sobą intymny czas, została zauważona na wakacjach w Nowym Jorku, z Emmą siedzącą na kolanach Johnny'ego.

Według Dailymail związek został zniszczony, gdy zdecydował się nie przeprowadzać z nią do Anglii. Podobno był przytłoczony sławą brytyjskiej aktorki, kiedy Emma określiła ich romans jako skomplikowany.

Po miesiącach nie nawiązywania kontaktu wzrokowego i rozmów, duet zjednoczył się, aby promować film. Ale to był tylko płomień dogasającej świecy. Wyjawiła nawet, że związek skończył się, zanim jeszcze się zaczął.

Jego relacje z dwoma hottami w przeszłości obalają pogłoski o byciu gejem. Ale na razie aktor cieszy się spokojną fazą i koncentruje się na swojej karierze.

Krótkie życiorys i rodzina:

Pochodzący z Montgomery wychował się w Dallas w Teksasie i urodził się jako syn Bena i Cindy Simmonsów. Aktor wstrzymał oddech 28 listopada 1986 roku i obecnie ma 30 lat. Amerykański aktor mieszka w Teksasie, ale rzadko ujawnia informacje o swojej rodzinie. Przystojny przystojniak ma wysoką figurę 5 stóp i 10 cali i ma doskonałe mięśnie brzucha do idealnych pozycji bez koszuli.

Zalecane