blog

Dziewczyna Króla Bacha, Randki, Żona, Rodzice, Pochodzenie, Bio, Wartość netto

The Vine i YouTube pomogły młodym talentom w łatwy sposób zaprezentować swoje talenty światu. Niektóre z talentów, które przedstawiły się z YouTube, stały się w dzisiejszych czasach bardzo utytułowanym nazwiskiem. Podobnie dzieje się z Kingiem Bachem, aktorem, komikiem i osobowością internetową, który słynie z roli Chrisa w House of Lies.

 Dziewczyna Króla Bacha, Randki, Żona, Rodzice, Pochodzenie, Bio, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • The Vine i YouTube pomogły młodym talentom w łatwy sposób zaprezentować swoje talenty światu. Niektóre z talentów, które przedstawiły się z YouTube, stały się w dzisiejszych czasach bardzo utytułowanym nazwiskiem. Podobnie dzieje się z Kingiem Bachem, aktorem, komikiem i osobowością internetową, który słynie z roli Chrisa w House of Lies.

  Kariera i postęp:

  Przed rozpoczęciem kariery na ekranie telewizyjnym King Bach był sławny w Vine z 16,1 miliona zwolenników. Jest również popularny dzięki swojemu kanałowi na YouTube o nazwie BachelorsPadTv, który obejmował kilka publikacji internetowych, w tym FSU News. Jego osiągnięcia z Vine umożliwiły mu śpiewanie z UTA i objęcie powracającej roli w House of Lies.

  Ponadto aktor pokazał swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, takich jak Trip Tank, Wild 'N Out, The Mindy Project, The Soul Man, Resident Advisors, The Daily Show, Resident Advisors, Easy i Angie Tribeca. King pojawił się także w filmach takich jak We Are Your Friends, FiFty Shades of Black, Meet the Blacks i When We First Met.

  Ile ma wartość netto króla?

  Były gwiazdor Vine, King Bach, zebrał ogromne kwoty ze swoich filmów w Vine i YouTube. Ma prawie 1,3 miliona subskrybentów na YouTube i każdego dnia uzyskuje 40 000 wyświetleń filmów. Biorąc pod uwagę jego zarobki z YouTube, Vine, seriali telewizyjnych i filmów, jego całkowita wartość netto wyniosła 700 tysięcy dolarów. Jego wartość netto niewątpliwie wzrośnie w nadchodzących dniach dzięki jego widokom na YouTube i pracy w sektorze aktorskim.

  Z kim spotyka się King Bach?

  King Bach obecnie spotyka się z Lele Pons, amerykańską osobowością i aktorką. Aktor i jego dziewczyna rozpoczęli romans od 2016 roku, który od tego czasu płynie gładko. Para jest często spotykana razem przy okazjach i wydarzeniach. Przeglądając jego konto na Instagramie, znaleźliśmy kilka zdjęć jego ukochanej i pozującego razem.

  Przed nią King był żonaty z byłą żoną Amandą Cerny, która jest amerykańską modelką. Para pozostawała w związku małżeńskim w latach 2015-16 i wkrótce potem rozwiodła się. King spotykał się również ze wspaniałą aktorką, Liane Valenzuelą w latach 2014-2015. Po kilku złamanych sercach był teraz w stanie właściwie poradzić sobie ze związkiem. Fani czekają, aż wspaniała para wyjdzie za mąż i założy rodzinę.

  Jego krótka biografia:

  Pochodzący z Jamajki Andrew B. Bachelor, znany jako King Bach, urodził się 26 czerwca 1988 roku w Toronto w Kanadzie. Jego oboje rodzice byli surowymi chrześcijanami i byli księgowymi. King uzyskał dyplom z zarządzania biznesem na Florida State University w 2010 roku. Celebrytka ma uroczą wysokość 5 stóp i 9 cali, co wzmacnia jego osobowość.

  Zalecane