blog

Dziewczyna Sama Querreya Abby Dixon Wiki, wiek, randki, rodzice, fakty

Aby pokonać obecny świat nr 1, potrzebujesz ciężkiej pracy, odwagi i talentu, ale przede wszystkim potrzebujesz poważnego wsparcia ze stoiska. Cóż, blondynka Abby Dixon nie tylko sprawia, że ​​ludzie się w niej zakochują, ale także inspiruje swojego partnera Sama i zachęca go do pokonania najlepszego Andy'ego Murraya. Niebieskooka modelka jest odnoszącą sukcesy modelką i lubi podróżować do wspaniałej lokalizacji na swoje sesje zdjęciowe.

  Sam Querrey's Girlfriend Abby Dixon Wiki, Age, Dating, Parents, Facts

Kariera i życie zawodowe

Abby Dixon to modelka i podróżuje po całym świecie, aby znaleźć egzotyczne miejsce do robienia wspaniałych zdjęć. Niedawno pojechała do Włoch i Holandii, aby zamieścić kilka zapierających dech w piersiach zdjęć.

Przeczytaj to: Jen Harley Wiki, wiek, praca, aresztowanie - wszystko o Ronnie Ortiz-Magro Ex

Abby Dixon reprezentuje niektóre z czołowych marek modowych, w tym New Version Models, Wilhelmina NYC, MP Mega Miami, Trend Spain, The Lab Milan, Le Management Dania i Szwecja oraz Donna Tokyo.

Abby Dixon doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że jest odnoszącą sukcesy i pracowitą modelką, a jej chłopak Sam jest półfinalistą Wimbledonu, ale mimo to udaje jej się znaleźć czas na sesje zdjęciowe i kibicować swojemu chłopakowi.

W 2016 roku modelka ułożyła swoje zdjęcie w sztucznym futerku i piórach dla redakcji Sicky Magazine.

Jak Abby cieszy się randkowaniem z Samem?

W 2015 r. Sam Querrey szukał swojej wymarzonej dziewczyny, a nawet pojawił się w telewizyjnym reality show Millionaire Matchmaker, w którym umawiał się z dziewczyną, ale przez krótki czas.

Również Widzieć: Naomie Harris Mąż, chłopak, randki, wartość netto

W tym samym roku Sam znalazł Miss Perfect w postaci niebieskookiej blondynki, która wspiera go na każdym kroku. Para ma świętować swoją drugą rocznicę w 2017 roku, a rocznica ma być piękna, ponieważ Sam niedawno pokonał Andy'ego Murraya, aby zarezerwować sobie miejsce w półfinale.

Abby, która jest aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała zdjęcie jej i jej chłopaka przytulających się i napis „Dumny byłby niedopowiedzeniem” po wygranej Sama.

Niebieskooka modelka znana jest z tego, że daje swoim fanom zasłużoną ucztę na swoim koncie na Instagramie, gdzie często publikuje jej zdjęcia w wyjątkowym miejscu, pokazujące jej piękne kształty.

Po kilku latach ich związku para zaręczyła się w marcu 2018 roku. Oboje opublikowali zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym na swoich kontach na Instagramie, potwierdzające ich zaręczyny. Abby podpisała post z napisem „Dibs of life”.

Dwa miesiące po zaręczynach zawiązali węzeł małżeński 11 czerwca 2018 r. na Florydzie. Abby zamieściła zdjęcie ich ślubu z podpisem „Całkiem fajny dzień”.

Obecnie Abby cieszy się z trzech miesięcy życia małżeńskiego ze swoim mężem, a także dzieli się informacjami o mężu w mediach społecznościowych. 7 października 2017 r. zabrała Instagram, by życzyć mężowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Żyje szczęśliwie z mężem i jeszcze nie planowała posiadania dzieci.

Poza sprawami osobistymi spędza czas z przyjaciółmi i często jeździ z nimi na różne imprezy. Jest nawet miłośniczką zwierząt, a także ma uroczego psa Lou. Jej posty na Instagramie zawierają również informacje o Lou, która była obecna na jej ślubie.

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, wspaniała modelka ma obecnie 30 lat i urodziła się w Ameryce jako Abby K. Dixon. Blondynka jest obdarzona wysokim wzrostem 5 stóp i 9 cali, które dobrze uzupełniają jej wygląd i kształt ciała. Blondynka należy do rasy białej. Abby jest prawdziwą zwolenniczką Sama i nie ma nic przeciwko odpowiadaniu na jego hejterów.

Dowiedz się więcej: Bella Harris Wiki, chłopak, romans, rodzice, wartość netto

Abby odpowiedziała na obraźliwy tweet, mówiąc: Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy, nie stawiaj na tenisa. Ale w lutym 2016 roku podzieliła swoją rozpacz, że nie doszła do meczu Sama, chociaż jej rodzice próbowali przezwyciężyć nieobecność Abby.

Zalecane