blog

Eamon Javers Wiki: CNBC, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, teraz

Tylko nieustanny wysiłek nie może sprawić, że dana osoba odniesie sukces; powinien także dokonywać właściwych wyborów życiowych i z ufnością radzić sobie z trudnościami. Eamon Javers, znany dziennikarz, zawsze wybierał współpracę z najlepszymi sieciami i poruszał swoim piórem ważne tematy. Nieustraszenie utorował sobie drogę do sukcesu i teraz stał się siłą, z którą trzeba się liczyć w sektorze.

 Eamon Javers Wiki: CNBC, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, teraz

Kariera i postęp:

Eamon Javers rozpoczął swoje życie zawodowe od tygodnika „The Hill”. Pracował jako korespondent Washington Businessweek Magazine. Był także reporterem Białego Domu dla Politico i osłaniał skrzyżowanie Wallstreet i Waszyngtonu.

Następnie dołączył do CNBC w czerwcu 2010 roku i pracował jako reporter w Waszyngtonie. On również pojawił się w programie CNBC w innych popularnych sieciach nadawczych, takich jak CNN, FoxNews, MSNBC, BBC.

Jest także autorem książki „Broker, Trader, Lawyer, Spy: The Secret world of corporate Espionage”.

Ile jest wart Eamona?

Eamon do tej pory nie ujawnił dokładnej liczby swoich finansów, ale biorąc pod uwagę jego zawodowe starania i osiągnięcia, możemy podejrzewać, że cieszy się dużą wartością netto. Poza tym wieści mówią, że CNN oferuje swoim kotwicom około 611 000 do 683 000 USD rocznie.

W 2006 roku otrzymał Nagrodę Wyróżnienia w dziedzinie dziennikarstwa śledczego w szkole dziennikarstwa Medill. W 2014 roku był także finalistą Gerald Loeb Awards w kategorii explanatory.

Żonaty I Ma Dwoje Dzieci!

Mówiąc o jego związku, Eamon jest szczęśliwym mężem żony Maureen Ann Mathews. Jest absolwentką Creighton University, która pracowała jako analityk cenowy dla Freddiego Maca w McLean.

Eamon i jego żona wymienili przysięgę ślubną 1 marca 2003 r. w Kościele Katolickim Świętej Trójcy w Waszyngtonie.

Obecnie para świętuje piętnaście lat związku małżeńskiego i mieszka w Silver Spring Maryland z dwójką dzieci, których szczegóły nie zostały ujawnione publicznie.

Jego krótka Wiki:

Eamon Andrew Javers ma obecnie 44 lata. Jego rodzicami są Eileen i Ron Javers. Jego ojciec pracował jako asystent redaktora zarządzającego Newsweek International. Jego pochodzenie etniczne jest białe. Eamon uzyskał tytuł licencjata nauk politycznych na Uniwersytecie Colgate. Cieszy się atrakcyjnym wzrostem, który pasuje do jego osobowości.

Zalecane