blog

Earlitha Kelly Wiki, ślub, mąż, rodzina, dzieci, wartość netto

Prawda może być czasami gorzka i tak było w przypadku Earlithy Kelly, gdy jej mąż, Magic Johnson, wyjawił jej swoją chorobę. Emerytowana koszykarka, która czterdzieści pięć dni wcześniej złożyła przysięgę małżeńską, nie tylko przyznała się do zakażenia wirusem HIV, ale także poprosiła ją o wykonanie testu, który ostatecznie dał wynik pozytywny. Obie pary są teraz ofiarami HIV, ale cieszą się ich związkiem i osiągnięciami zawodowymi.

 Earlitha Kelly Wiki, ślub, mąż, rodzina, dzieci, wartość netto

Profesjonalna kariera:

Earlitha Kelly znana jako „Cookie” to bizneswoman, której majątek wynosi 50 milionów dolarów. Jest także adwokatem i aktywnie angażuje się w amerykańskie programy uświadamiające HIV.

Jej kariera rozpoczęła się, gdy pracowała jako sprzedawca w Sports Wear Company z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Projektuje również ulubioną markę dżinsów dla luksusowych domów towarowych, takich jak „Neiman Marcus” i „Bloomingdales”.

Wraz z mężem założyła swoją fundację „Magic Johnson Foundation”, w której oboje zaczęli aktywnie angażować się we wspieranie inicjatyw uświadamiających/profilaktycznych związanych z HIV/AIDS, projektów badawczych i kampanii.

Żonaty z mężem gracza!

Cookie i Magic poznali się w stanie Michigan, kiedy byli studentami. A po latach randkowania para pobrała się 14 września 1991 roku.

Od ich małżeństwa minęło zaledwie czterdzieści pięć dni, kiedy poprosił Earlithę o zbadanie jej krwi. Na chwilę upadła na kolana po usłyszeniu wiadomości, ale potem nie opuściła jego rąk.

Earlitha, która była w fazie ciąży, dowiedziała się, że ona i jej dziecko są już zakażone wirusem HIV. Jego spóźnione wyznanie mogło z łatwością zrujnować ich małżeństwo na krótki czas, ale Earlitha zawsze była przy nim jako filar siły.

Matka Dwójki Dzieci!

Najstarszy syn pary, Earvin III (EJ), jest gwiazdą reality show „Rich Kids of Beverly Hills” i otwarcie zadeklarował, że jest gejem. Podobnie para adoptowała córeczkę w 1995 roku i postanowiła nazwać ją Elisa.

Jej krótka biografia:

Earlitha Kelly urodziła się 20 stycznia 1959 roku w Huntsville w stanie Alabama w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Jej rodzice, Cora Kelly i Earl Kelly, obdarzyli ją całą miłością i wychowali ją z pełnym wsparciem. Absolwentka Michigan State University, ukończyła handel detaliczny i tekstylia. Earlitha jest Amerykanką z narodowości, a jej pochodzenie etniczne to Afroamerykanie. Stoi na wysokości 1,68 m i ma bardzo atrakcyjną budowę ciała.

Zalecane