blog

Echo Kellum Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Każdego dnia widzimy nowe twarze w Hollywood jako wschodząca osobowość Echo Kellum. Echo Kellum to nowa twarz w branży, która zagrała w serialu „Ben i Kate” oraz filmach takich jak „Shangri-La Suite”. Echo Kellum zrobił sporą karierę w swoim krótkim czasie w branży. Wystąpił także gościnnie w różnych serialach telewizyjnych, takich jak „A to Z”, „NTSF: SD: SUV”, „Rick and Morty” i „The League”.

 Echo Kellum Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Działając jako Kariera:

Echo Kellum rozpoczął swoją karierę zawodową w 2012 roku niewielką rolą zaniepokojonego obywatela w odcinku „Comedy Bang! Bang!” Potem jego szczęście się odwróciło, kiedy pojawił się w głównej roli Tommy'ego w serialu komediowym stacji FOX „Ben i Kate”. Kolejnym punktem jego kariery była główna rola „łowcy” w serialu NBC „Sean ratuje świat”. Obecnie można go zobaczyć w serialu CW „Arrow” jako Curtis Holt, znany również jako Mister Terrific z drugiego sezonu. Pojawi się także w filmie „Dzień dziewczyny” z 2017 roku.

Ile wynosi wynagrodzenie i wartość netto Echo?

Echo Kellum to bez wątpienia utalentowany aktor z dużym potencjałem. Nawet jeśli dopiero zaczynał karierę, musiał zarabiać dużo, robiąc filmy i seriale. Ponieważ Echo Kellum jest nowy w branży, zarówno jego wartość netto, jak i pensje pozostają w tej chwili nierozliczone. Jednak patrząc wstecz na karierę Kelluma, możemy łatwo stwierdzić, że jego wartość netto, podobnie jak pensja, musi być ogromna. Kellum osiągając ten poziom sukcesu w krótkim czasie około czterech lat, daje mu przewagę nad swoimi finansami, zwiększając jego wartość netto. Również profesjonalni aktorzy, tacy jak Kellum, szybko zarabiają przyzwoitą pensję.

Jest gejem, czy umawia się ze swoją dziewczyną?

Po usłyszeniu wszystkiego o Echo Kellum do tej pory wiele osób, głównie jego wielbicieli, może myśleć również o jego życiu osobistym. W swojej roli Curtisa Holta w „Arrow” lub jego superbohaterskim imieniu, pan Terrific może w prawdziwym życiu zagrać szczęśliwie żonatego geja; w prawdziwym życiu jest zupełnie odwrotnie. Rzadko mówił o swoim życiu osobistym, nie ujawniając swojego romansu. Teraz, mówiąc o swoim życiu osobistym, Echo jest w związku ze swoją ukochaną dziewczyną, Lyndsi LaRose. W lipcu 2017 zamieścił zdjęcie na Instagramie, dzięki czemu jego dziewczyna jest znana wszystkim.

Lyndsi LaRose tweetuje o postępach Echo

Zalecane