blog

Eddie Huang Żonaty, żona, narzeczony, dziewczyna, wartość netto, rodzina

Prawie niemożliwe jest zrobienie człowiekowi wszystkiego, np. prowadzenie własnej restauracji, stanie się też jednym z odnoszących sukcesy szefów kuchni, także autorem bestsellerów, a także prawnikiem. Ale wszechstronnie utalentowany Eddie Huang ma wszystkie kwalifikacje, o których mówiliśmy. Ten wszechstronny człowiek, Eddie, urodził się w Waszyngtonie 1 marca 1982 roku jako Edwyn Charles „Eddie” Huang do Jessiki i Louisa Huang, podczas gdy jego rodzina imigrowała z Tajwanu.

  Eddie Huang Żonaty, żona, narzeczony, dziewczyna, wartość netto, rodzina

Kariera i restauracja Eddiego

Jego pierwszą pracą jako adwokata była praca w prawie korporacyjnym w Chadbourne & Parke, ale potem, po utracie pierwszej pracy prawniczej, Eddie przez krótki czas rozpoczął karierę jako komik.

Eddie jest znany ze swojej tajwańskiej restauracji w East Village; BaoHaus, ten szef kuchni i restaurator, opublikował również bestsellerowe wspomnienia z 2013 roku zatytułowane „Fresh off the Boat”, które zaadaptowano do programu telewizyjnego ABC. W 2014 roku Huang zaczął promować Snack-Off, konkurs kulinarny MTV.

Zobacz: Cheslie Kryst Wiki, wiek, rodzice, Miss NC USA 2019

Ile wart jest Huang?

Wartość netto wszechstronnie utalentowanego Eddiego szacuje się na 2,5 miliona dolarów. Otrzymał, aby połączyć te sumy wartości netto dzięki swojemu poświęceniu i umiejętnościom niezwykle utalentowanej osobowości.

Jest utalentowanym facetem, który prowadzi hip-hopowy sklep z kanapkami w centrum miasta o nazwie BaoHaus, ale walczy o numer jeden, kochanie. Każda porcja szefa kuchni została urozmaicona wpływem innej kultury i tradycji kulinarnych. W lipcu 2011 r. Eddie przeniósł pierwszy sklep na 238 East 14th Street w East Village z powiększonym menu.

miał zerwane zaręczyny; Czy Eddie jest żonaty?

Według jego konta na Instagramie widział się z kilkoma kobietami, a także wydaje się, że umawia się z kimś. Ale chociaż Eddie już ugruntował swoją pozycję na całym świecie, nie ujawnił nic o swoich romansach, małżeństwie i żonie.

Jednak kiedyś zaręczył się ze swoją dziewczyną, Deną pod koniec 2013 roku, a następnie zdecydował się wkrótce ożenić w 2014 roku. Ale nie wzięli ślubu z powodu pewnych kontrowersji dotyczących Eddiego

Jednak Huang zaangażował się ze swoim narzeczonym w wymianę na Twitterze na swoim koncie z @BlackGirlDanger, gdzie bronił swoich komentarzy, które nazwał „mizogynoir”. Następnie napisał na Twitterze „czy umawiamy się, bo szalejesz, lol” i zaproponował, że zabierze ją na randkę. Było więc o co się złościć, a około Bożego Narodzenia 2014 r. opuścił go jego narzeczony, Dena, ich związek opisany w jego nowej książce.

Przeczytaj także: Meeka Claxton Bio, wiek, mąż, wartość netto

Później zaczął kręcić się wokół Leny Sanvito, którą w mediach społecznościowych zapewniał jako swoją żonę. 7 kwietnia 2013 r. podzielił się z nią zdjęciem z talerzem hamburgerów, na którym stwierdził: Żona dostała hamburgery . Jeśli chodzi o jego aktualizacje społeczne, prowadził rzekomy związek z Leną.

Podobnie 28 sierpnia 2013 r. opublikował kolejne zdjęcie z Leną i podpisem: „ Waszyngton jest dla żony ”, co wskazywało na ich możliwą romantyczną więź.

Eddie Huang ze swoją rzekomą żoną Leną w 2013 roku (zdjęcie: Instagram)

Pomimo jego aktualizacji społecznych, żaden z nich oficjalnie nie potwierdził swojego związku, a historie, które pojawiły się w mediach na temat ich spraw, pozostały tajemnicze.

Na razie cieszy się samotnym życiem bez śladów prawdopodobnego życia miłosnego.

Huang ujawnił swoje molestowanie seksualne

Eddie Huang, autor i gospodarz Vicelandu Świat Huang ujawnił w listopadzie 2017 r., że był napastowany seksualnie w młodym wieku, co trzymał w tajemnicy przez ponad kilka dekad. W artykule dla Nowy Jork magazynu The Cut, ujawnił, że incydent miał miejsce podczas wycieczki na narty do kościoła baptystów, gdy miał 14 lat.

Według niego do jego baraku przyszedł przyzwoitka i poprosił o skorzystanie z prysznica. Eddie przypomniał, że opiekunka wykonywała na jego oczach czynności o charakterze jednoznacznie seksualnym, co wywołało u niego panikę, która przerodziła się w oburzenie i ostatecznie upokorzenie. Początkowo powiedział tylko kilku osobom o incydencie, ale upublicznił się po zarzutach przeciwko Kevinowi Spaceyowi i Harveyowi Weinsteinowi.

Dowiedz się więcej: Nicole Tuck Wiki, wiek, urodziny, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina

Krótki życiorys

Ten wszechstronny człowiek, Eddie, urodził się w Waszyngtonie 1 marca 1982 roku jako Edwyn Charles „Eddie” Huang. Należy do pochodzenia azjatyckiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Jest również jednym z przystojniaków z jego wzrostem 5 stóp 10 cali, a także dobrze ułożonym kształtem i rozmiarem ciała.

Urodził się dla swoich rodziców; Louis i Jessica, którzy wychowali go w Stanach Zjednoczonych w dzieciństwie. Jego rodzice przenieśli się do Stanów Zjednoczonych jako imigranci w latach siedemdziesiątych.

Zalecane