blog

Eddie Judge Wiki, wiek, wesoły, plotki, fakty, żona, ojciec, wartość netto

Żadna siła nie może cię zgorszyć, gdy masz wsparcie rodziny, a co najważniejsze, twojej lepszej połowy. Kiedy Eddie Judge stanął w obliczu zarzutów o bycie gejem, jego żona i wszyscy przyjaciele przybyli, aby wesprzeć swojego mężczyznę. Eddie Judge jest właścicielem siłowni CUT Fitness, który walczył z plotkami gejowskimi, które rozprzestrzeniły się jak grzyby po drużbie Tamry, Ricky twierdził, że widział, jak Eddie obściskiwał się z facetem kilka lat temu.

  Eddie Judge Wiki, wiek, wesoły, plotki, fakty, żona, ojciec, wartość netto

Czy plotki o gejach są fałszywe?

Prawdziwe gospodynie z hrabstwa Orange (RHOC) to skandal i oszałamiająca rewelacja, prawda? I drużbą Sędzia Tamra , Ricky Santana zaszokował fanów i samą Tamrę, gdy stwierdził, że Eddie Judge jest gejem i kilka lat temu znalazł Eddiego całującego się z facetem.

Nie zapomnij: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Odcinek, w którym postawiono oskarżenie, wyemitowano 11 ten Wrzesień i wywołał burzę i wiadomości, prawdopodobnie mógł. Wydarzenie miało miejsce w domu Vicki Gunvalson i Gretchen Rossi, Lizzie Rovsek , oraz Kelly Dodd złapał akcję kontrowersji na żywo.

Ale plotki spotkały się z takim traktowaniem, na jakie zasługiwała, gdy Tamra powiedziała, że ​​jej mąż nie jest gejem, a twierdzenia są zaaranżowane i błędne. Otrzymała wsparcie Todda Chrisleya, który znalazł się pod podobnymi oskarżeniami. Todd, który jest żonaty z Julie Chrisley powiedział US Weekly, że:

„Myślę, że to straszne, że ten świat osiąga takie poziomy”.

Meghan King Edmonds również wyjaśniła plotki i powiedziała, że ​​Ricky Santana nie jest już przyjacielem Tamry i jest coś podejrzanego w jego intencjach. Na co Tamra odpowiedziała, że:

- Racja! Jego wczorajsza próba była potwierdzeniem, że zrobiłem słuszną rzecz, usuwając go z mojego życia. Jest teraz z właściwymi ludźmi.

Kariera Eddiego i wartość netto

Eddie Judge czerpie swój majątek ze swojej kariery jako gwiazda amerykańskiej telewizji reality i profesjonalny prawnik. Jego majątek ma wartość 800 tysięcy dolarów. Tak więc, jeśli chodzi o jego karierę, wydaje się, że odniósł wielki sukces w swojej fortunie i mógł zebrać zarobki netto w tysiącach i więcej.

Eddie pracował dla swojego adopcyjnego ojca, adwokata Jamesa Judge'a, który jest założycielem i partnerem zarządzającym kancelarii Judge Law Firm, która opiera się na ich usługach w zakresie reprezentowania stowarzyszeń właścicieli domów (HOA) w procesach przeciwko członkom HOA za nieuiszczenie płatności Opłaty HOA.

Ostatecznie porzucił pracę w kancelarii i został wspólnikiem założycielem i współwłaścicielem siłowni, SKALECZENIE. Zdatność , z żoną Tamrą. Otworzył siłownię z wielkim otwarciem w lutym 2012 roku w Rancho Santa Margarita w Kalifornii.

Przeczytaj także: Martin Shkreli Wiki, Dziewczyna, Żona, wesoły, Rodzina

Stał się osobowością telewizyjną po tym, jak zaczął spotykać się z Tamrą w 6 ten sezon „Prawdziwe gospodynie z hrabstwa Orange”. Osobowość telewizyjna i operator CUT Fitness pozyskuje przyzwoitą wartość netto w wysokości 300 000 dolarów.

Niedawno we wrześniu 2018 r. Eddie i Tamra utrzymali swój nowy dom wiejski Orange na sprzedaż za 1,799 mln USD. Tamra przypomniała sobie, że Eddie nie lubił tego domu wcześniej, chociaż lubiła jego podwórka.

Życie małżeńskie z Tamra!!!!!

Eddie poślubił swoją ukochaną Tamrę w St. Regis Monarch Beach w Kalifornii 15 ten Czerwiec 2013. Para zaczęła spotykać się w 6 ten sezon ROC.

Tamra była wcześniej żoną Simona Barneya i Darrena Vietha. Zerwała związek z dwoma byłymi mężami po osobistych różnicach. Jej rozwód został sfinalizowany odpowiednio w 1990 i 2011 roku.

Chociaż wszedł na Ziemię w Meksyku, posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do meksykańsko-amerykańskiej grupy etnicznej. Ma wysoką sylwetkę o wysokości 5 stóp i 8 cali i utrzymuje doskonałą sylwetkę.

Zalecane