blog

Eddie Kaye Thomas Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Niektórzy aktorzy przedstawiają tak doskonałych partnerów na ekranie, że pozostawia fanów ciekawych ich prawdziwego życia. Podobna jest historia Eddiego Kaye Thomasa, który grał uroczego chłopaka Jadyna Wonga w serialu telewizyjnym „Scorpion” z 2014 roku, ale nie ujawnił nic o swoich związkach poza kamerą. Eddie Kaye Thomas jest amerykańskim aktorem znanym z roli Paula Fincha w „American Pie”

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Niektórzy aktorzy przedstawiają tak doskonałych partnerów na ekranie, że pozostawia fanów ciekawych ich prawdziwego życia. Podobna jest historia Eddiego Kaye Thomasa, który grał uroczego chłopaka Jadyna Wonga w serialu telewizyjnym „Scorpion” z 2014 roku, ale nie ujawnił nic o swoich związkach poza kamerą. Eddie Kaye Thomas jest amerykańskim aktorem znanym z roli Paula Fincha w „American Pie” i Andy’ego Rosenberga w „Harold & Kumar”.

Kariera i postęp:

Eddie Kaye Thomas rozpoczął karierę aktorską od gry na scenie w „Czterech pawianach adorujących słońce” w 1992 roku i „Dzienniku Anny Frank” w 1997e. Zadebiutował w telewizji w serialu „Are You Afraid of the Dark” i dwukrotnie wystąpił w „Law & Order”, grając różne role. Pracował przy kilku innych serialach telewizyjnych, w tym „Dwóch facetów i dziewczyna”, „Brutally Normal”, „American Dad!” i „Scorpio”.

Podobnie wykorzystał zdolności aktorskie w wielu filmach, takich jak American Pie, American Wedding czy Harold i Kumar Go to White Castle, American Reunion and Petunia. Wystąpił w reklamach Snickers, Nike i Blockbuster Video. Pojawił się także w teledysku 311 do „Flowing”.

Ile jest wart Eddiego?

36-letni aktor Eddie Kaye Thomas podobno zarobił ogromną wartość netto w wysokości 7 milionów dolarów. Thomas zgromadził pieniądze ze swoich wysiłków w przedstawieniach scenicznych, serialach telewizyjnych i filmach, co ważniejsze w American Pie Series. Jak podaje źródło, aktor zarobił 600 000 dolarów jako wynagrodzenie za „American Reunion”.

Czy Eddie potajemnie z kimś spotyka się?

Eddie Kay to niewątpliwie ludzki magnes, który zawładnął milionami serc. Zgromadził również wielu zwolenników, którzy są ciekawi jego miejsca pobytu i szukają jego związków. Jednak, ku ich przerażeniu, aktor nie ujawnił ostatnio więcej o swoim życiu miłosnym i wydaje się być singlem.

Wcześniej aktor spotykał się ze wspaniałą aktorką, Ari Graynor. Eddie i była dziewczyna rozpoczęli romantyczny związek w 2008 roku i wkrótce potem zakończyli bez ujawniania powodów. Po ich rozstaniu gwiazda ukrywała swoje życie prywatne i trzymała tę stronę z dala od oczu opinii publicznej. Jego milczenie często budzi podejrzenia, że ​​może być potajemnie żonaty, ale Eddie, o którym często mówi się, że jest gejem, nie ujawnił swojej rodziny i żony, jeśli je posiada.

Jego krótka biografia:

Eddie Kaye Thomas urodził się 31 października 1980 roku na Staten Island w stanie Nowy Jork, a jego rodzice byli Amerykanami. Jest absolwentem nowojorskiego Professional Children's High School. Uczęszczał do szkoły aktorskiej wraz z aktorem i reżyserem Adamem Buschem. Aktor jest Żydem i należy do rasy białej. Stoi wysoki na 6 stóp, co podkreśla jego atrakcyjną osobowość.

Zalecane