blog

Edgar Hansen Wiki, wiek, żona, związek, rodzina, wartość netto, wzrost

Ciężka praca zawsze się opłaca, po zdobyciu etykiety „niezawodny” stał się jednym z najtwardszych i najbardziej utalentowanych członków załogi FV Northwestern, co wyjaśnia jego poświęcenie i pasję do wędkowania. Edgar Hansen zaczął łowić ryby w wieku 18 lat, podążając śladami swojego brata i jest teraz jedną z gwiazdorskich obsady programu Discovery Deadliest Catch. Szef pokładu, który wraz z bratem Sigiem jest współwłaścicielem statków rybackich,

 Edgar Hansen Wiki, wiek, żona, związek, rodzina, wartość netto, wzrost

Kariera i postęp:

Edgar Hansen to osoba, która potrafi odłożyć na bok osobiste różnice między załogą, aby wykonać swoje zadanie jako szef/inżynier pokładu. Współwłaściciel słynnego krabowca FV Northwestern wszedł na pokład w wieku zaledwie 18 lat i przejął stanowisko kucharza okrętowego od swojego starszego brata Siga.

Stał się peryferyjną postacią w branży telewizyjnej jako łódź FV Northwestern, a członek załogi wystąpił w programie Discovery Deadliest Catch. Wraz ze swoim starszym bratem Sigiem i Normanem stanął na wysokości zadania i został szefem pokładu i szyperem. Rozpoczął karierę, a brat nawet nazwał go niezawodną osobą, ale to tylko kwestia czasu, kiedy zostanie najbardziej utalentowanym członkiem załogi.

Jego poświęcenie i etyka pracy spotkały się z aplauzem, gdy zaryzykował własne życie, aby stłumić pożar elektryczny w maszynowni, a także przekierował zasilanie, które ożywiło statek rybacki. Szef pokładu, który mówi, że wędkarstwo nie polega na pieniądzach, ale na dumie, dziedzictwie i krwi, nie chce, aby jego syn pochłaniał ryby i żeby został w domu z rodziną.

Ile jest warte netto Edgara?

Wędkuje od prawie trzech dekad i stał się osobowością telewizyjną po pojawieniu się w reality show Deadliest Catch obok statku FV Wizard Keitha Colburna i statku Monte Colburn, Brenna A Sean Dwyer.

Zgromadził swoją wartość netto, występując w serialu i jako szef talii FV Northwestern. Rybak z Alaski ma oczekiwaną wartość netto 700 tysięcy dolarów.

Jego żona: błogosławieństwo w przebraniu!!!

Przystojniak znany ze swojej krzepkiej natury czuje się bezsilny wobec jednej osoby, ale we właściwy sposób. Edgar jest żonatym mężczyzną i złożył śluby z uroczą Louise Hansen. Jego związek z Louise układa się całkiem gładko, a ona wspiera go w jego pasji i utrzymuje rodzinę nietkniętą za ekranem w Seattle.

Kiedy przystojniak zdiagnozowano groźną chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa, jego żona i rodzina stały się jego inspiracją, a teraz walczy i ciężko pracuje nad swoją kondycją.

Rybak ma troje dzieci z żoną Louise z córką Stefanie Hansen oraz synami Loganem i Erikiem Hansenami. Jego syn Erik wszedł nawet na pokład FV Northwestern, aby dać dodatkową rękę swojemu ojcu.

Jego brat Sig otrzymał bardzo potrzebne wsparcie Edgara, gdy został oskarżony o wykorzystywanie seksualne przez córkę Sig, Melissę Eckstrom. Złożyła pozew, a wiadomość rozeszła się w maju 2017 roku i oskarżyła, że ​​w dzieciństwie spotkała się z molestowaniem seksualnym i walczyła z depresją, zaburzeniami odżywiania, urazami i myślami samobójczymi.

Ale Edgar stanął twardo obok swojego brata i nazwał zarzuty kłamstwem i totalną konfiguracją. Powiedział nawet, że chcą oczernić ich imię i zdobyć pieniądze.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Według źródeł wiki Edgar Hansen urodził się jako najmłodsze trio Hansenów 14 stycznia 1971 roku w Seattle w stanie Waszyngton. Urodzony przez rodziców Sverre'a Hansena i Snefryda Hansena, obecnie w wieku 46 lat ma starsze dwoje rodzeństwa w Sig i Norman Hansen. Rybak jest wysoki na 6 stóp i ma silną sylwetkę z atletyczną budową ciała.

Zalecane