blog

Edgar Ramírez Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Wenezuelski aktor i były dziennikarz, Édgar Ramírez, słynie z roli w filmie Carlosa jako Carlosa Szakala. Zdobył nawet Cezara za film Carlos. Édgar, który wkroczył w karierę aktorską dzięki roli w filmie krótkometrażowym, zyskał teraz ogromne uznanie publiczności. Oprócz aktorstwa wspiera kampanię „No Dispares” z Amnesty International. Édgar, który grał gejowską rolę w Zabójstwie Gianniego Versace, gromadzi swoją wartość netto dzięki karierze aktorskiej.

 Edgar Ramírez Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Wenezuelski aktor i były dziennikarz, Édgar Ramírez słynie z roli w filmie Carlos jako Carlos Szakal. On nawet wygrał Nagroda Cezara do filmu Carlos . Édgar, który rozpoczął karierę aktorską dzięki roli w filmie krótkometrażowym, teraz zyskał uznanie publiczności. Oprócz aktorstwa wspiera kampanię „No Dispares” z Amnesty International.

  Ile jest wart netto Édgara?

  Édgar Ramírez zgromadził znaczną część majątku netto ze swoich epizodów aktorskich. Wśród swojego debiutu filmowego dobrze wypadł w filmie Dziewczyna z pociągu. Zebrał hojne zarobki z filmu, ponieważ film zebrał 173,2 miliona dolarów z budżetu wynoszącego 50 milionów dolarów.

  Wenezuelski aktor rozpoczął karierę aktorską od 2003 roku i występował w ponad 30 filmach, które pomogły mu zgromadzić przepyszne bogactwo. Zagrał w filmie Carlos przedstawienie postaci Carlosa Szakala, co pozwala zasłużyć na kolosalną sławę i dochody. Ma też napisy do filmów Ultimatum Bourne'a, Zero Ciemnej Trzydziestki, Jasne, i kilka innych.

  Édgar zbierał również fortuny ze swoich seriali telewizyjnych i teledysków Cosita Rica, Bycie ładnym to za mało, Disencounter oraz Moje iluzje. W 2018 roku jego rola w serialu Zabójstwo Gianniego Versace został oklaskiwany przez krytyków i fanów.

  Obecnie Édgar pracuje nad swoim filmem postprodukcyjnym Cisza i pojawi się na filmie Rejs po dżungli wydany w 2019 roku.

  Edgar ma wiele dziewczyn; Żonaty?

  Carlos Aktor Édgar Ramírez był powiązany z wieloma kobietami. Édgar i Ana de Armas podobno spotykali się na planie Ręce z kamienia. Édgar nawet pocałował aktorkę na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Cannes 2016, dając tabloidom wystarczająco dużo, by rozpowszechniać plotki.

  zaprzeczył romansowi z Édgarem. Aktorka upierała się, że są tylko dobrym przyjacielem, a fakt, że on jest Wenezuelą, a ona Kubańczykiem, mają wspólne więzi. Podkreśliła również, że byli przyjaciółmi i mieli piękną trajektorię, która doprowadziła do rozwoju w Cannes Film Festival.

  Niedawno, 22 maja 2018 r., Édgar udostępnił swoje zdjęcie Anie, mówiąc: „Życie z tobą jest piękne”. Obraz pokazuje, że nadal są dobrymi przyjaciółmi i dzielą piękną przyjaźń.

  26 listopada 2017 r. wenezuelska aktorka Marisa Roman udostępniła zdjęcie swojego pocałunku z Édgarem. W podpisie wymieniła go jako miłość. Domniemana para nie potwierdziła jeszcze swojego randkowego życia.

  W 2012 roku Édgar podobno spotykał się z aktorką Jessicą Chastain. Jak podaje źródło, dwójka zakochała się na planie Zero Ciemnej Trzydziestki. Ale plotka skończyła się ślepym zaułkiem, gdy Jessica poślubiła swojego włoskiego chłopaka w 2017 roku. Podobno umawiał się również z Nereidą Solis.

  Choć w przeszłości miał dziewczyny, jeszcze się nie ożenił. Édgar nie rzucił żadnego światła na to, czego szuka w swojej przyszłej żonie.

  Édgar Ramírez ze swoim członkiem obsady Rickym Martinem wcieli się w gejowską rolę w serialu Zabójstwo Gianniego Versace . Obaj ujawnili również, że czuli wyzwanie, aby zagrać rolę w serialu.

  Krótki życiorys

  Édgar Ramírez urodził się 25 marca 1977 r. w Caracas w Wenezueli. Znany jest również pod pseudonimem Catire. Wychowywali go rodzice, adwokat Soday Arellano i oficer wojskowy Filiberto Ramirez. Ma siostrę Nataly Arellano. Édgar piaski na wysokości 1,7 metra (5' 10').

  Biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim i hiszpańskim. Ukończył studia z dziennikarstwa na Katolickim Uniwersytecie Andresa Bello w Caracas. Należy do pochodzenia wenezuelskiego.

  Zalecane