blog

Elaine Chappelle Wiki: Wiek, rodzice, dzieci, praca, wartość netto – wszystko o żonie Dave'a Chappelle'a

Żaden mężczyzna nie odniesie sukcesu bez wspierającej go kobiety. Otóż ​​kobieta może być zarówno matką, jak i damą, którą mężczyzna kocha. Elaine Chappelle, popularnie znana jako żona świetnego komika, Dave Chappelle może być doskonałym przykładem tego przypadku, ponieważ odegrała istotną rolę w uczynieniu męża idealnym mężczyzną. To ona była bardzo hojna wobec męża. Zadziwiająca kariera Dave'a i dostatnie życie małżeńskie między parą są prawdopodobnie z jej powodu.

 Elaine Chappelle Wiki: Wiek, rodzice, dzieci, praca, wartość netto – wszystko o Dave'ie Chappelle's Wife

Elaine i Dave Chappelle

Elaine poślubiła swojego długoletniego chłopaka, Dave'a Chappelle'a w 2001 roku. Para dostosowała swój związek i jest razem od ponad 16 lat. Wiarygodność udanej kariery Dave'a dotyczy nikogo innego, jak jego żony i wspierającej go rodziny.

Elaine Chappelle z mężem Davem Chappelle na 40. dorocznym obchodach Rockefeller Plaza 15 lutego 2015 r. w Nowym Jorku (zdjęcie: heavy.com)

Niezależnie od informacji o ich życiu małżeńskim, żadne szczegóły dotyczące jej związku z Dave'em nie są znane opinii publicznej. Wzajemne zrozumienie i podziw między parą może być również oczywistym czynnikiem długotrwałego życia małżeńskiego pary.

Miłość do dzieci

Elaine i Dave znają rolę obowiązkowych rodziców, ponieważ para została pobłogosławiona trojgiem dzieci; dwóch synów, Sulejman i Ibrahim oraz córka o imieniu Sanaa. Chociaż Elaine nie korzysta z mediów społecznościowych, a Dave rzadko dzieli się tym zdjęciem ze swoją rodziną, często są schwytani w sprawach publicznych i wydarzeniach na czerwonym dywanie. Imię ich dzieci brzmi nieco islamsko, gdy Dave nawrócił swoją religię na islam w 1998 roku.

Poza tym Elaine zagospodarowała czas dla dzieci. Jest doskonałym wzorem troskliwej matki, która nie pozwala, by miłość spadła na dzieci. Rodzina mieszka razem na 65-akrowej farmie w pobliżu Yellow Springs w stanie Ohio.

Kariera i wartość netto:

Poza tym, że jest żoną słynnego męża Dave'a Chappelle'a, nie ma właściwej identyfikacji zawodu tej kobiety. Nie było wiadomości, gdzie ujawniono jej potencjalną pracę. Być może powściągliwy charakter Elaine sprawia, że ​​ludzie sceptycznie podchodzą do znajomości jej faktycznego zawodu.

Poza tym w mediach nie ujawniają się żadne informacje o jej zarobkach. Poza tym wartość netto duetu szacuje się na około 22 miliony dolarów dzięki genialnej komedii Dave'a i jego udanemu programowi „The Chappelle's Show”.

Jej krótki życiorys

Elaine Chappelle urodziła się 31 sierpnia 1974 roku, czyli ma czterdzieści trzy lata. Według wiki urodziła się i wychowała na Filipinach. Żona komika ma przyzwoity wzrost w porównaniu z jej wyższym mężem. Chappelle pochodzi z filipińskiego pochodzenia.

Zalecane