blog

Elaine Quijano Bio, żonaty, mąż, rodzice, wynagrodzenie, wartość netto

Elaine Quijano jest kobietą, która udowodniła, że ​​ciężko pracuje, a wzięcie udziału w słusznej sprawie jest najważniejszym czynnikiem osiągnięcia sukcesu. Jest reporterką i korespondentką, która zasłynęła rolą moderatora. Elaine pracowała jako kotwica i korespondentka dla CBS News. Jest także pierwszą kobietą pochodzenia azjatycko-amerykańskiego, która pełni funkcję moderatora w wyborach wiceprezydenckich w 2016 roku.

 Elaine Quijano Bio, żonaty, mąż, rodzice, wynagrodzenie, wartość netto

Elaine pracowała jako kotwica i korespondentka dla CBS News. Jest także pierwszą kobietą pochodzenia azjatycko-amerykańskiego, która pełni funkcję moderatora w wyborach wiceprezydenckich w 2016 roku.

Ile jest warte netto Eliane?

Elaine gromadziła swój majątek jako reporterka telewizyjna. Zgodnie z wiki, średnia pensja korespondenta w CBS News wynosi 102 548 USD rocznie. Dzięki swojemu doświadczeniu i ciężkiej pracy musiała zebrać dobrą pensję, która stanowi przyzwoitą kwotę do jej majątku.

Zobacz więcej: Alisyn Camerota CNN, wynagrodzenie, wartość netto, mąż, rodzina, wzrost

Jej kariera rozpoczęła się w sieci WCIA-TV, gdzie zaczynała jako stażystka. Później dołączyła do WFTS-TV jako reporterka generalna w Tampa na Florydzie. W grudniu 2000 zaczęła pracować w CNN jako korespondentka, gdzie relacjonowała najważniejsze wiadomości. Ale w 2009 roku opuściła CNN i wkrótce dołączyła do CBS News jako korespondent prasowy. Nigdy nie byłam do końca pewna jej pochodzenia etnicznego, ale jest Filipinką, więc zakładamy, że jest z pochodzenia filipińskiego.

Pojawiła się w centrum uwagi w 2016 roku po tym, jak pełniła funkcję moderatora w debacie. Była chwalona za swoją pracę, a jednocześnie pojawiło się wiele krytyki pod adresem tej młodej moderatorki. Została skrytykowana za to, że nie była w stanie kontynuować debaty na torze. Mówiono też, że jako moderatorka nie była w stanie działać na siłę.

Czy Elaine jest mężatką?

Nie jest mężatką. Nigdy nie ujawniła swojego męża i dzieci, co skłoniło nas do przewidywania, że ​​jest niezamężna. Ponieważ jest niezamężną kobietą, ludzie podejrzewają ją również o lesbijkę.

Podobna treść: Christi Paul CNN, Wynagrodzenie, Wartość netto, Mąż, Bio

Udowodniła to źle, kiedy opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną na swoim Instagramie. Zdjęcie zostało zrobione na lotnisku, gdzie oboje byli zwróceni do tyłu z ręką mężczyzny na jej ramieniu. Obraz został podpisany jako miłość o północy. Cóż, może umawia się z mężczyzną obok.

Poza tajemniczym zdjęciem nie zdradziła żadnych szczegółów na temat faceta, który może być jej przyszłym mężem. Jej Instagram jest prosty i zawiera tylko kilka niezbędnych zdjęć w jej profilu.

Nie przegap: Chris Wallace Wiki, Wynagrodzenie, Wartość netto, Żona

Krótki życiorys

Piękna reporterka sieci CBS i korespondentka wiadomości Elaine Quijano urodziła się w połowie 1975 roku w Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone Ameryki. Należy do narodowości amerykańskiej, ponieważ wychowała się w Skokie i Morton Grove wraz z rodziną i rodzicami. Ukończyła dziennikarstwo licencjackie na Uniwersytecie Illinois w Urban-Champaign w 1995 roku.

Jest utalentowaną i piękną amerykańską osobowością medialną. Ma wysoki wzrost ponad 5 stóp i 5 cali. Ma średnią wagę z zadbanym ciałem. W wieku 43 lat nadal wygląda jak jej nastolatka, dzięki codziennemu treningowi i zdrowej diecie. Ma idealną sylwetkę o atrakcyjnych wymiarach ciała.

Zalecane